وال استریت ژورنال: ویتامین فروشنده GNC منابع فایل برای ورشکستگی

GNC Holdings, Inc. پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت سهشنبه با برنامه های خود را به فروش برساند و نزدیک به یک ششم آن 7,300 فروشگاه در سراسر جهان.

ویتامین و مکمل فروشنده GNC -23.95% متهم این پرونده در کاهش فروش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تامین کننده خواسته های برای سریعتر پرداخت بهره در آینده به دلیل به زودی در اوراق قرضه بدهی و کشیدن بر درآمد عملکرد ضعیفی از فروشگاه. بدون ورشکستگی مالی, GNC خواهد اجرا از پول نقد برای اجرای کسب و کار خود را تا پایان ماه ژوئن دادگاه مقاله می گویند.

ورشکستگی سرمایه داران داده اند GNC حدود شش ماه یا رسیدن به یک فروش احتمالا به یکی از چین بزرگترین داروسازان هاربین در گروه دارویی شرکت ، و یا سازماندهی مجدد با یک فندک ترازنامه با توجه به مقالات ثبت شده در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون دلم.

پیتسبورگ بر اساس خرده فروش گفت: این توافق با بخش عمده ای از آن امن وام دهندگان به دنبال یک دو مسیر تجدید ساختار است که قادر به حفظ کسب و کار. یک پیشنهاد فروش برای سهامداران از هاربین GNC بزرگترین سهامداران دارای پشتیبانی از اکثر امن وام دهندگان با توجه به شرکت. اما مگر حراج درایوهای تا هاربین را $760 میلیون پیشنهاد فروش را پوشش نمی GNC دلار و 903 میلیون دلار در بانک و اوراق قرضه بدهی.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

محبوب ترین در WSJ.com:

دقیقا چگونه شما گرفتن COVID-19? وجود اجماع رو به رشد.

کمک کنندگان سیاسی مرتبط به چین برنده دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن ایران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de