وال استریت ژورنال: Uber آخرین پیشنهاد برای Grubhub از آن به عنوان ادغام مذاکرات ادامه

Uber Technologies, Inc. و Grubhub, Inc. ادامه داد: ادغام آنها بحث بیش از آخر هفته با شرکت مدیران ارشد در تلاش برای هش کردن قیمت یک معامله است که تغییر شکل غذا-تحویل کسب و کار.

Grubhub اجرایی مت Maloney صحبت به بارگذاری رئیس دارا Khosrowshahi یکشنبه و نشان داد که بارگذاری آخرین پیشنهاد 1.9 از سهام آن برای هر Grubhub به اشتراک گذاری بیش از حد کم است به گفته افراد آشنا با این موضوع. Khosrowshahi گفت که او ممکن است قادر به افزایش این پیشنهاد را به 1.925 بارگذاری سهام شده است اما هنوز هم به خوبی زیر قیمت Grubhub تا به حال دنبال شده است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت را مدیریت برای رسیدن به توافق بر سر قیمت و هنگامی که آنها هنوز هم وجود دارد موارد دیگر به مذاکره برای یک معامله که ترکیب Grubhub گراب +0.45% با بارگذاری را UBER -0.97% مواد غذایی-تحویل واحد بارگذاری می خورد. توافق — باید وجود داشته باشد یک است که هنوز هم بعید است در چند روز آینده مردم گفت.

شکاف بین آنچه که هر طرف به دنبال نشانه ای از چالش های چهره آنها در حفاری شد که ایجاد یک بزرگتر رقیب در صنعت ادم کش و بالقوه عملکرد صدها میلیون نفر در صرفه جویی در هزینه. این شرکت برآورد هزینه صرفه جویی خواهد بالا 300 میلیون دلار اما مورگان استنلی تحلیلگر برایان نواک برآورد شده در یادداشت روز شنبه که این رقم می تواند به بیش از دو برابر است که عمدتا به دلیل کاهش فروش و بازاریابی و هزینه های تحویل برای Grubhub.

حتی اگر شرکت قادر به حل و فصل در یک متقابلا سازگار قیمت و شرایط دیگر تنظیم کننده هنوز هم نیاز به ثبت نام کردن در یک معامله در زمانی که تعدادی از سیاستمداران نشانه مخالفت با این ترکیب و ادغام به طور کلی در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است hobbled اقتصاد و پرتاب ده ها میلیون نفر از کار.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

Coronavirus واکسن جلو دونده ظهور rollouts وزن.

دره سیلیکون بعدی دفتر بزرگ ایده: کار از هر نقطه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>