واشنگتن — ایالات متحده با مقامات وزن تحریم چین بیش از آن حرکت های اخیر در هنگ کنگ شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهانی محدودیت منو موثر اهرم های موجود برای واشنگتن است.

عمده اقدامات در برابر دلار هنگ کنگ سیستم مالی خطر هدف قرار دادن آمریکا و غرب و هنگ کنگ شرکت ها و مصرف کنندگان مقامات و تحلیلگران می گویند. بیشتر تحریم های هدفمند علیه مقامات چینی و تجارت اقدامات در برابر محصولات ساخته شده در هنگ کنگ خواهد تاثیر کمی در پکن ادغام این شهرستان به سرزمین اصلی سیاسی و سیستم امنیتی این افراد می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت مورد بحث هنگ کنگ قصد دارد روز شنبه در کاخ سفید نشست, به گفته افراد آشنا با جمع آوری شده است. مقامات را دوباره در اوایل این هفته و ممکن است اعلام تحریم یا اقدامات دیگر یک مقام گفت.

“شما می خواهید برای پیدا کردن تحریم ها که صدمه دیده و با عاملان قانون بدون تیراندازی خود را در این پا و آن را دشوار است ورزش گفت:” وندی کاتلر, معاون رئيس جمهور از انجمن آسیا, موسسه سیاست و ارشد سابق ایالات متحده در تجارت رسمی. “وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها اما هیچ یک از آنها بزرگ هستند.”

پکن در ماه گذشته پرده برداری جدید امنیتی قانون است که به سرزمین اصلی نقش بیشتری در سیاست گذاری و محدود کردن جنبش های سیاسی در قلمرو یک گام است که آمریکا و دیگر کشورهای غربی می گویند نقض “یک کشور دو سیستم” اصل و پیمان که منتقل هنگ کنگ به چین دولت در سال 1997.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد هنگامی که یک تگزاس روغن بوم رکود.

ترک Chrome. صفری و لبه ها فقط مرورگرهای بهتری برای شما و کامپیوتر شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de