رهبران دولت در سراسر ایالات متحده در حال حرکت به گسترش آزمایش جدید کروناویروس در حالی که بلند کردن برخی از محدودیت در مورد سفر و کسب و کار است که باید فلج اقتصاد کشور است.

نزدیک به 1.3 میلیون آمریکایی مبتلا شده و بیش از 77,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی مرگ و میر نزدیک است 275,000 داده ها نشان می دهد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز شنبه اعلام کرد از افتتاح 22 جدید تست سایت که به معنای ارائه coronavirus تست برای هزاران نفر از ساکنان و فعال اپیدیولوژی برای ردیابی این بیماری را در میان مردم است.

این سایت جدید خواهد بود که در کلیساها در مناطق کم درآمد در سراسر کشور خواهد شد و هدف سیاه و اسپانیایی نیویورکی جوامع شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری کومو گفت. او را تشویق ساکنان به دست آوردن آزمایشات حتی اگر آنها بدون علائم است.

کومو گفت: او را با احتیاط ادامه دهید هنگامی که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشایی هر چند او اشاره کرد شنبه که نیویورک ادامه داد: برای پیشرفت در مبارزه با ویروس با اشاره به کاهش در بستری نرخ.

نیویورک می پیوندد کشورهای دیگر که نیز در حال توسعه قابلیت های جدید تست. دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی گفت: روز جمعه خود را از دولت آغاز خواهد شد تلاش برای چهارگانه آن تست توانایی. کانکتیکات است محدودیت های بلند که می توانید به آزمون—امکان داروسازان و همچنین پزشکان—به خار تست رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: پنج شنبه.

تلاش می آیند به عنوان برخی از برجسته ترین عمومی-بهداشت پزشکان می گویند این کشور باید دو برابر مقدار تست آن در حال انجام است و انجام حداقل چهار میلیون یک هفته برای پیگیری بیماری و کمک به جلوگیری از گسترش آن به عنوان عمومی بازگشت به کار و مدارس.

غذا و داروی آمریکا نقل مکان کرد و برای افزایش تست در روز شنبه با اعطای اضطراری-استفاده از مجوز به Quidel Corp. QDEL, +3.33% برای اولین بار آزمایش آنتی ژن برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس —یک گام است که تا حد زیادی افزایش خواهد ملت را تست ظرفیت آزمون برای این بیماری است. آنتی ژن تست که تولید swifter نتایج به نظر می رسد برای این بیماری خود را به عنوان مخالف به آنتی بادی آزمون است که به دنبال اثری از گذشته قرار گرفتن در معرض.

کالیفرنیا سست coronavirus مربوط به محدودیت یکی از چندین متحده کاهش آن مستند. خرده فروشان از جمله لباس و فروشگاه های کتاب فروشی, گل فروشی ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها پیشنهاد می منظقه وانت. ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه دفاتر و فروشگاه های غیر ضروری بسته باقی خواهد ماند.

کارولینای شمالی که باقی می ماند در زیر یک پتو اقامت در خانه سفارش خود را آغاز کرد در اولین مرحله از بازگشایی بعد از ظهر جمعه. کشورهای دیگر از جمله نوادا و میشیگان آغاز خواهد شد کاهش برخی از محدودیت ها در روزهای آینده. مین رژیم صهیونیستی است. جانت میلز گفت که برخی از کسب و کار در 12 استان ها با کم مورد شمارش و هیچ شواهدی از جامعه انتقال خواهد بود مجاز به باز کردن. رود آیلند نیز برداشته اقدامات اضطراری در روز شنبه.

نسخه گسترش یافته از این داستان به نظر می رسد در WSJ.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de