وال استریت ژورنال: آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده وروم به دنبال ژوئن IPO در محرمانه پرونده

آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده وروم, Inc. ثبت محرمانه برای ارائه عمومی اولیه آن امید به مرحله در ماه ژوئن با توجه به افراد آشنا با برنامه های خود را در یک حرکت است که تست سرد tech IPO بازار است.

وروم امید به پیش نویس پشت رقیب Carvana Co. CVNA, +2.47% بهتر شناخته شده ماشین آنلاین, فروشنده که سهام شروع به پریدن کرد sevenfold پس از آن تا سال 2017 IPO. پس از سقوط 80% در طول گسترده تر بازار فروش در ماه مارس Carvana سهام باید به بهبود تجارت در نزدیکی سطح رکورد.

اجتماعی-فاصله اقدامات نگه داشتن مصرف کنندگان در خانه آنلاین فروشندگان ماشین می تواند در هزینه سنتی نمایندگی اگر خریداران برای انتخاب یک دیجیتال-خرید و در خانه تحویل تجربه بیش از مراجعه به فروشنده ميپردازد.

نوسانات بازار در سال جاری تا حد زیادی آرام بازار برای عرضه اولیه اوراق بهادار در سراسر بسیاری از صنایع در آمریکا در دو هفته اول ماه مارس تنها دو شرکت عمومی رفت بالا بردن چند صد میلیون دلار, با توجه به اطلاعات ارائه دهنده Dealogic. وروم را هدف IPO ارزیابی روشن نیست. آن را مطرح $250 میلیون در خصوصی تامین مالی دور در ماه دسامبر است که ارزش این شرکت در 1.5 میلیارد دلار.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

چرا Clorox دستمال مرطوب هنوز هم بسیار سخت برای پیدا کردن.

5 مبلمان فضای باز روند از سال 2020 — برای هر بودجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>