وال استریت ژورنال: مک دونالد قرار می دهد بازگشایی برنامه های در انتظار نگه داشته به عنوان coronavirus موارد افزایش

مک دونالد Corp. توقف بازگشایی ناهار خوردن در خدمات در ایالات متحده به عنوان coronavirus موارد همچنان به گسترش در سراسر متحده است.

برگر غول گفت: این امر صبر سه هفته قبل از هر گونه جدید ایالات متحده رستوران اضافه کردن ناهار خوردن در خدمات به درایو خود را از طریق بایگانی اطلاعات و عملیات تحویل است.

“ما تابآوری تست خواهد شد دوباره. COVID-19 موارد در حال افزایش است,” گفت: یک شرکت نامه توسط جو Erlinger دونالد رئیس جمهور ایالات متحده و علامت Salebra های ملی Franchisee رهبری داد صاحبان انجمن بود که بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

مک دونالد MCD, +0.10% اپراتور شروع به ارائه محدود ناهار خوردن در خدمات در داخل و اطراف 2,200 از آن 14,000 ایالات متحده رستوران در حال حاضر اجازه می دهد تا مشتریان به خوردن وعده های غذایی خود را در داخل. صاحبان رستوران که شروع به ارائه ناهار خوردن در سرویس را می توانید در ادامه اگر صلاحیت این دادگاه ها هنوز هم اجازه می دهد تا آن نامه گفت: اما این شرکت تصمیم به توقف اضافی دهانه به عنوان تعدادی از دولت های ایالتی و محلی سفت اجتماعی-فاصله مقررات پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

بیشتر کشورهای شهرستانها و استان ها در حال پوسته پوسته شدن پشت در بازگشایی برنامه برای کافه ها و رستوران ها با توجه به افزایش ویروس موارد است. روز چهارشنبه در ایالت کالیفرنیا دستور 19 استان ها برای جلوگیری از اجازه دادن داخل سالن ناهار خوری و تفریح و سرگرمی برای حداقل سه هفته به عنوان موارد باید به سرعت در حال رشد در پرجمعیت ترین مناطق. شهر نیویورک در ضمن تاخیر در داخل سالن ناهار خوری سرویس است که میله میله به سر جولای 6.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

چگونه موفقیت در برابر coronavirus تبدیل به بحران در کالیفرنیا است.

هیچ, واقعا, رئیس خود را می خواهد شما را به تعطیلات — در حال حاضر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>