وال استریت ژورنال: جمعیت زیادی انتظار می رود در واشنگتن روز شنبه به عنوان جورج فلوید تظاهرات وارد 12th روز

تظاهرات برنامه ریزی شده را به خیابان ها در سراسر ایالات متحده آمریکا روز شنبه برای 12 روز متوالی تظاهرات با تماس در رسانه های اجتماعی برای یک میلیون نفر در کاخ سفید و دیگر واشنگتن, دی سی, نشانه, در میان ادامه خواستار عدالت-اصلاح نظام برانگیخته با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

وجود چند نشانه که خشم بیش از آقای فلوید مرگ و از رفتار پلیس آمریکایی های سیاه و سفید بود و پایانی. اعتراضات تا حد زیادی باقی مانده است, صلح آمیز, دستگیری مربوط به غارت و تخریب کاهش یافته است پس از شورش در پی آقای فلوید را کشته و در مینیاپولیس در مه 25.

“من می خواهم به استقبال همه مسالمت آمیز معترضان به واشنگتن دی سی” شهردار موریل Bowser خود در روز جمعه گفت: به عنوان او ایستاده بود در نزدیکی کلیسای جان که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه مطرح شده برای عکس ها با یک کتاب مقدس پس از اجرای قانون پرسنل به زور پاک این منطقه از معترضان مسالمت آمیز.

بزرگترین تجمعات انتظار می رود در اوایل بعد از ظهر در نزدیکی کاخ سفید و یادبود لینکلن. یک مارس به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا—که در آن شهر به رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در غول زرد نامه ها در خیابان—برنامه ریزی شده برای اوایل شب. منطقه کلمبیا رئیس پلیس پیتر Newsham گفت که او انتظار می رود بزرگترین جمعیت در واشنگتن پس از تظاهرات آغاز شد و در اواخر ماه گذشته.

رئیس جمهور تهمت بود در کاخ سفید برای روز بدون رویدادهای برنامه ریزی شده.

قد بلند فولادی به هم پیوسته گیتس ساخته شده اند در اطراف کاخ سفید پیچیده و فدرال زمین کشش به خیابان قانون اساسی. ماشین آلات برداشته عظیم بتن موانع از مسطح کامیون قرار داده و آنها را پشت دروازه.

خانم Bowser خود مجاز بسیج برخی از 1200 نفر از اعضای سی گارد ملی اما اعتراض به دولت خواستار در guardsmen از کشورهای دیگر. در مورد 3,300 از اعضای گارد مستقر کرده اند به واشنگتن از فلوریدا, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی و یوتا است.

گردهمایی نیز در حال برنامه ریزی برای نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو فیلادلفیا و بوستون و شهر های کوچک Raeford, N. C., نزدیکی جایی که جورج فلوید صرف سال های اولیه خود را. آقای فلوید را در بدن متوقف خواهد شد در Raeford برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات قبل از سفر به هوستون که در آن او زندگی می کردند قبل از حرکت به مینیاپولیس. یک یادبود روز دوشنبه و در مراسم تشییع جنازه خصوصی روز سه شنبه به دنبال خواهد داشت.

آقای فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد و پس از افسران پلیس بازداشت او را به اتهام تلاش برای عبور از یک تقلبی $20 bill. تصویری که منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی نشان داد یک افسر پلیس درک چوین با زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن به او التماس برای رحمت و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

برخی از شهرستانها در حال حاضر اعلام کرد تغییرات در پاسخ به این تظاهرات ادامه دارد. در مینیاپولیس شورای شهر گفت: این امر ممنوعیت پلیس chokeholds و نیاز به ماموران بلافاصله گزارش و دخالت در هر گونه استفاده غیر مجاز از نیروی. همچنین جمعه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام دولت پلیس برای متوقف کردن با استفاده از strangleholds.

نسخه گسترش یافته از این داستان به نظر می رسد در WSJ.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de