برلین — آلمان به تصویب رسید دوم آن اقتصادی-بسته محرک اقتصادی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آوردن کل هزینه €1.3 تریلیون دلار (1.5 تریلیون دلار) تا کنون بزرگترین در اروپا به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی.

جدید بسته نرم افزاری به توافق در روز چهارشنبه پس از مذاکرات گسترده بین آنگلا مرکل محافظه کاران و کاربر خود را شریک ائتلافی از جناح چپ سوسیال دموکرات ها شامل اقدامات به ارزش €130 میلیارد دلار برای سال 2020 و 2021.

بسته می آید در بالای €353.3 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم و €819.7 میلیارد دلار در تضمین به تصویب رسید و در مدت کوتاهی پس از آلمان قفل کردن اقتصاد در پاسخ به این بیماری همه گیر.

سال مازاد بودجه و منفی هزینه های استقراض را مجاز آلمان به سرعت در حال استقرار گسترده سپر محافظ برای کوسن تاثیر بیماری همه گیر. برخی از اقتصاددانان مطرح نگرانی در مورد یک کج بازیابی در اتحادیه اروپا, که در آن بسیاری از کشورها شده اند قادر به بسیج وجوه در همان مقیاس است.

آخرین اقدامات مشخص شده یک نقطه عطف در مبارزه با تاثیر اقتصادی همه گیر مرکل گفت که اواخر روز چهارشنبه. “ما در حال تلاش برای خارج شدن از این وضعیت بسیار دشوار است با هم” او افزود: با اشاره به وسعت این بسته که شامل پشتیبانی برای شرکت های کوچک و بزرگ کارکنان و خانواده ها است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش را می توان در WSJ.com

همچنین محبوب در WSJ.com:

این بازیکن NBA می دانستند که جورج فلوید و نمی خواهید کسی به او را فراموش کرده ام

اسرائیل خاموش برخی از مدارس به عنوان coronavirus موارد پرش پس از بازگشایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de