چساپیک انرژی Corp. روز یکشنبه گفت که آن را به حال برای ورشکستگی زمینه حفاظت به عنوان یک نفت و گاز-قیمت تار و مار دامن زده با بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت می تواند ضربه نهایی برای شیل-حفاری پیشگام طولانی صالح بدهی.

تاسیس در سال 1989 توسط اواخر wildcatter اوبری McClendon, Chesapeake CHK -7.27% زود بود که به رسمیت شناختن حفاری افقی و هیدرولیک شکستن می تواند باز کردن گسترده احداث مخازن گاز طبیعی یک روند است که منجر به تولد دوباره آمریکا سوخت فسیلی خروجی و در نهایت ساخته شده در ایالات متحده بالا تولید کننده نفت در جهان است.

تا پایان سال 2008 شهر اوکلاهما مبتنی بر شرکت حفاری حقوق به حدود 15 میلیون هکتار با توجه به اوراق پرونده یک امپراتوری تقریبا به اندازه West Virginia. که گسترده رد پای یک بار کمک Chesapeake کسب عنوان دوم-متحده بزرگترین تولید کننده گاز.

اما Chesapeake را فوق العاده خطرناک رشد چپ آن بسیار قوی تر است و آن را به مراتب کندتر از بسیاری از همسالان خود به محوری به بهره برداری سازند شیل نفت که معلوم بود خیلی پر سود تر از گاز است. نتیجه دردناک سقوط در سال های اخیر به عنوان Chesapeake افت فروش دارایی به پاره بدهی قبل از پیچ در پیچ تا در دادگاه ورشکستگی.

Chesapeake یکی از بسیاری از بدهی-لادن در آمریکا تولید کنندگان نفت و گاز در حال حاضر رو به یک حساب به عنوان یک coronavirus ناشی از کاهش رشد اقتصادی تضعیف تقاضا برای سوخت های فسیلی است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

چگونه برنامه سازان شکستن برنامه های خود را برای جلوگیری از پرداخت اپل.

تگزاس سعی بازگشایی دفاتر زود است. آن سخت بود حتی قبل از coronavirus افزایش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de