وال استریت ژورنال: فدرال رود به نیشگون گرفتن و کشیدن چک های برنامه حفاظت از میان انتقاد

واشنگتن — نمایندگان مجلس و مقامات دولتی در حال آماده سازی برای ایجاد تغییرات قابل توجهی به چک برنامه حفاظت از میان خنک کننده تقاضا برای اوراق با پشتوانه وام و انتقاد از صاحبان کسب و کار که می گویند آنها نمی توانند ضربه بزنید بودجه.

این تغییرات به احتمال زیاد شامل دادن کسب و کار انعطاف پذیری بیشتری به خرج کردن پول با توجه به قانونگذاران و دیگران پس از مذاکرات. تحت شرایط اصلی 75 درصد از بودجه مورد نیاز به صرف حقوق کارمند برای وام به بخشیده شود.

دولت نیز انتظار می رود به گسترش زمان به صرف پول وام فراتر از دو ماه آن را در اصل مجموعه ای. هر دو تغییرات به دنبال شکایت از رستوران ها سالن مو و دیگران که می گویند آنها نمی توانند استخدام به کارکنان در حالی که آنها در حال بسته در طول coronavirus همه گیر و نیاز به پول بیشتر برای پوشش هزینه های سربار خود را.

“هنگامی که ما تصور برنامه ما فکر کسب و کار خواهد بود قادر به دریافت و در حال اجرا پس از هشت هفته اما ما اکنون می دانیم که چنین نیست و” بهداشت ، بن کاردین از مریلند نماینده دموکرات کوچک, کسب و کار, پنل, در بیانیه ای گفت.

مراحل در نظر گرفته خواهد شد و به معنای تغییر در برنامه ذره بین—از یک بود که در درجه اول با هدف نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و همچنین کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از شکست.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

Coronavirus واکسن جلو دونده ظهور rollouts وزن.

دره سیلیکون بعدی دفتر بزرگ ایده: کار از هر نقطه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>