وال استریت ژورنال: FAA مجموعه ای برای شروع تست پرواز برای بوئینگ 737 Max به محض دوشنبه

هوایی آمریکا-ایمنی تنظیم کننده تنظیم شده برای شروع کلید پرواز تست Boeing Co.’s 737 Max به عنوان روز دوشنبه با هدف بازگشت هواپیما به خدمات در سراسر پایان سال با توجه به یک فرد آشنا با جزئیات.

هوابرد چک میله میله به انجام شده در رابطه با بوئینگ BA -2.78% و برنامه ریزی شده برای سه روز آخر علامت مدتها در انتظار یک نقطه عطف برای گرفتن حداکثر ناوگان به عقب در هوا. هواپیما باید مبتنی شده برای 15 ماه پس از دو تصادفات که منجر به کشته شدن 346 مردم و سر و کار داشتن بزرگترین ضربه به هواپیما ساز شهرت در آن 103 سال سابقه.

تصادفات رخ داد که کمتر از پنج ماه از هم جدا در اواخر 2018 و اوایل 2019, لگد کردن بحث در کنگره و در سراسر صنعت در مورد اداره هوانوردی فدرال روش ها و تدابیر برای تصویب ایمنی جدید jetliner طرح است. مرگ نیز باعث تغییرات قابل توجهی در چند دهه مفروضات در مورد چگونه معمولی خلبانان تعامل با مجتمع کابین خلبان اتوماسیون.

یک بوئینگ گفت: “ما همچنان به کار مجدانه در بازگشت با خیال راحت حداکثر به خدمات است.”

FAA به چراغ سبز اواخر جمعه برای چنین پرواز برای شروع به عنوان روز دوشنبه با توجه به فرد آشنا با جزئیات. FAA مقامات همواره گفتند که نمی خواهد حرکت به سمت صدور گواهینامه تست پرواز و یا دیگر اقدام به recertify حداکثر تا تمام آژانس سوالات و نگرانی ها پاسخ داده شد رضایت بخش است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

چگونه برنامه سازان شکستن برنامه های خود را برای جلوگیری از پرداخت اپل.

تگزاس سعی بازگشایی دفاتر زود است. آن سخت بود حتی قبل از coronavirus افزایش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de