وال استریت ژورنال: دوک انرژی Dominion قراضه برنامه اطلس خط لوله پس از سالها تاخیر

سازندگان اطلس خط لوله در حال کشیدن پلاگین بر روی این پروژه به عنوان شرکت در ادامه به دیدار با نصب محیط زیست مخالفت با جدید سوخت های فسیلی خط لوله در آمریکا

دوک انرژی Corp. DUK, -0.11% و قلمرو انرژی, Inc. D +0.41% روز یکشنبه گفت که آنها رها کردن پیشنهاد 8 میلیارد دلار خط لوله — که با هدف حمل گاز 600 مایل از طریق غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کارولینای شمالی و زیر Appalachian Trail — با استناد به ادامه نظارتی تاخیر و عدم اطمینان حتی پس از مساعد حکم دادگاه عالی در ماه گذشته.

دومینیون در عین حال گفت که فروش بقیه از آن گاز انتقال و ذخیره سازی شبکه به وارن بافت Berkshire Hathaway Inc. برای 9.7 میلیارد از جمله بدهی. این معامله شامل 25% سهام این یارو نقطه گاز طبیعی مایع صادرات تسهیلات در مریلند که باقی خواهد ماند اکثریت متعلق به قلمرو.

“این اطلاعیه نشان دهنده افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده” این شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک. “تا زمانی که این مسائل حل و فصل توانایی برآورده انرژی این کشور نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی به چالش کشیده است.”

آب و برق و خط لوله شرکت ها در تلاش بوده اند به گسترش ایالات متحده در خط لوله شبکه برای بیش از یک دهه به بهره برداری از فضل نفت و گاز باز fracking بوم. اما بسیاری از پروژه ها مواجه شدید مخالفان از مالکان بومی آمریکایی گروه ها و فعالان محیط زیست در مورد تغییر آب و هوا که می خواهند به نگه داشتن سوخت های فسیلی در زمین است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

یک کره شمالی پناهنده داستان نشان می دهد فاسد نظامی.

پس از reopenings غرفه می توانید رستوران ها برای زنده ماندن یک دوم coronavirus ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de