وال استریت ژورنال: هواپیمایی کلمبیا Avianca فایل برای فصل 11 ورشکستگی

کلمبیا خطوط هوایی Avianca منابع SA برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ایالات متحده آمریکا به عنوان محدودیت های مسافرتی محدود کردن پرواز و شرکت vies برای کمک های عمومی از کلمبیا و دولت های دیگر به تحمل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت به دنبال فصل 11 حفاظت در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در نیویورک در روز یکشنبه گفت: پرونده “لازم توسط پیش بینی نشده تاثیر COVID-19 همه گیر” و پایه Avianca مسافربری عملیات از اواسط ماه مارس.

آمریکای لاتین دومین خطوط هوایی Avianca AVH, +4.37% گفت: آن را بازسازی آن حدود 5.3 میلیارد دلار بدهی و اجاره تعهدات در حالی که موقعیت خود را برای آغاز از سرگیری عملیات به عنوان دولت-اعمال محدودیت های مسافرتی مرتبط با coronavirus ها به تدریج کاسته.

خطوط هوایی در اطراف جهان در حال مذاکره برای تشکیل دولت نجات بسته به عنوان آنها به سرعت نایاب ذخایر نقدی خود را. Avianca اجرایی Anko van der Werff گفت: این شرکت در بحث های عمومی برای تامین مالی کلیدی در بازارهای آمریکای لاتین که در آن اجرا می شود پروازها از جمله کلمبیا به تولید نقدینگی و شناور ماندن در طول فصل 11 روند.

ضمنا Avianca گفت: این امر پوشش هزینه با پول نقد در دست و درآمد تولید شده از جریان حمل و نقل. Van der Werff گفت که او انتظار ندارد Avianca پرواز حجم برای بازیابی “در هر نقطه نزدیک” به آن قبل از coronavirus سطوح برای 12 تا 18 ماه.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

چرا Clorox دستمال مرطوب هنوز هم بسیار سخت برای پیدا کردن.

5 مبلمان فضای باز روند از سال 2020 — برای هر بودجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>