وال استریت ژورنال: کالیفرنیا دانشگاه بروید تا حد زیادی آنلاین این سقوط

اکثر دانش آموزان در کالیفرنیا دانشگاه های دولتی نمی تواند بازگشت به کلاس این سقوط.

دانشگاه کالیفرنیا در مدارس که شامل برکلی و UCLA در میان 10 دانشگاه سمت چپ درب باز برای برخی از مرتب کردن بر اساس از بازگشت به دانشگاه اما گفت: تمام مدارس آماده می شدند در درجه اول حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است که شامل 23 دانشگاه و ثبت نام 500,000 دانش آموزان بیشتر بود قطعی گفت آن است که با لغو بیشتر در کلاس های حضوری خواهد شد و به جای آنها را نگه دارید آنلاین

دوقلو اطلاعیه ها ساخته شده است روز شنبه به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده در مبارزه اینکه به دانش آموزان در سقوط آنها آموزش از راه دور و یا ایجاد یک سیستم ترکیبی شامل هر دو.

برای این سیستم این امکان را به بسیاری از مردم با هم در نزدیکی “متاسفانه فقط در کارت در حال حاضر,” دکتر گفت: سفید ساخته شده است که اعلام در یک هیئت امنا در جلسه روز سه شنبه. او گفت: استثنا خواهد بود ساخته شده برای تعداد کمی از دست در تجارب یادگیری مانند آموزش با مانکن برای دانشجویان پرستاری و capstone پروژه های مهندسی معماری و کشاورزی دانش آموزان است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

بیل گیتس تاسف.

چرا Clorox دستمال مرطوب هنوز هم بسیار سخت برای پیدا کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>