وال استریت ژورنال: استون می افزاید: گوگل CFO اموزش Porat به هیئت مدیره

Blackstone Group Inc. نام اموزش Porat گوگل امور مالی رئیس برای هیئت مدیره یک حرکت است که می آید به عنوان شرکت وال استریت شیفت به سمت تکنولوژی و رشد سرمایه گذاری است.

Porat پیوست گوگل به عنوان رئیس امور مالی در مارس 2015 و در زمان در همان مسئولیت در شرکت مادر آن, الفبای, Inc. GOOGL, +0.58% GOOG +0.65% بعد از آن که در آن سال. Porat قبلا صرف 27 سال با مورگان استنلی که در آن او led سرمایه گذاری غول استون ارائه عمومی اولیه در سال 2007.

استون BX, +3.69% یکی از بزرگترین املاک و مستغلات سرمایه گذاران در سال های اخیر چهارم گسترش رد پای آن در زمینه هایی از قبیل انبارداری و تدارکات. این صنایع در حال تنظیم برای بهره مندی از مصرف کنندگان تغییر جهت بیشتر خرید آنلاین — یک روند است که تشدید شده است فروشگاه های محلی تعطیلی با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus.

این شرکت همچنین ramped تا سرمایه گذاری خود را در رشد سریع آنلاین و فن آوری کسب و کار مانند برنامه دوستیابی سرهم بندی کردن و مراقبت از سلامت نرم افزار شرکت HealthEdge.

با نقش خود در گوگل و الفبای Porat اضافه کردن دانش مهم به استون مدیره گفت: Kevin Rippey co-سر از اینترنت تحقیق در بانک سرمایه گذاری Evercore Inc. “گوگل است که احتمالا اولیه کاتالیست برای فروش کالا آنلاین” Rippey گفت. “خانم Porat نشسته در تقاطع تکنولوژی و سرمایه گذاری.”

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

تگزاس مکث بازگشایی به عنوان CDC می گوید میلیون ها نفر بیشتر ممکن است تا به حال coronavirus.

کاخ سفید در نظر گسترده مداخله فدرال برای تضمین 5G آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de