وال استریت ژورنال: بانک برنده حق انحلال میلیون ها نفر در Luckin قهوه سهام متعلق به رئیس

بانک ها از جمله Credit Suisse Group AG CS -0.68% برنده دادگاه دستور به انحلال ده ها میلیون دلار در Luckin قهوه

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

بانک ها از جمله Credit Suisse Group AG CS -0.68% برنده دادگاه دستور به انحلال ده ها میلیون دلار در Luckin قهوه, Inc. LK -3.53% سهام متعلق به بحرانزده رئیس چارلز Lu توسعه است که می تواند تضعیف کنترل خود را بیش از این شرکت به عنوان یک مهم سهامداران رای بافندگی.

گراند دادگاه از جزایر کیمن حکومت در حمایت از وام دهندگان که بدهکار هستند $324 میلیون پس از لو قصور در حاشیه تسهیلات وام با توجه به قضاوت.

همراه خوف که تحویل داده شد ژوئن 16 و مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال, اداره کل 131.25 میلیون کلاس B سهام برگزار شده توسط چراغ خوراک پزی سرمایه گذاری صندوق LP یک نهاد کنترل Lu خانواده اعتماد منتقل می شود در عرض دو روز کسب و کار به KPMG برای انحلال. سهام به ارزش حدود 63 میلیون دلار بر اساس اخیر $3.82 قیمت بسته شدن از Luckin آمریکایی امانت دار سهام.

Lu و خانواده اش شده اند بزرگترین سهامداران در Luckin و خود کلاس B سهام که اضافی حمل رأی است. Lu کنترل حدود 36.8 درصد از Luckin رای گیری حقوق از مارس امسال با توجه به شرکت نظارتی براده. انحلال را کاهش می دهد تعدادی از کلاس B سهام او دارای حدود یک چهارم. از جمله سهام باید 10 بار رای گیری حقوق از Luckin را به سهام عادی.

مایر سرمایه گذاری صندوق LP یک نهاد کنترل Suying وانگ لو خواهر نیز دستور داده بود تا زخم. مایر صاحب 196.88 میلیون کلاس B سهام Luckin که همه متعهد شده اند برای تضمین وام با توجه به Luckin پر کردن.

این وام دهندگان—که شامل مورگان استنلی MS -1.36% Goldman Sachs Group GS -1.08% و Barclays Bank PLC BCS -2.92% —همچنین ثبت یک پیچ در پیچ تا طومار در جزایر ویرجین بریتانیا در برابر Haode سرمایه گذاری, Inc., یکی دیگر نهاد برگزار شد Lu اعتماد خانواده. این روشن نیست که آیا BVI بود به حکم دادگاه در درخواست.

یک سخنگوی Luckin قهوه کاهش یافته است به نظر. لو نمی تواند نظر رسیده است.

بلندی liquidations تهدید به ساییده شدن دریاچه ارومیه را کنترل بیش از این تازه بدوران رسیده های زنجیره ای قهوه که در مارس 2 فاش کرد که تا آنجا که $310 میلیون از آن 2019 فروش شده است جعلی. وحی فرستاده Luckin سهام ياوه; موجب خروج از مدیران و, مدیران و باعث تحقیقات و مقامات ایالات متحده. Luckin گفت: در ماه گذشته این بود که همکاری با این تحقیقات است.

این شرکت ارزش بازار یک بار به عنوان بالا به عنوان $12 میلیارد دلار کاهش یافته بود زیر 1 میلیارد دلار که از روز جمعه نزدیک است. Luckin رفت و عمومی در بازار بورس نزدک در مارس 2019 در ارائه led توسط کردیت سوئیس و مورگان استنلی و افزایش بیش از 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران در چندین صدور سهام و اوراق قرضه. نزدک است و پس از نقل مکان به delist Luckin. این شرکت در یک جلسه برنامه ریزی شده 25 ژوئن با نزدک به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری افراد آشنا با این موضوع گفت.

نسخه گسترش یافته از این داستان به نظر می رسد در WSJ.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب