وال استریت ژورنال: Amtrak مجموعه, برای کاهش تا 20 درصد از نیروی کار در اکتبر

واشنگتن — Amtrak در حال آماده سازی برای کاهش تا 20 درصد از نیروی کار خود را در سال مالی آینده به عنوان ملی راه آهن همچنان به رنج می برند از یک کاهش در ridership به عنوان coronavirus همه گیر آورده بیشترین سفر را متوقف کند.

Ridership و بلیط درآمد در این شرکت کاهش یافته 95% از همه گیری آغاز شد مدیر اجرایی لایحه فلین گفت Amtrak کارگران داخلی یادداشت روز سه شنبه.

در حالی که افغانستان در حال برنامه ریزی برای به آرامی راه اندازی مجدد برخی از خدمات را متوقف, در مستند — از جمله واشنگتن-به-بوستون Acela خدمات اکسپرس در ژوئن 1 — شرکت پروژه های ridership در سال 2021 خواهد دوباره بجای اول برگشتن فقط نیمی از آنچه در آن بود قبل از بحران.

“این ممکن است صدای آسان اما صعود سخت خواهد بود” فلین نوشت. به بازگشت حتی نیمی از راه آهن گذشته ridership نیاز به “رشد قابل توجهی بیش از 16 ماه آینده, و آن را باید به دست آورد در برابر یک پس زمینه خیره کننده بیکاری اجتماعی و اقتصادی دررفتگی و بالقوه رکود,” او نوشت.

Amtrak استخدام بیش از 18000 نفر در سراسر کشور. این طرح به کاهش شغل توسط, اکتبر, این یادداشت گفت: شروع از افغانستان را تا سال 2021 سال مالی.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

چگونه به نگه داشتن عینک خود را روشن زمانی که با پوشیدن ماسک.

برای اقتصاد بدتر از coronavirus خاموش شدن ناگهانی ممکن است بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>