وال استریت ژورنال: ابوت coronavirus تست نتواند بسیاری از موارد مثبت, محققان می گویند

محققان گزارش داد یک دستگاه تولید شده توسط Abbott Laboratories به طور گسترده ای استفاده می شود به سرعت شناسایی coronavirus از جمله در میان مقامات ارشد کاخ سفید مقامات از دست رفته نزدیک به نیمی از موارد مثبت تشخیص داده شده توسط یکی دیگر از آزمون مشترک است.

محققان در NYU Langone سلامت در شهر نیویورک در مقایسه با ابوت ID در حال حاضر به یکی دیگر از دستگاه پیدا کردن که آن را از دست رفته 48 درصد از موارد مثبت دیگر دستگاه شناسایی شده است. NYU مطالعه نکرده اند و کارشناسی و آنلاین ارسال شده شنبه پیش از رسمی انتشار.

کارشناسان پزشکی می گویند آنچه شناخته شده به عنوان منفی کاذب می تواند افراد آلوده به این ویروس به ندانسته گسترش ویروس. در کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, معاون رئیس جمهور, پنس و دیگر مقامات ارشد به طور منظم آزمایش با استفاده از دستگاه که خطر برجسته شد که دستیاران آزمایش مثبت هفته گذشته است.

به ابوت ABT, -1.74% دستگاه می تواند تولید نتایج تست در کمتر از 15 دقیقه. که چرخش سریع جلب توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات به عنوان تست عقب دارای عقاید در ماه مارس است.

ابوت گفت: “معلوم نیست اگر نمونه تست شد و به درستی در این مطالعه است.” این شرکت گفت: این توزیع در مورد 1.8 میلیون ID در حال حاضر آزمون و گزارش میزان منفی کاذب به ابوت است 0.02%.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

شما می توانید COVID-19 دو بار ؟

ایالات متحده می گوید ایران هکرها به دنبال سرقت coronavirus پژوهش است.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de