این ‘دستکمگرفتهشده قهرمانان” که کشف یانکی’ چهار هسته

یک سری توسط Joel شرمن تواریخ چگونه یانکی ها’ شکست مفتضحانه از سال 1990 گذاشته و زمینه را برای یک سلسله.

از اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه ژوئن سال 1990 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت سلطه تلخیص پوشش در نیویورک است. انحلال ازدواج خود را به Ivana به عنوان یکی bookend و 2 میلیارد دلار بدهی است که تهدید امپراتوری خود را دیگر.

در فوریه. 16 یکی از این کاغذ معروف ترین عناوین فریاد زد “بهترین فیلم من و ام تا به حال” — کسانی که ادعا کلمات مارلا افرای با آنها تهمت بود داشتن امر است. در ژوئن 5, پست, صفحه اول بود: “آه-را مدیون” به تصویر می کشد که بانک ها بسته شدن در مغلوب ساختن پیشی جستن و احتمال او را به فایل برای ورشکستگی منجر به فوربس حول او را از لیست خود را از بالا میلیونرهای.

در این میان وجود دارد و اجرای رسوا صفحات مورد هر دو املاک و مستغلات مغول عاشقانه یا زندگی مالی. وجود دارد داستان که او در تلاش بود برای نجات ازدواج خود را با یک عکس از او و کون, دست در دست در خارج از اکران فیلم “زن زیبا” و یا که او و همسرش را امضا کرده بود 60 روز توافق الزام آنها می تواند با هر کس که آنها می خواستند بدون ترس آن را تبدیل به بخشی از طلاق یا که او فکر نمی کنم زنا یک گناه است.

به صورت همزمان وجود دارد کسی شبیه به ناروا بودن lambasted در طرف دیگر کاغذ. مانند تهمت جورج Steinbrenner هر دو تحسین و ترس خود ساخته و خواستار پدر. هر دو تا به حال خوار وکیل Roy Cohn فلسفی به عنوان یک مربی و رعایت وکیل فلسفه هرگز اعتراف به اشتباه بودن و هنگامی که در شک, سو, سو سو. هر دو تا به حال تبدیل شدن به بزرگتر از زندگی در دهه 1970 از طریق تلخیص احساسی. هر دو را اعتباری برای رفت و حق و سرزنش بیرحمانه دیگران هنگامی که چیزی را اشتباه رفت و در کسب و کار مربوطه. هر دو خواهد دشمنان خود حمله بی وقفه از جمله با استفاده از derisive لقب (آقای ممکن است هر کسی؟).

در سال 1990 Steinbrenner نیز برخورد با رسوایی تحقیر و سوالات در مورد سلامت مالی خود آمریکا شرکت کشتی سازی. Steinbrenner بود که در حال بررسی توسط کمیسیون ، و در هفته اول ماه ژوئن یانکیز رشته’ بدترین رکورد.

تا پایان سال بررسی در سال 1990 توصیف تهمت و/یا Steinbrenner به عنوان به پایان رسید comeuppance برای نقش مرکزی خود را در افراط از 1980s. مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که پدید آمده بزرگتر از همیشه از نقطه کم است.

Jorge Posada, Mariano Rivera, Derek Jeter and Andy Pettitte
Jorge پوسادا ماریانو ریورا, Derek Jeter و اندی Pettitteگتی ایماژ

بنابراین Steinbrenner که در سطح وحشتناک تیم و قرار بود که محروم از مالکیت خود را. در زیر سطح اگر چه ظاهر نیست در جلو و پشت و یا هر صفحه — شد نهایی خود را نجات. یک سلسله بود که جعلی است و هیچ کس آن را می دانستند. هیچ کس نمی تواند از آن شناخته شده اند در زمان واقعی است.

در آن مغلوب ساختن پیشی جستن-dominated دوره از اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه ژوئن — طول کمتر از چهار ماه — یانکی ها با استفاده از $2,000 به امضای یک بچه لاغر از پاناما یک چاره اندیشی موقت واقعا مستقر شده و 22 و 24-دور میدارد در یک گوشتالو چپ دست و یک shortstop که تا به حال هیچ شات آنچه از ماندن در آن موقعیت در جوانب مثبت.

این تصمیم صرفا تغییر تاریخ بیس بال.


Mariano ریورا و خورخه جهارشنبه هر دو shortstops زمانی که پیشاهنگی شروع به آنها نگاه کنید. پوسادا و اندی Pettitte هر دو پیش نویس-و-دنبال چشم انداز — دبیرستان میدارد که تا به حال به بازی در جای دیگر برای متقاعد کردن یانکی ها به ثبت نام در آنها نزدیک به یک سال پس از انتخاب شدن.

آنها به دور از هیچ-brainers وقتی که آنها آمدند به سازمان است. آن را بسیار آسان تر — بسیار آسان تر به باور این سه نفر هرگز بازی یک روز در این رشته به جای فرم سه چهارم از مهم ترین کوارتت در یانکی تاریخ است.


ریورا در حال بازی shortstop برای Oeste Vaqueros در سال 1988 پاناما ملی مسابقات است. یک طلایه دار برای Royals نام گیاه Raybourn دیدم shortstop او ورزشکاری و بازوی اما پروژه یک اتحادیه عمده. یک سال بعد در همان مسابقات Oeste بالا پارچ بود زدم. بنابراین مدیر خواسته shortstop به زمین. آن را فقط که ریورا هرگز تن به تن قبل از.

او چنان خوب بود که دو نفر از هم تیمی های خود توصیه می شود او را به یانکی طلایه دار چیکو حواصیل بود که در حال اجرا یک ازمایش اردوگاه. این Yanks بودند غالب تیم در پاناما — یکی از خود را می یابد روبرتو کلی در حال بازی در مرکز میدان در رشته — پس از دعوت به اردو هم معتبر و ماندن در این هفته تمام شد بیشتر از آن.

حواصیل قدردانی از آنچه او را دیدم در ریورا یک ورزشکار است که می تواند پرتاب 85-87 mph و او را دعوت به ماندن در این هفته است. در آخرین روز از اردوگاه Yanks’ رئیس جدید آمریکای لاتین عملیات دیدم ریورا پرتاب. آن Raybourn و او می دانست که فورا ریورا بود shortstop از سال قبل است.

بازو عمل و چابکی آنقدر آشکار و Raybourn شروع به در مورد آنچه که بهتر است تغذیه و آموزش می تواند به این معنا که 155 پوند قطعه از خاک رس است.

Mariano Rivera
Mariano ریوراآپی

اما ریورا در حال حاضر 20. اکثر لاتین چشم انداز مشخص شد حتی قبل از اینکه خود را اغلب امضا بعد از 16. هنگامی که Raybourn بازدید ریورا در پورتو Caimito فقیر دهکده ماهیگیری در فوریه. 17, 1990, او تا به حال فقط 2000 دلار ارائه کرده است. ریورا پدر شناخته شده بود در شهر به عنوان کاپیتان Mariano برای captaining مرد دیگری shrimping قایق. خانواده نیست. تصمیم به ثبت نام در سمت راست وجود دارد در اتاق نشیمن آسان بود.

بنابراین بیس بال حرفه ای در ابتدا برای ریورا. او غالب است. در عین حال او تا به حال چند مؤمنان. یانکی سیاست پس از آن بود که بهترین فرشهای چشم انداز آغاز شده و یا بسته شده است. ریورا مستقر شد در میانه امداد که در آن او اجازه اجرا به دست آورده در 45 نوبت در 21 امداد گردش برای 1990 سواحل خلیج فارس لیگ تمپا یانکی ها.

ریورا اولیه قهرمان شد اولین مدیر گلن شرلوک که التماس یانکی ها’ مدیر minor league عملیات میچ Lukevics به او اجازه می دهد برای شروع righty در روز پایانی این فصل سعی کنید برای به دست آوردن پنج نوبت لازم برای برنده شدن در این دوره عنوان شده است.

در بازکن از doubleheader در اوت. 31 — روز سیاتل کن Griffey Sr کن Griffey جونیور شد برای اولین بار پدر و پسر به بازی در این تیم است — ریورا انداخت هفت بدون ضربه نوبت در برابر برادنتون دزدان دریایی است. آن را به سمت چپ ریورا با آمار سال 1990 که احساس ساخته شده: 52 نوبت 17 بازدید یکی به دست آورده اجرا 0.17 دوران, هفت راه می رود و 58 strikeouts.

او برنده سواحل خلیج فارس, لیگ, عصر, عنوان, و خیلی بیشتر. به عنوان شرلوک قرار داده و آن را سال بعد “که هیچ-hitter وظیفه قرار داده و او را بر روی نقشه با سازمان است.”


“Underrated قهرمانان از سلسله هستند لایحه Livesey و برایان Sabean,” برایان Cashman می گوید در حال حاضر.

چشم انداز و رهبری که اواز یا موسیقی دو نفری — Livesey این یانکی’ سراغ مدیر و Sabean معاون اجرایی رئیس جمهور player توسعه و سراغ — کمک به ایجاد لایه های استعداد است که نه فقط پر کردن یانکی فهرستی با عمق (پت کلی اسکات Kamieniecki جیم Leyritz جرالد Williams, و غیره.) و اساس (Rivera, Pettitte, پوسادا برنی ویلیامز در نهایت Derek Jeter) اما همچنین در سمت چپ یانکی ها reams اعم از چشم انداز دیگر به طوری که آنها می تواند تجارت به صورت ستاره مانند دیوید مخروطی و جک McDowell, John Wetteland و سیسیل صحرا نورد.

در حالی که در سال 1990 یانکی ها بودند غرق شدن استعداد در کودکان زیر سن قانونی بود شروع به رسیدن به رشته و یا افزایش در سیستم. Livesey و Sabean تا به حال با تاکید بر شخصیت و ورزشکاری. آنها می خواستند بازیکنان که نه تنها می تواند رسیدگی به این رشته اما کسانی که از نظر ذهنی به اندازه کافی دشوار برای رشد در نیویورک در مقابل یک خانه کامل در استادیوم یانکی.

Livesey در حال توسعه یک سیستم است که نشان داد به اندازه فنی بهترین بازیکنان در هر موقعیت و یانکی ها بر روی آن. به ورزشکاری و اندازه ایستاده بود به عنوان شما شروع به بازدید یانکی جزئی از تیم های لیگ.

“ما سعی کردیم به دور از متوسط” Livesey به یاد می آورد. “ما نمی مانند اندازه متوسط و یا متوسط ابزار. موفقیت بزرگ leaguers ندارد میانگین ابزار. اگر ما می تواند پیدا کردن یک بالاتر از متوسط ابزار توسعه ما می تواند به پاک کردن چیزهای دیگر اما این بازیکن همیشه که حمل ابزار است.”

Livesey و Sabean همچنین با تاکید بر برنده شدن در افراد زیر سن قانونی. بله که مناسب Steinbrenner جهان. اما Livesey و Sabean اعتقاد دانستن چگونه برای برنده شدن یک ابزار به خوبی و آنها می خواستند از بازیکنان آینده این سیستم را به احساس می کنید که موفقیت جمعی.

Brian Cashman with Yankees scout Bill Livesly in 2012
برایان Cashman با یانکی ها طلایه دار لایحه Livesly در سال 2012, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“بیل Livesey و برایان Sabean به حال عشق برای یانکی ها که بیش از حتی ما طرفداران” به خاطر جو Molloy سپس Steinbrenner در قانون و رئیس یانکی’ minor لیگ پیچیده است. “آنها می خواستند به نفع خود به عنوان بد یا بیشتر از هر کسی. آنها می خواستند برای اثبات آنچه اتفاق می افتد در افراد زیر سن قانونی و چه خود پیشاهنگی انجام شد مفید بود برای قرار دادن یک برنده در این زمینه است. آنها صادقانه در ارزیابی های خود را با من و با جورج قبل از او به حالت تعلیق در آمد. آنها صادقانه که آن را به بازی بیس بال. بیشتر از آنچه که آنها اتفاق می افتد با بازیکنان ما اتفاق افتاده است.”

Livesey و Sabean تا به حال مونتاژ یک جانباز سراغ کارکنان که با هم در آنجا ماند بیش از یک دوره طولانی بود و قدرت این دو به توان خستگی ناپذیر بی باک و boundaryless در تلاش برای پیدا کردن استعداد که آیا در شهرهای کوچک در پاناما و یا تاریخ و کالج ها.

یانکی ها پیشاهنگی مورد نیاز مانند ابتکار و سعی و کوشش. با توجه به بخشش میدارد به عنوان جبران خسارت برای امضای رایگان عوامل یانکی ها تنها یک بار در سال 1980 تا به حال خود را در دور اول انتخاب کنید و سه بار آنها را انتخاب کنید تا دور چهارم. بنابراین پیدا کردن جواهرات عمیق تر در پیش نویس شد و دستور.

در تاریخ 5 ژوئن 1990 — دومین روز از سال است که پیش نویس — بین 16 و 28 دور Yanks هفت میدارد از بازیکنان که بازی در این رشته از جمله ریکی Ledee در 16th, Pettitte در 22nd جهارشنبه در 24 و شین اسپنسر در 28.


پیش نویس کاملا متفاوت بود در سال 1990. وجود دارد 1,489 میدارد — و آستروس در زمان 100 از آنها.

آینده Hall of Famer جیک جیک جونز برای اولین بار بود انتخاب و آینده اتحادیه, مدیر اجرایی, Tony Clark دوم رفت. فتنه از پیش نویس احاطه شده تاد ون Poppel یک تگزاس دانشآموز به عنوان یکی از بهترین فرشهای چشم انداز در سال است. اما او و نماینده او اسکات بوروس شد صحبت کردن در مورد نوع جایزه داده نشده قبلا که می ترسم بریوز — برای مثال — دور از او و به سوی جونز.

ون Poppel به طول انجامید تا 14 انتخاب کنید. این یک او را گرفت و به سمت راست-hander سپس پیش نویس-ضبط $1.2 میلیون معامله و قرارداد چند ساله همیشه عطا دبیرستان بازیکن. او یک تنه رفتن 40-52 با 5.58 دوره در رشته های. تگزاس دبیرستان پارچ پیش نویس در سال 1990 بود که به بهترین اتحادیه عمده در نظر گرفته شد 21 دور بعد و دریافت قابل توجهی پول کمتر — اما نه بدون مبارزه.

“ما تا به حال یک جانباز سراغ کارکنان” Sabean به یاد می آورد. “آنها از مهارت های لازم برای انجام بسیاری عمیق تر چک های پس زمینه که واقعا کمک کرد من فکر می کنم با اندی Pettitte.”


یانکی ها پیش نویس 74 بازیکنان. کارل اورت تمپا outfielder از همان دبیرستان به عنوان دوایت Gooden و گری شفیلد بود برداشت با 10-به طور کلی انتخاب این Yanks’ بالاترین انتخاب کنید پس از گرفتن ایالتی کنت گیر به نام تورمن Munson کلی چهارم در سال 1968 یکی را انتخاب کنید قبل از داجرز برداشت بابی ولنتاین.

“اندی Pettitte شبیه بچه های مختلف; بدون او مثل یک مرد در واقع” — لایحه Livesy این یانکی’ سراغ مدیر در سال 1990 در اندی Pettitte پس از روی لئامت دادن در سن جکینتو Junior, کالج

با 594th انتخاب کنید به طور کلی Yanks انتخاب Pettitte بود که زبر و خشن به اندازه کافی پس از آن به بازی بینی مقابله و مرکز خود را در دبیرستان در تیم فوتبال. او انداخت 85-87 mph و هیچ توافق رسیده بود از این پیش نویس است. اما برای جو Robison وجود دارد چیزی در مورد بچه عزم و رقابت در خصوص نگهداری می شوند که کهنه طلایه دار هل دادن برای اولین بار, برای Pettitte را تهیه و سپس به را در امضای او.

Pettitte بود با توجه به دانشگاه تگزاس. او رفته به چهار سال مدرسه Yanks را از دست داده اند خود را پیش نویس حقوق. اما Pettitte متقاعد شده بود برای رفتن به سن جکینتو Junior College سپس توسط مربی Wayne گراهام که در به شهرت در برنج.

گراهام فروش زمین به دست آورد چرا که او گفت Pettitte این lefty یادآوری او را از دیگر زبر و خشن پارچ که تا به حال به سن جکینتو. که فقط اتفاق افتاده Pettitte بت — راجر کلمنس. به عنوان با کلمنس گراهام معتقد Pettitte به شکل بسیار بهتری است و منجر به جهش در سرعت و اثربخشی.

“جو نگه داشته و به من گفتن شما در حال رفتن به مانند اندی در حال حاضر” Livesey به یاد. “من تو را دیدم او را در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه بود و من” چه کسی است؟’ او لاغر شده. Wayne گراهام انجام یک کار بزرگ با او. Andy شبیه بچه های مختلف; بدون او نگاه مانند یک مرد در واقعیت است.”

چون Pettitte رفت و به یک کالج در او یافت و پیش نویس-و-دنبال پروتکل که به تیم ها حق ثبت نام یک بازیکن تا یک هفته قبل از سال آینده این پیش نویس است.

“جو واقعا بالا بود در او” Sabean به یاد می آورد. این دیده بانی می دانست که این نسخه از Pettitte خواهد بود گرفته شده بسیار بالاتر اگر او رفت و برگشت به پیش نویس است. این Yanks ارائه شده $40,000. Pettitte خسته از جلو و عقب با Yanks رفت با پدرش تام به عمه اش جنی Martello خانه در Baton Rouge, La., که در آن اتفاقی وجود دارد مسابقات بیس بال در حال پیشرفت با حضور … جو Robison.

Robison در بر داشت Pettittes و در روز آخر قبل از پیش نویس-و-دنبال حقوق از دست رفته خواهد بود گفت: آنها $55,000 گذشته ارائه دهد. Pettitte کشیدن تعدادی از هوا نازک گفت: ثبت نام در این نقطه برای $80,000. Robison بود که برقراری تماس به Livesey برای اجازه چگونه بالا رفتن و هرگز چشم. او را ترک نمی کند دیگر تماس بگیرید. او گفت: معامله است.

Pettitte همیشه تعجب می کنم — نه خوشبختانه — چقدر بالاتر او می تواند بدست یانکی ها برای رفتن.


یانکی ها تا به حال پیش نویس جهارشنبه در 43 دور در سال 1989 از دبیرستان در پورتوریکو. اما پدر او را دیده بانی و احساس پوسادا مورد نیاز بیشتر چاشنی به خصوص در ایالات متحده است. پوسادا هر چند نه به اندازه کافی خوب نشسته نمرات به چهار سال مدرسه. او تا به حال در نظر گرفته شده برنامه قوی در میامی Dade Junior, کالج, از, که مایک پیازا پیش نویس شده است در سال 1988.

اما خورخه پوسادا Sr. نمی خواهم انحراف از جنوب فلوریدا برای پسر خود. پوسادا بود در مورد به ثبت نام با Pensacola تاریخ و کالج است که به تازگی با ارسال علامت سفید به این رشته زمانی که فرد Fricke به نام برای ارائه یک بورس تحصیلی کامل و شروع کار بلافاصله اگر پوسادا خواهد آمد به Calhoun, کالج در Decatur, علا. پوسادا به توافق رسیدند.

مشکل: او حتی نمی دانند که در آلاباما بود دیگر کمتر از آن در جنوب است. او تا به حال به اندازه کافی مهارت های زبان انگلیسی برای به دست آوردن در پورتوریکو بود اما نه روان. او در حال حاضر در آمد با چمدان از داشتن پیش نویس شده توسط یانکی ها. بنابراین وجود دارد دعوا در مدرسه با یک بازیکن بسکتبال است.

“شما نمی خواهید به می گویند نژادپرستانه بود اما کمی” پوسادا می گوید در حال حاضر.

Jorge Posada
Jorge پوساداAP

او دلتنگ. اما او کبوتر به آموزش وزن تعیین شده او را به او 60-حیاط زمان هفت ثانیه و شروع به نگاه و احساس مانند یک مرد است. یانکی طلایه دار لئون Wurth دیدم پوسادا آمار هومر از هر دو طرف از صفحه. اما مانند Robison با Pettitte وجود دارد بیشتر است.

“او تا به حال انرژی, تمرکز,” Wurth به یاد می آورد. “او در بازی با شدت. او فقط ایستاده بود از نقطه نظر آن است.”

Wurth فکر نمی کنم پوسادا تا به حال این محدوده برای shortstop اما او تا به حال آرایش و کسانی که حامل ابزار است که Livesey گفته بود به دنبال قدرت از هر دو طرف و یک توپ بازو. به علاوه, Livesey و Sabean گفته بود پیشاهنگی نه محدود می شود که در آن بازیکنان در حال حاضر مستقر شده اما به دنبال اندازه/مهارت مشخصات برای تصور یک موقعیت. این لرزش برای مثال تا به حال — به دلیل gasp شایسته سرعت تبدیل اوتیس نیکسون از یک righty-ضربه سوم baseman به یک سوئیچ-ضربه outfielder. و آنها تا به حال لذت موفقیت و حرکت رو به رشد گروه از بازیکنان آنها پیش نویس در موقعیت های دیگر به catchers, شروع با اسکات برادلی اما در حال حاضر با جیم Leyritz که استفاده می شود که مهارت های آموخته شده برای رفتن از یک undrafted کالج shortstop به این رشته در سال 1990.

بنابراین یانکی ها پیش نویس پوسادا یک بار دیگر در سال 1990. او نه نشانه ای از حق دور و شروع به نواختن semi-pro برای هارتسل Expos همچنین در آلاباما. Livesey پیشنهاد کرد که اگر جهارشنبه بود که با داشتن مشکل با محدوده پس چرا او را از جایی که در آن توپ به او آمد به سرمایه گذاری بر روی بازوی خود را و خفاش. Wurth توصیه می شود به پوسادا سعی کنید نواز است. اما با ریورا در یک موقعیت جدید آن را در مورد ثروت به همان اندازه به عنوان هر چیزی.

“جالب توجه نشان نمی دهد, بنابراین من گفت: من می گرفتن چون من تا به حال گیر افتاد پدرم در سافتبال بانوان” پوسادا به یاد. “من می توانم به عقب وجود دارد و لئون Wurth وجود دارد که در آن روز.”

Wurth و دیگر یانکی طلایه دار حداقل مینماید که پوسادا نمی شانه خالی کردن در حالی که ابتلا به. این Yanks هر چند تنها ارائه 12000 دلار. Wurth به پورتوریکو رفت و سعی کنید به انجام یک معامله. پوسادا تا به حال نامه ای از قصد برای بازی در دانشگاه آلاباما بنابراین Yanks بالا برده و پیشنهاد خود را به $30,000. پوسادا Sr. می خواستم اطمینان به خصوص اگر پوسادا شد رفتن به سعی کنید به گرفتن که یانکی ها را حفظ پسر خود را حداقل به مدت پنج سال به او یک شات واقعی در این است. Livesey گفت: پسدس از طریق Wurth که $30,000 بود که تعهد. پوسادا امضا مانند Pettitte در مهلت.

“ما سعی در بزرگنمایی متقاضی استخر” Livesey به یاد می آورد. “هنگامی که ما پیشاهنگی رفت و به بازی و می خواستم به تصور کنید یک بازیکن در موقعیت های مختلف ما نمی تضعیف آن است. ما سعی کردیم به دیده بانی بازیکنان بزرگ در پیش نویس است. این یک اتلاف وقت است. ما نمی باید اول دور میدارد. من خواهد بود سراغ شخص دیگری را به بازیکنان است. کار ما بود برای پیدا کردن آنهایی که با استعداد که دیگران ممکن است از دست رفته. ما در بر داشت برخی از آنهایی که خاص.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de