مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی حذف 4 بازرسان به طور کلی. در اینجا سرنگون ناظران

واشنگتن – وزیر امور خارجه مایک Pompeo تصمیم جمعه خود را به آتش گروه بازرس کل علائم چهارمین بار در سه ماه گذشته است که یک داخلی سازمان دیده بان حذف شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

IGs هستند معرفی شده توسط رئیس جمهور و تایید مجلس سنا. کار در آژانس آنها نظارت بازرس ژنرال و کارکنان خود متهم هستند با گزارش دولت تخلفات و فساد است.

در اینجا نگاهی به بازرس ژنرال که مجلس به تازگی:

وزارت امور خارجه

وزارت امور خارجه IG استیو Linick منصوب شد در سال 2013 در دولت اوباما پس از, خدمت, دیگر نقش های ارشد در دولت ایالات متحده.

مقامات رسمی وزارت امور کاهش یافته است می گویند چرا Linick اخراج شد و کاخ سفید را توضیح نمی دهد حرکت در یک نامه اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس.

اما دموکراتیک دستیار بود که مجاز به صحبت در این رکورد گفت: IG شد کاوش اتهامات که Pompeo استفاده سیاسی منصوب در وزارت امور خارجه “برای انجام کارهای شخصی برای خودش و خانم Pompeo.”

Linick همچنین نظارت مستمر بررسی و سپس وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور و انتقاد از اقدامات او در یک سال 2016 گزارش.

سلامت و خدمات انسانی

در آوریل 1 مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج HHS اصلی معاون بازرس کل کریستی A. گریم سه هفته پس از انتشار یک گزارش از دفتر او که بیمارستان ها در سراسر کشور شد و تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آوریل 3, گزارش, بر اساس یک نظرسنجی از بیش از 300 بیمارستان توصیف “شدید کمبود تست لوازم و تمدید منتظر نتایج تست” و همچنین “گسترده کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (که) قرار دادن کارکنان و بیماران در معرض خطر” در زمانی که تهمت بود شعار فدرال پاسخ به بحران است.

روز بعد از او خواسته شد در مورد این گزارش در یک نشست خبری تهمت توییتی که در این گزارش بود “جعلی پرونده” نوشته شده توسط کسی که با انگیزه های سیاسی.

Grimm اول پیوست IG را در سال 1999 در خدمت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

وزارت دفاع

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین اقدام وزارت دفاع بازرس کل گلن خوب در مارس 6, از بین بردن نه تنها پنتاگون بالا watchdog داخلی بلکه یکی از چهره های کلیدی نظارت بر تریلیون بودن صرف شده توسط واشنگتن برای کاهش آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خوب انتخاب شده و توسط همکار بازرسان به طور کلی به صندلی گیر پاسخ پاسخگویی کمیته ایجاد شده بعد از کنگره گذشت حدود 2 تریلیون دلار محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل در اواخر ماه مارس برای کمک به صنایع بزرگ و کوچک کسب و کار و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آب و بحران است. خانه جمعه تصویب یک لایحه است که می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 3 تریلیون دلار برای این تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه نارضایتی خود را با این قانون نظارت ارائه هنگامی که او صادر نسبتا نادر امضای بیانیه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نادیده گرفتن بخشی از قانون خواستار توسط برخی از دموکرات ها به کنگره اضافی دید به محرک صرف این استدلال که آن مورد نیاز خواهد تجاوز در تفکیک قوا مندرج در قانون اساسی است.

هوش

در آوریل 3, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او از کار اخراج هوش کمیته ناظر که به کار گرفته whistleblower شکایت مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار علیه اوکراین رئیس جمهور که باعث استیضاح.

مایکل اتکینسون بررسی شکایت که ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن “با استفاده از قدرت خود را از دفتر” برای درخواست کمک خارجی در سال 2020 انتخابات تعیین کننده در اواخر ماه اوت که شکایت به نظر می رسد معتبر.

سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر او را مانع از عبور همراه شکایت به کنگره ظرف مدت هفت روز به عنوان به طور معمول مورد نیاز برای امنیت ملی و خلاف کاران شکایت پس از مشورت با کاخ سفید و وزارت دادگستری

کمک: Deirdre Shesgreen, Kevin Johnson, Tom Vanden بروک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>