بگویید: چرا بازار سهام رالی است که در واقع سیگنالینگ یک “غیر طبیعی” بهبود اقتصادی نه یک V-شکل coronavirus ارتجاعی

سرمایه گذاران در حال خواندن بازار سهام را فوق العاده خطرناک گزاف گویی کردن مارس 23 پایین همه اشتباه می گوید یکی از برجسته وال استریت تحلیلگر.

وجود دارد به طور گسترده ای برگزار شد درک است که این تجمع نشان دهنده انتظارات COVID-19 همه گیر خواهد شد, پیرسینگ, کوتاه اما تاثیری در اقتصاد با رشد rebounding به شدت بعد از آن در سال پس از وقوع است محصور کارگران بازگشت به شغل خود و اقتصاد شروع زمزمه دوباره.

بخوانید: چرا داو می توانید پرش 400 امتیاز حتی به عنوان اقتصاد بین می برد و بیش از 20 میلیون شغل

که نیست در این مورد گفت: تونی دوایر رئیس استراتژیست بازار در Canaccord Genuity در جمعه توجه داشته باشید.

“به نظر ما این نیست مشخصی در پیش بینی از اقتصادی قوی, دوباره بجای اول برگشتن اما ramped بر اساس coronavirus و تاثیر احتمالی غیر طبیعی بهبود اقتصادی” او نوشت.

در یک نمودار:این سهام-بازار جدول نشان می دهد که چرا شاخص S&P 500 با چشم انداز بستگی به چه چیزی حرف از حروف الفبا coronavirus بازیابی به نظر می رسد مانند

آن را “غیر طبیعی” از آنجا که بخش هایی که معمولا سرب در بازار سهام از رکود اقتصادی ناشی از رکود نیست ، به جای رهبری آمده است تا حد زیادی از سهام فن آوری و داروسازی به جای مالی و دوره ای بخش هایی که از نزدیک پیگیری یو پی اس و فراز زندگی از اقتصاد مانند صنعتی و مصرف کننده اختیاری سهام است.

دیدن:به عنوان coronavirus موارد رشد خارج از نیویورک گلدمن هشدار خطرات به بازار سهام رالی

S&P 500 SPX +0.39% سقوط نزدیک به 34 درصد از Feb. 19 رکورد خود در 23 مارس کم است. پس از آن دوباره بجای اول برگشتن سمت چپ بزرگ کلاه شاخص فقط 13.5 درصد کمتر از آن در همه زمان بسته شدن بالا. سهام دیدم مخلوط پایان روز دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.25% در پایان با از دست دادن حدود 109 امتیاز یا 0.4% در حالی که S&P 500 eked از یک جزء به جزء به دست آورید.

فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.79% تمدید آن پیروزی شاگردانش به شش جلسات ترک آن کمتر از 7 درصد به دور از آن همه زمان بسته شدن بالا.

دوایر گفت: او را توصیف بازار را “فوق العاده ای حرکت می کند” از مارس 23 کم و فدرال رزرو در 9 آوریل اعلام طرح به تزریق اضافی $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد به عنوان “اقتصادی دفاعی” رانده “کسانی که megacap رشد سهام است که بهره مندی از یک اقامت طولانی تر و کار-از-خانه اقتصاد یا بخش بهداشت و درمان درگیر با COVID-19 پاسخ.”

مقابل:چرا مورگان استنلی تحلیلگران می گویند شما می توانید تعداد در قوی اقتصادی از coronavirus

در ضمن KBW بانک بخش شاخص سهام و شاخص S&P 500 صنعتی بخش باقی مانده از تخت به پایین تر از بانک فدرال 9 آوریل اعلام کرد. شواهد بیشتری است که این تجمع آمده است در میان انتظارات برای ضعیف بازیابی ارائه شده توسط بازارهای اعتباری با مناطق که نقطه به نقطه تیز واکنش نشان کمی و یا بدون بهبود پس از آن تاریخ دوایر استدلال کرد (نگاه کنید به جدول زیر).

Canaccord Genuity

او نمی گفت: سرمایه گذاران باید با آن تغذیه می کند. بانک مرکزی backstop از شرکت ها و شهرداری های اعتباری در بازار است “به احتمال زیاد در زمان بدترین مورد آزمون مجدد را از روی میز,” او گفت:.

دوایر که در مارس 16 “معلق’ خود را 3,440 هدف برای S&P 500 روز دوشنبه مجموعه 12 تا 18 ماه هدف برای بزرگ کلاه شاخص 3000 — حدود 2.4 درصد بالاتر از سطح آن از روز دوشنبه ، که نشان دهنده پیش بینی خود را برای سال 2021 درآمد هر سهم 150 دلار و قیمت به نسبت درآمد 20.

برای بازار به آینده پا بالاتر سرمایه گذاران نیاز به یک سیگنال قویتر از اعتبار معیارهای اقتصادی و حساس بخش از بازار سهام است.

“در این مرحله اگر بازار پیش بینی شد یک ‘V’, بازیابی اعتبار خواهد بود پیشی سهام اما این قضیه صادق است تا کنون,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>