بگویید: چرا بازار سهام است که با توجه به “تحکیم” به عنوان برگ برنده طول می کشد هدف در چین

پس از یک کاهش شدید اجرا کنید تا به صورت سهام ایالات متحده افزایش تنش بین واشنگتن و پکن می تواند جرقه یک دور کوتاه مدت تحکیم است که می تواند به اثبات می شود یک نقطه ورود برای سرمایه گذاران برجسته وال استریت گاو در روز جمعه گفت.

“افزایش تنش با چین به عنوان اقتصاد جهانی در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود همراه با چنین دستاوردهای اخیر, درب باز می شود به صورت بالقوه تحکیم” نوشت: تونی دوایر رئیس استراتژیست بازار در Canaccord Genuity در یک توجه داشته باشید.

بخوانید:بازار سهام افزایش یافته است — این است که چرا تهمت حمله به چین ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.34% کمرنگ زودتر ضرر و زیان و پایین بود حدود 90 امتیاز و یا 0.3% به عنوان سرمایه گذاران در انتظار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری بود که برنامه ریزی شده برای ساعت 2 بعد از ظهر شرقی در کنفرانس خبری. مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او را نشانی چین در تلاش برای جلوگیری از هنگ کنگ برای استقلال از طریق جدید امنیت ملی ، S&P 500 SPX -0.05% پایین بود حاشیه.

شاخص Dow و S&P 500 در روز چهارشنبه بسته در بالاترین سطح خود را از اوایل ماه مارس به عنوان سهام ادامه داد: برای اصلاح زمین از دست رفته در یک خرس-بازار اسلاید آغاز شد که در ماه فوریه به عنوان COVID-19 همه گیر در زمان نگه دارید.

دوایر روز سه شنبه خواستار سرمایه گذاران به اتخاذ یک مطلب توهین آمیز وضعیت سهام و شکست خارج از محدوده تجاری برگزار شد که از اوایل ماه آوریل پس از یک جمعه توجه داشته باشید که اذعان قدرت بازار را صعودی حرکت می کند و یک جلسه از “افراطی چرخش” را که قبلا عقب مانده بخش از جمله مالی می تواند منجر به یک دوره تحکیم است.

با استناد به تحقیقات از ساعت آفتابی سرمایه دوایر اشاره کرد که زمانی که S&P 500 از دوره ضعف شدید با کمتر از 10% از سهام خود را بالا 50 روز میانگین متحرک را به یک وضعیت که در آن بیش از 90 درصد تجارت بالاتر از آن سطح بازار تمایل به طور مداوم نشان دادن قدرت بیش از 3-و 6 – و 12 ماه دوره البته با حملات کوتاه مدت تحکیم (نگاه کنید به جدول زیر).

Canaccord Genuity

دوایر گفت: در کوتاه مدت تثبیت خواهد به احتمال زیاد در حال حاضر “ورود به نقطه فرصت است.” ضمنا “به نظر می رسد رئیس جمهور ممکن است به بازار بهانه ای که برای تحکیم فرصت بیش از هفته های آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de