بگویید: چرا سهام-بازار استراتژیست هرگز اشتباه بیشتر در ماه ژوئن در مورد پایان سال, چشم انداز سهام

از آن شده است بهترین زمان و بدترین زمان برای سهام آمریکا معیار بیش از گذشته دو چهارم است و شاید به همین دلیل تحلیلگران وال استریت روبرو هستند و خود را بیشتر befuddling چالش نشده است.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.84% و S&P 500 SPX +1.54% فقط با قرار دادن در بهترین سه ماهه اجرای, پس از سال 1938 پس از یک کبودی همه گیر است که در زمان برگزاری در ماه مارس با توجه به داو جونز در بازار داده است. که عملکرد خواهد بود ستارگان اگر نیست آن را برای چند حقایق ساده: داو رزرو بدترین حالت آن شش ماه اول تقویم سال پس از بحران مالی 2008 و در حالی که S&P 500 بریده آن بدترین نیمه اول سال در یک دهه.

به عبارت دیگر بازده لذت می برد این سه ماهه پس از یک مشکل چهارم بود که در طلیعه ظهور به COVID-19 اپیدمی در آمریکا و متعاقب آن مجازات تاثیری در اقتصاد با کسب و کار مجبور به hibernations برای جلوگیری از گسترش این عفونت مرگبار.

پس از هدف قرار دادن یک مارس 23 معاملاتي 2,237.40 S&P 500 تا رسید به 38 درصد به حدود 3,100 در حالی که داو صعود به 38.5 درصد و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.87% اتحاد پیدا کردند و حدود 46%.

مشکل این است که هیچ روشن اجماع در جایی که بازار می رود از این نقطه و استراتژیست شده اند بیشتر تمایل به افزایش خود را تا پایان سال چشم انداز برای S&P 500 به جای پایین آنها حتی به عنوان بازارهای اجرای سریع بالاتر از گذشته اهداف خود و به عنوان coronavirus موارد را صحنه تجدید حیات در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

Jason Goepfert رئیس SentimentTrader و بنیانگذار مستقل سرمایه گذاری شرکت تحقیقاتی ساعت آفتابی سرمایه تحقیق و نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید که بر اساس انحراف استاندارد استراتژیست هرگز به این اشتباه در مورد چشم انداز به پایان یک سال (متصل نمودار):

در همین حال خبرگزاری بلومبرگ با استناد به تحقیقات اخیر بررسی از DataTrek تحقیقات بنیانگذاران نیکلاس کولا اشاره کرد که یک پنجم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: شاخص S&P 500 را پایان سال 10 درصد از آن در سطح فعلی تقریبا به همان تعداد پیش بینی است که آن را به پایان سال که مدرک.

Goepfert تخمین زده است که بر اساس یکی دیگر از راه به در نظر استراتژیست’ انحراف استاندارد بیان شده به عنوان یک سهم از S&P 500 در پایان ماه ژوئن جاری واگرایی توسط تحلیلگران تنها وسیع ترین از سال 2009. تا مطمئن شوید که هنوز هم نسبتا گسترده ای وسعت (دیدن متصل نمودار):

ساعت آفتابی تحلیلگران گفت که به طور متوسط تا پایان سال هدف برای تحلیلگران است 2,998 برای S&P 500 حدود 3% پایین تر از جایی که آن را در حال حاضر. که هدف مسابقات از پایین ترین تا پایان سال هدف نسبت به جایی که شاخص S&P معامله شد در پایان ماه ژوئن با توجه به Goepfert.

با این حال که ممکن است یک چیز خوب است. زمانی که دمای هدف این بود که کم بازار تمایل به کرایه و در پس از آن شش و 12 ماه دوره حتی اگر کوتاه مدت بازده بازار نیست ستاره ای است.

Goepfert گفت که S&P 500 بازگشت و به طور متوسط بیش از 7 درصد در طول شش ماه آینده تقریبا جولای تا دسامبر.

آن زمانی است که استراتژیست های بیشتر یکنواخت صعودی که مشکلات بوجود می آیند گفت و اشاره کرد که بازار تمایل به بازگشت به منفی 1.7 درصد تا پایان سال و در طول آن دوره.

وال استریت ژورنال نوشت که بانک مرکزی امریکا تحلیلگران قرار داده و از 2900 تا پایان سال قیمت هدف در S&P, رها قبلی تماس 2600 و 3100. گلدمن برداشته پایان کم از آن سه ماه به هدف به 2750 از 2400 در اواخر ماه مه به عنوان شاخص نورانی در اطراف آن تا پایان سال طرح از 3000 مقاله گزارش شده است.

البته این غیر ممکن است بدانید که در آن بازار به پایان خواهد رسید تا در پایان این دراماتیک در سال با توجه به همه متغیرهای که بازار باید هضم از جمله 2020 انتخابات ریاست جمهوری است که می تواند دست کشیدن سهام و اقتصاد است که دیده می شود ده ها میلیون از دست دادن شغل خود در طی چند ماه کوتاه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de