بگویید: چرا امن و پناهگاه طلا اقدام مانند یک ” خطر در دارایی آن را به عنوان soars نسبت به تمام زمان بالا

طلا به طور سنتی از فکر به عنوان یک دارائی — یک پورت امن در طوفان. اما آن را متوقف کرده آن را از افزایش نزدیک به نه سال اخیر و در فاصله قابل توجه از ثبت آن حتی به عنوان سهام و دارایی های دیگر به طور سنتی به عنوان مخاطره آمیز باقی می ماند شناور به عنوان آنها دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر الهام گرفته از فروش رنج می برد در اوایل این سال است.

گچ آن را در بخشی به هزینه های فرصت. تلاش های جهانی بانک های مرکزی به فشار پایین نرخ بهره است که کاهش یافته است به قلمرو منفی در واقعی یا تورم-تنظیم شرایط در ایالات متحده و در حال آشکار منفی در بسیاری از نقاط جهان به این معنی است که سرمایه گذاران که نگه طلا نیست از دست رفته بر عملکرد آنها خواهد کسب درآمد از برگزاری اوراق قرضه در بیشتر از شرایط معمول است.

“به عنوان بازده واقعی به نوبه خود منفی فرصت برای هزینه های برگزاری غیر بازده دارایی اساسا ناپدید می شوند به خصوص زمانی که از طریق تاریخی لنز از ارزهای بدون پشتوانه و قدرت خرید خود را” نوشته جف norbert furr رئیس رنسانس کلان پژوهش در روز شنبه باشید.

“این را فراهم می کند ادامه داد: tailwind طلا” گفت: با اشاره به نمودار زیر نشان می دهد که قیمت طلا معکوس در مقابل رئال عملکرد وزارت خزانه داری منحنی:

رنسانس کلان پژوهشی

اوت طلا GC00, -0.92% GCQ20, -0.92% خاموش بود $16.30 یا 0.9% در $1,804.30 دلار در هر اونس در روز پنج شنبه یک روز پس از ارسال به بالاترین سطح خود از سپتامبر 2011. ضعیف تر تن همراه بود ضرر و زیان برای سهام S&P 500 SPX -0.68% پایین 1%.

طلا باقی می ماند تا 0.8% این هفته و بیش از 18 ٪ در سال به, تاریخ, بر اساس بیشترین معاملات قرارداد با توجه به FactSet. چهارشنبه حل و فصل چپ طلا 3.9 درصد زیر این همه بار بسته شدن بالا برای یک مقابل ماه قرارداد در $1,888.70 دلار در هر اونس وارد شده در Aug. 22, 2011, با توجه به داو جونز در بازار داده است.

در اینجا یکی دیگر از ژرژت Boele گرانبها-فلز استراتژیست در ABN Amro در روز شنبه باشید. به عنوان نمودار در سمت چپ نشان می دهد که طلا در حال حرکت است به طور فزاینده در قدم اهسته با سهام های اندازه گیری میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.22% , رفتار بیشتر به عنوان یک “ریسک” دارایی — یک حرکت کمک کاهش بازده واقعی به عنوان منعکس شده توسط دست راست نمودار:

ABN Amro

“اولا سیاست بانک مرکزی این است که یک راننده قوی پشت بالاتر از قیمت طلا. نه تنها نرخ رسمی نزدیک به صفر در تعداد زیادی از کشورهای آنها خواهد شد و بعید است که در پیش بینی ما افق” Boele نوشت.

اکثر بانک های مرکزی اعلام کرد کاهش کمی با فدرال رزرو گام گذاشتن در فضای مجاز: نامحدود با تزریق پول و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا نیز اجرای برنامههای بزرگ. “این برای تلفن های موبایل مانند موسیقی به گوش اشکالات طلا به عنوان پول سیل به بازار و ارز شروع به کاهش,” او گفت:.

در ماه ژوئن طلا-حمایت ETFs ثبت شده در هفتمین ماه متوالی جهانی مثبت جریان اضافه شدن 104 تن است که معادل 5.6 میلیارد دلار یا 2.7 درصد از دارایی های تحت مدیریت شورای جهانی طلا گزارش روز سه شنبه. برای اولین بار نیمی از سال, جهانی, خالص جریان دلار رسیده 39.5 میلیارد دلار فراتر قبلی سالانه جریان رکورد از سال 2016.

در ضمن انتظارات فدرال رزرو می تواند حرکت به تحمیل یک شکل از “عملکرد منحنی کنترل” یک سیاست است که با هدف حفظ عملکرد در یک سطح خاص دامنه به صورت صعودی در وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده باقی می ماند محدود Boele گفت.

این بدان معناست که اگر سرمایه گذاران را رشد نگران پتانسیل تورم در دراز مدت آن را تبدیل به قابل مشاهده از طریق انتظارات تورمی و منفی واقعی آمریکا بازده. افزایش کسری بودجه دولت به عنوان یک نتیجه از محرک های مالی تلاش های دولت نمی صدمه دیده و طلا, یا, او گفت:.

این همه باعث می شود برای یک صعودی افت Boele استدلال و اشاره کرد که سرمایه گذاران را خریداری هر شیب توسط این فلز گرانبها در طول این تجمع است.

“در حال حاضر مقاومت روانی از 1800 دلار در هر اونس بوده است پیشی گرفته است. به نظر می رسد که سرمایه گذاران را تنها راضی باشد اگر سابق (روزانه) اوج قیمت طلا در $1,921 در هر اونس رسیده است و گرفته شده است. بالا که مهم روانی در سطح 2000 دلار در هر اونس در دسترس است,” او گفت:.

ABN Amro مطرح شده آن تا پایان سال طلا هوا به $1,900 هر اونس از قبلی هدف از $1,700 و در حال حاضر می بیند این فلز زرد در $2 ، 000 هنگامی که در مقابل یک پیش بینی قبلی از 1800 دلار.

اما سرمایه گذاران باید آماده برای یک پتانسیل کوتاه مدت شیب Boele گفت و اشاره کرد که نظری موقعیت باقی می ماند “قابل توجهی” و ETF موقعیت در تمام زمان بالا.

“ما هنوز هم انتظار یک اصلاح قابل ملاحظه قیمت طلا در خطر کردن محیط زیست زمانی که دلار بازگشته است به نفع. این احتمال وجود دارد که این اصلاح کوتاه مدت خواهد بود و خرید در نرخهای پایین برای سرمایه گذاران مشتاقانه در انتظار به مرحله” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de