بگویید: در حالی که سایر مدیران صندوق تلاش کرده اند این میلیاردر فقط ارسال شده در یکی از بهترین محله های خود را حرفه ای

برای میلیاردر Alan Howard, coronavirus بحران شده است یک تفاوت بزرگ ساز.

در یک راه خوب.

با توجه به بلومبرگ خبر از بنیانگذاران Brevan Howard تحویل داده عظیم 100% بازده تا کنون در این سال برای سرمایه گذاران در صندوق های تامینی او شخصا مدیریت — که بهتر از همه مهم دیگر کلان صندوق های تامینی و یکی از بهترین امتداد حرفه ای خود را.

Alan Howard صندوق با حمایت از یک تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران خارجی راه اندازی شده بود در سال 2017 با هدف در نظر گرفتن خطرات بزرگ و دستیابی به بزرگ گرداند.

از جزئیات استراتژی صندوق نیست آشکار آن روشن نیست چه راند سه رقمی پرش اما یک منبع گفت: “اخبار مالی که قوی برای نشان دادن Brevan Howard اصلی صندوق های تامینی که بسیج 18 درصد در ماه مارس ناشی از شرط در درآمد ثابت ارز و نرخ معاملات.

برای برخی دیدگاه در آنچه که یک دستاورد است که بازگشت است را در نظر بگیرید که سه نفر از هر چهار صندوق های تامینی در آمریکا از دست داده پول در ماه مارس بلومبرگ داده ها نشان داد. و که شامل امثال چنین مشخصات بالا وال استریت نام به عنوان بریدگوتر ری Dalio.

قوی اجرا نشدن یک چرخش برای Brevan هوارد که دیدم آن شرکت گسترده دارایی های کمتر از 8 میلیارد دلار در سال گذشته از 40 میلیارد دلار در سال 2013. پول شروع به جریان در آخرین شمارش رسیدن به $9.6 میلیارد دلار بلومبرگ گزارش شده است.

در همین حال بازار سهام را نگه می دارد جهش از پایین در اوایل این سال است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.06% S&P 500 SPX +0.48% و فناوری سنگین نزدک کامپوزیت COMP +1.29% بسته کتاب های قوی و هفته و ماه در روز جمعه رو به با خوش بینی بیش از این کاهش مستندات و حمایتی فدرال رزرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de