بگویید: ‘ویروس امداد کنسرت?’ — پرچین-مدیر صندوق که میخ های اخیر پایین می گوید از آن زمان به سعی کنید گله ایمنی

ریکی سندلر آماده است به آمریکا برای بازگشت به کسب و کار. بلافاصله.

پرچین-مدیر صندوق که مسئول نظارت بر برخی از 8 میلیارد دلار دارایی های افتخاری در پایتخت فقط گذراند نامه ای سرگشاده شعار گله ایمنی به عنوان بهترین مسیر رو به جلو در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هدف نهایی من این است که به رهبران فکری و بقیه کشور شروع به فکر کردن در مورد انتخاب ما را از خطرات آمده است که با کسانی که انتخاب این عدم قطعیت در درون هر یک از این انتخاب ها و عواقب منفی به احتمال زیاد” او گفت MarketWatch. “اجازه دهید روشن باشد. وجود دارد در حال حاضر هیچ گزینه های خوب در مقابل ما — تنها آنهایی که بهتر و بدتر آنهایی که برای این کشور به طور کلی است.”

در این نامه او گذاشته دو روش نسبت به بازگشت به حالت عادی.

‘ممکن است انتخاب های خود را خود را منعکس امیدوارم که نه ترس خود را.’

— نلسون ماندلا

یک روش این است که به نگه داشتن سخت اجتماعی-فاصله اقدامات اجرا گذاشته است. اما که او می گوید: انبوه اثرات کیفیت زندگی ما می گذارد و فشار در وضعیتی وخیم اقتصاد همه به امید نگه داشتن نرخ ابتلا به عفونت را تا زمانی که برخی از نامشخص در آینده هنگامی که یک واکسن توسعه یافته است.

دیگر: گله ایمنی بسیار شبیه به سوئد. “ما حفاظت از جمعیت آسیب پذیر و سپس اجازه می دهد و حتی تشویق بقیه جمعیت به عقب بر گردیم به زندگی عادی,” او نوشت.

بخوانید:چرا دولت نمی تواند حقیقت در مورد باز کردن — که بسیاری از شما می میرند

سندلر گفت که او پیش بینی جوان و سالم مردم حضور “ویروس امداد کنسرت” امید گرفتن ویروس و سپس اهدای آنتی بادی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان یا پیشگیری کننده.

در هر صورت او می خواهد مجادله در راهروها از قدرت برای جلوگیری از.

“یک کشور است که اجازه می دهد تا سیاست های حزبی در راه چنین تصمیم مهمی خطرات بدترین نتیجه” سندلر توضیح داد. “در ذهن من انتخاب واضح و روشن است و به وضوح Plan B برای بسیاری از دلایل نه دست کم از آن است که این مسیر حداقل به احتمال زیاد منجر به جنگ داخلی شود.”

او خلاصه تا خود را در نامه ای که تایید شد در حدود 100 صاحبان کسب و کار کوچک با نلسون ماندلا نقل قول: “ممکن است انتخاب های خود را خود را منعکس امید خود ترس است.”

در عین حال او همچنان به مدیریت خود در صندوق با دوز احتیاط پس از تماس مارس پایین در یک مصاحبه با CNBC در اوایل این سال است.

“ما از دست داده اند 10 تریلیون دلار در بازار کلاه” با توجه به شیب افت از فوریه اوج او در آن زمان گفت. “این است که تا کنون از نسبت من حتی نمی خواهم به بحث در مورد اعداد است.”

دو ماه و دوباره بجای اول برگشتن بعد سندلر اتحادش را تغییر لحن خود را کمی.

“از نظر تاکتیکی من فکر می کنم بازار سهام تا حدودی اشباع خرید در اینجا است و احتمالا با توجه به اصلاح” او گفت MarketWatch. “من فکر می کنم هر چند که بدترین پشت سر ما بنابراین من فکر نمی کنم ما مجددا پایین هنگامی که و اگر ما به عقب بکشید.”

هیچ نشانه ای از سهام در حال خرید در حال حاضر. در روز چهارشنبه دوباره بجای اول برگشتن, جلسه, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.78% شد تا تقریبا 400 امتیاز در اوایل. S&P 500 SPX +1.93% و نزدک کامپوزیت COMP +2.20% نیز بصورتی پایدار و محکم در سبز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>