بگویید: این زمان برای مدیران فعال به درخشش گلدمن یادداشت ها. چگونه و به چه کار می کنند ؟

دنیای بزرگ کلاه صندوق و از صندوق های تامینی ممکن است به نظر می رسد دور از هم اما آنها باید برخی تصمیمات سرمایه گذاری مشترک. در یک تحقیق گزارش روز شنبه, گلدمن ساکس تحلیلگران نگاه 4 تریلیون دلار در سهام و منابع در میان دو با توجه به مناطق که در آن آنها با هم همپوشانی دارند – و که در آن آنها مخالفت کرد.

فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه این فعال مدیران انجام می دهند اما ممکن است که چگونه آنها در حال انجام آن است. به عنوان گلدمن تیم توضیح میدهد: “صندوق بازده به طور معمول قوی ترین در طول دوره بازگشت بالا آمده است.” بیشتر بازارهای ایجاد شکاف بین برندگان و بازندگان گسترده تر است.

بیش از ده سال گذشته به طور متوسط 31 درصد از بزرگ کلاه صندوق های متقابل را مورد ضرب و شتم خود را معیار. در این سال به 44 درصد انجام داده اند. و گلدمن تجزیه و تحلیل نشان می دهد که میانگین اساسی/فروش صندوق تا 1 ٪ در سال به, تاریخ, در حالی که S&P 500 دهکدهای از دست داد 8 درصد.

نگاه کنید به:صندوق های تامینی در نهایت در مارس آنچه که آنها قرار است انجام

پس چه هستند این outperformers خرید ؟

صندوق های تامینی و وجوه متقابل هر دو افزایش قرار گرفتن در معرض خود را به مراقبت از سلامت به طور خاص بیوتکنولوژی و داروسازی در سه ماهه اول. برای صندوق های تامینی که در ادامه یک روند است که تا به حال در جریان بوده است برای چند سال ساخت موقعیت فعلی -1,008 اساس امتیاز بیشتر از راسل 3000 — بزرگترین در تاریخ ثبت شده. متوسط و بزرگ-کلاه صندوق در حال حاضر 102 واحد اضافه وزن معیار در مقابل.

هر دو نوع از بودجه کم وزن وسیع تکنولوژی بخش گلدمن تحلیلگران نوشتن. اما در حالی که صندوق های تامینی داشته اند دلپذیری موقعیت خود را در برخی از بهترین و شناخته شده ترین نامها مانند Amazon.com Inc. AMZN, -0.61% و شرکت مایکروسافت MSFT, -1.05% تنها حروف الفبا, Inc. GOOGL, +0.57% در میان “FAAMG” سهام است که مورد علاقه هر دو نوع از مدیران صندوق.

در غیر این صورت وجود دارد 12 سهام دیگر که “مشترک مورد علاقه های شما” در گلدمن کلمات در میان هر دو نوع بودجه. آنها در زیر ذکر شده. این عزیزان از مدیران صندوق باید به طور کلی عملکرد بهتری نسبت در این سال به تاریخ از دست دادن 7.3% به 8% کاهش در شاخص S&P 500 شاخص SPX +1.22% .

Adobe, Inc. ADBE, -2.24%
Bank of America Corp BAC +7.14%
بریستول-مایرز اسکوئیب Co. SINOWAL, -0.77 خوابگاه%
تاج منابع CCK, +4.44%
Comcast Corp. CMCSA, +2.01%
Salesforce.com Inc. CRM -0.74%
مسترکارت, Inc. MA +2.85%
ServiceNow Inc. در حال حاضر -1.87%
پی پال Holdings, Inc. PYPL, -2.55%
UnitedHealth Group Inc. UNH, +1.70%
ویزا, Inc. V +1.23%
منبع: Goldman Sachs نمونه کارها استراتژی پژوهش

با وجود این زمینه توافق وجود دارد برخی از تفاوت های مهم بین چگونه صندوق های تامینی و وجوه متقابل در حال استقرار در پول خود را شروع با چه مقدار از آن آنها در حال قرار دادن به کار.

صندوق های تامینی تماس های گرفته شده خود را به عنوان اهرم coronavirus فروش آغاز شد اما تا کنون کمتر از آنها انجام شده قبلی در بازار کاهش می یابد. گلدمن reckons صندوق های تامینی شبکه قرار گرفتن در معرض در حال حاضر رتبه در 92 درصد از این ده سال گذشته ، در مقابل سهم صندوق پول نقد به عنوان یک سهم از دارایی های رز از 2.1 درصد در ماه دسامبر به رقم 2.7% در ماه مارس به اندازه کافی برای قرار دادن آن را در بالاترین سطح از نوامبر سال 2018 است.

حتی به عنوان آنها بیشتر در معرض بازار, مدیران صندوق های تامینی ممکن است بیشتر ریزشی در مورد انواع بازده آنها می توانید انتظار در محیط اقتصادی کنونی. صندوق های تامینی شده اند دوار منابع خود را به سمت رشد سهام برای سال, اما در این سال باید کج به دور از ارزش در یک رکورد, سرعت, Goldman تحلیلگران توجه داشته باشید. وجوه متقابل با این حال به طور متوسط بیشتر اضافه وزن و ارزش نسبت به رشد و “باقی می ماند در معرض ادواری جیب بازار از جمله small-caps” از تحلیلگران نوشت.

مرتبط با:چه عوامل ؟

دو نوع بودجه نیز اختلاف نظر دارند در بخش های.

صندوق های تامینی اضافه وزن دارند سهام بخش انرژی به خصوص اکتشاف و تولید شرکت ها در حالی که وجوه متقابل قطع انرژی خود را از قرار گرفتن در معرض اضافه وزن به وزن در سه ماهه اول. در مقابل مالی بزرگترین اضافه وزن بخش برای صندوق های متقابل با 103 اساس نقطه اضافه وزن و بزرگترین کمبود وزن برای صندوق های تامینی — با 595 امتیاز را بر اساس. نه شرط شده است سود در سال به, تاریخ, گلدمن یادداشت: این دو بخش در حال بدترین وضعیت در آن زمان.

ببینید:چه بیشتر shorted بخش? پاسخ ممکن است شما را متعجب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de