بگویید: این شاخص نشان می دهد که سرمایه گذاران نگران نوامبر ‘موج آبی’ و دموکراتیک مالیات شرکت ها افزایش گلدمن می گوید

بسیاری در وال استریت در حال سر در گم توسط بازار سهام حماسه ارتجاعی از خود را در ماه مارس پایین با توجه مداوم خطرات ناشی از coronavirus اپیدمی ناآرامی های اجتماعی و ایالات متحده-چین تنش است.

اما در حالی که S&P 500 به بسیج 39 درصد از آن در مارس 23 کم بازار برای مدت طولانی-مورخ سود سهام آتی افزایش یافته است و تنها 7 درصد به پنج نکته از گلدمن ساکس منعکس کننده نگرانی های بیش از رشد درآمد و افزایش شانس که یک دموکرات رفت و برگشت در ماه نوامبر انتخابات منجر به واژگونی 2017 کاهش مالیات شرکت ها.

“نامشخص آینده نرخ مالیات شرکت نرخ به شمار خطر کلیدی برای سودآوری شرکت و سود سهام” نوشت: تحلیلگر گلدمن کول شکارچی اشاره کرد که رای گیری و پیش بینی بازار نشان می دهد حداقل یک شانس 50-50 است که دموکرات ها کنترل کامل کنگره و کاخ سفید در ماه نوامبر.

“چنین نتیجه می تواند منجر به کامل و یا جزئی واژگونی 2017 TCJA مالیات شرکت اصلاح قانون,” او نوشت. “ما تخمین می زنند که کامل برگشت خواهد بالابر موثر S&P 500 نرخ مالیات از 18 درصد به 26 درصد و کاهش ما 2021 سود به ازای هر سهم پیش بینی $170 توسط $20 یا 11 درصد به $150.”

سود سهام آتی هستند یک نوع مشتق شده است که در آن خریداران پرداخت قیمت با تخفیف امروز به پتانسیل کامل پرداخت سود سهام در آینده. اگر شرکت در سوال برآورده و یا بیش از آن به قول معینی پرداخت سود سهام سرمایه گذار را کسب خواهد کرد تفاوت بین قیمت خرید و پرداخت نهایی.

یکی دیگر از علت قطع ارتباط بین قیمت سهام و سود سهام این واقعیت است که بسیاری از این تجمع رانده شده توسط mega-کلاه شرکت “که بسیاری از آنها پرداخت حداقل سود سهام” شکارچی نوشت.

پنج تا از بزرگترین شرکت ها در شاخص S&P 500 از جمله Facebook, Inc. FB +1.70%, Amazon.com Inc. AMZN, +0.00%, Apple Inc. AAPL +1.31%, شرکت مایکروسافت. MSFT, +0.94% و, گوگل, پدر و مادر , الفبا, Inc. GOOG +1.36% بازگشته اند 17 درصد در سال در مقابل 8% مجموع کاهش دیگر 495 سهام در شاخص او اضافه کرد که در این پنج شرکت به حساب فقط 6 درصد از S&P 500 سود هر سهم با آمازون, Facebook و گوگل پرداخت سود سهام در همه.

در ضمن بخش که به طور معمول پرداخت سود سهام بزرگتر مانند بانکداری باید انجام نمی شود و همچنین در سال 2020 هر چند کسانی که سهام را برداشت تا عملکرد خود را از اواخر سال. بعلاوه سود سهام آتی بازار است که با توجه به این که بسیاری از شرکت ها در حال کاهش سود سهام.

“مجموع 56 شرکت های حسابداری برای 8.1 درصد از 2019 S&P 500 سود سهام را قطع و یا به حالت تعلیق وارث سود سهام در سال 2020 است.,” شکارچی نوشت. “هواپیمایی های تفریحی و هتل و کازینو خرده فروشی و شرکت های انرژی حساب برای بسیاری از لیست, اما کاهش سود شده اند نسبتا گسترده.”

با وجود این نگرانی گلدمن تحلیلگران بر این باورند که سود آتی در حال underpriced خواهد شد و حداقل بخشی از شکاف با S&P 500 شاخص خود را. آنها استدلال می کنند که عوامل فنی مانند افزایش صدور محصولات ساختاری که ترک اوراق بهادار نمایندگی طولانی سود سهام ریسک و بنابراین مشتاق به فروش و سود آتی می تواند یکی از دلایل فشار قیمت.

“ما اعتقاد داریم 2023 سود سهام ارائه قانع کننده ارزش برای سرمایه گذاران با دیگر سرمایه گذاری بلند مدت افق” توجه داشته باشید می خواند. “به عنوان قرارداد بلوغ تساوی نزدیک تر از آن خواهد شد به احتمال زیاد کمتر تحت تاثیر عوامل فنی و تجاری بیشتر از نزدیک در خط با اصول.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de