بگویید: این 2 نمودار نشان می دهد که چرا رکورد بالا سهام ارزیابی نباید نگرانی سرمایه گذاران

سهام ایالات متحده شده در مارس ثابت بالاتر در هفته های اخیر با وجود ادامه coronavirus همه گیر رو به افزایش در ایالات متحده-چین تجارت تنش و عدم قطعیت مرتبط با رشد ناآرامی های مدنی و نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

این اقدام باعث شده است تا عمده شاخص های سهام به تجارت در طول تاریخ رفیع قیمت نسبت به درآمد اما جیم Paulsen, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست با Leuthold گروه استدلال در جمعه توجه داشته باشید به مشتریان است که نگرانی بیش از قیمت به درآمد نسبت بوده است در نزدیکی پدیده ثابت برای یک نسل و کسانی که اقدامات نیست به عنوان غنی به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم با توجه به تغییرات اخیر به اقتصاد آمریکا است.

“برای خیلی از 30 سال گذشته ارزیابی در بازار سهام ایالات متحده باقی مانده اند مداوم بالا” Paulsen نوشت. “تنها به ندرت با آن در نظر گرفته شده است ارزان و بسیاری از سرمایه گذاران را خریداری سهام است که توسط معیارهای متعارف بودند یا خونتان یا به شدت گران است.”

به طور کلی شاخص S&P 500 SPX +0.28% معامله در 22 بار سود مورد انتظار در سال آینده با توجه به FactSet — آن loftiest سطح از اوایل 2000s و بالاتر در دراز مدت تاریخی به طور متوسط. در حالی که ارزش فعلی در سمت بالا به دلیل در بخشی به انتظار coronavirus-مربوط به کاهش در سود شرکت به طور بالقوه یک دلیل مهم تر این است که این شکاف رو به رشد بین مولد ترین شرکت های دولتی و بقیه.

Paulsen استدلال کرد که فناوری اطلاعات انقلاب آغاز شد که در اواخر 1980s و آمار دوره از شتاب در اواخر 1990s و 2010s منجر به ایجاد “جدید-عصر سهام” که “به نظر می رسد در قیمت شدید در مقابل پس از جنگ هنجارهای” اما به سادگی با بهره گیری از بهتر بازده حقوق صاحبان سهام. در ضمن پایین سه چهارم از سهام بازار از نظر نسبت P/E در واقع ادامه به تجارت در طول تاریخ در سطح نرمال است.

بازده حقوق صاحبان سهام مالی متریک است که اقدامات یک شرکت سودآوری نسبت به آن دارایی منهای بدهی. اهمیت رو به رشد فن آوری اطلاعات و اینترنت طبقه بندی شده اقتصاد که در آن شرکت ها می تواند بسیار سود آور با تعداد نسبتا کمی از دارایی. نتیجه رو به رشد است تقسیم در ROE بین 25 ٪ از شرکت ها و بقیه.

“شکاف در عملکرد بین جدید-شرکت عصر و بقیه سهام بازار گسترده تر به طور چشمگیری در مقابل پیش از آن در زمان بعد از جنگ و آن را همچنان به رشد” Paulsen نوشت:, و اضافه کرد که این شکاف گسترده تر از امروز در طول dot-com bubble از اوایل 2000s. “نمی کند و به طور مستمر گسترش شکاف کوچک توجیه مداوم گسترش در ارزیابی نسبی از این سهام؟”

S&P 500 شرکت هایی که رتبه بالای 25 درصد نرخ بازده حقوق صاحبان سهام شامل تکنولوژی و فناوری متکی به شرکت هایی مانند Apple Inc. AAPL -0.42%, مسترکارت, Inc. MA +0.57% و Texas Instruments Inc. TXN, +2.43% و همچنین به عنوان شرکت های دارویی مانند AbbVie Inc. ABBV, -0.29% و الی لیلی و شرکت. LLY, -0.34%

تحلیلگران همچنین با اشاره به نرخ بهره پایین به عنوان دلیلی برای بالاتر ارزیابی از اواخر. سهام حق بیمه خطر و یا بازده مورد انتظار سهام ارائه خواهد شد بیش از اوراق قرضه دولت نشسته در بالای 6% در مقابل به طور متوسط 3.2% با توجه به داده ها از Aswath Damodaran استاد امور مالی شرکت و ارزیابی در استرن دانشکده بازرگانی دانشگاه نیویورک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de