بگویید: اقتصاد ایالات متحده ممکن است در ‘ریشه’–شکل بازیابی — و شما نمی خواهد آن را دوست دارم بیش از هر جبر کلاس

وجود دارد یک سوپ الفبا از نتایج ممکن است برای اقتصاد و در حال حاضر یکی ریاضی, نماد, بیش از حد.

برخی از استراتژیست های انتظار شکل بازیابی شبیه به یک “V”: رشد موشک راست بالا و به سمت راست پس از ماه مقید کردن انرژی است. دیگران بیشتر احتیاط پیشنهاد تدریجی منحنی مانند “ایالات متحده” به طور متناوب یک “W” ممکن است نشان می دهد دو شیب رکود است.

در حال حاضر اضافه کردن به سوپ الفبا مربع ریشه آن چیزی است که تحلیلگران در ند دیویس تحقیقات می بینی. اگر شما فکر کلاس ریاضی بود و تقلا کردن اقتصاد تجسم توسط square-root, نماد, نمی, گرم قلب خود را.

بخوانید:چرا شاخص S&P 500 با چشم انداز بستگی به چه چیزی حرف از حروف الفبا coronavirus بازیابی به نظر می رسد مانند

ند دیویس تحلیلگران پت Tschosik و Rob Anderson, نمی, سکه عبارت. مشهور جورج سوروس ممکن است برای اولین بار از آن استفاده کنید.

در خصوص مملو لحظه ای در سال 2009 فقط پس از بازار سهام در کف و چند ماه قبل از رسمی پایان 2007-09 رکود سوروس به رویترز گفت که اقتصاد به طور طبیعی گزاف گویی کمی پس از آن ضربه پایین اما پس از آن که “حل و فصل” به یک دوره طولانی مدت از subpar رشد — یک “ماندگار رکود” که شبیه به یک “وارونه square-root وارد سیستم شوید.”

که کمی gloomier — نه به ذکر است مسلما اشتباه تماس — از سناریو قابل مشاهده در شکل بالا نشان داده شده است. نمودار از اورگان دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی نشان می دهد چند گزینه برای مسیر اقتصاد است.

خط خال خال در سمت راست است که ارزش توجه به, چرا که در حالی که آن سیگنال های رشد آن را نیز نشان می دهد این می تواند برخی از زمان برای یک اقتصاد رو به رشد برای رسیدن به همان پایه به عنوان قبل از شوک که باعث انقباض.

مرتبط: بخش بزرگ ‘سرکوب’ است که در اینجا و آن را به گذشته رکود نگاه اهلی, اقتصاددان می گوید:

آن است که آهسته تر-برای-دیگر روند که به اطلاع ند دیویس تیم پایان نامه. به عنوان Tschosik و اندرسون نوشتن: “بازار همچنان به افزایش در تراز وسط قرار دارد از COVID-19 منحنی و امید جدید درمان و/یا واکسن. غایب بالا و اثر بخشی واکسن انتظار بهبود به حل و فصل به ‘طبیعی’ از برداشته stay-at-home سفارشات اما محتاط اگر نه بیکار مصرف کننده است.”

شاید مهم تر به ند دیویس تیم است که بازارهای مالی هستند که تا کنون تایید هیچ “V” است که در آن کار می کند. آن را “قانع کننده وسعت محوری” به معنی بهبود در سهام است که بسیار گسترده تر از یک است که به نظر می رسد در راه است که تا حد زیادی متمرکز در فن آوری است.

به عنوان MarketWatch کریس ماتیوز نوشت: در اواخر ماه آوریل در بازار وسعت است که در حال حاضر در پایین ترین سطح آن از dot-com bubble دو دهه پیش.

در حال حاضر سرمایه گذاران به نظر می رسد به محتوا و نگاه را از طریق فقیر درآمد در انتظار 2021 درآمد-رشد شتاب Tschosik و اندرسون می گویند.

چگونه به بهترین تجارت این … محققان توصیه می کنند آنچه به آنها تماس بگیرید COVID کالاهای اساسی و یا دارویی و شرکت های زیست فناوری که ممکن است از کار بر روی ویروس داروها یا واکسن مصرف کننده کالاهای اساسی که افزایش از تقاضا برای محصولات خانگی و مواد غذایی و تکنولوژی تیتان مانند Facebook FB +0.51%, آمازون.com, Inc. AMZN, +0.50%,
Netflix NFLX, -0.22% و شرکت مایکروسافت MSFT, +0.58%, افزایش یافته است توسط “صفحه اصلی سرگرمی نرم افزار” GAMR, +1.46%.

ببینید:احمق من دو بار ؟ برای کسب و کار و مصرف کنندگان coronavirus است که بحران مالی بیش از همه دوباره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>