بگویید: بازار سهام رو به افزایش بوده است. این است که چرا تهمت حمله به چین ؟

با بدترین بیماری همه گیر بازار خرابه به احتمال زیاد در آینه و برخی از نشانه هایی که اقتصاد ممکن است لمس پایین حفظ سرمایه گذاران فقط شروع به تنفس آسان تر است.

پس از آن آمد یک عود آشنا پیر تنش است.

این تصادفی نیست که رئیس جمهور تهمت تصمیم به لفاظی علیه چین فقط به عنوان بازار در نهایت گرفتن راحت است. و نه آن زمان بد. در واقع, آن را ممکن است بهترین زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن — به گفته یک تحلیلگر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز چین به عنوان شریک و به عنوان تبه کار” گفت: Steve حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای TS Lombard. “او می شود پوشش از بازار سهام و او فکر می کند او می تواند تا سطح شیب دار لفاظی و تهدید چرا که او اقتصاد در پشت او و او رو به یک انتخابات است.”

حمله رعد اسا نقشه برداری وقوع اخبار با عبارت “ایالات متحده آمریکا-چین” در مقایسه با چگونه در بازار سهام انجام شده است بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی. داستان تعداد ramped تا در طول سال 2019 در خط با S&P 500 SPX +0.48%, به شدت کاهش یافته است در اوایل سال 2020 و در حال حاضر که یک حرکت رو به بالا بوده و پایدار است در ظهور دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازار در یک رشته حمله رعد اسا فکر می کند. “وجود دارد یک خط و من نمی دانم که در آن است اما اگر بازار شروع به پایین رفتن که دور او را بیرون می آیند و می گویند چیزی آشتی جویانه.”

اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها بازیکن در این بازی است. “هر دو طرف به یکدیگر نیاز دارند,” حمله رعد اسا در مصاحبه ای گفت:.

در واقع او افزود: “من فکر می کنم چین ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن (به هر دموکراتیک مدعی.) آنها مخاطبان داخلی آنها در حال بازی به عنوان به خوبی. آنها را سرزنش ایالات متحده برای همه چیز و سپس آنها را برش یک معامله است که آنها را برش به هر حال. آنها می دانند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک معاملاتي جمهور. او واقعا نمی مراقبت در مورد حقوق بشر” با وجود این دولت کلمات به خلاف.

چه معنی آن را برای سرمایه گذاران ؟

حمله رعد اسا آن را در این راه در یک یادداشت تحقیقاتی مربوط به نمودار: “بزرگترین خطر و یکی از ما باید اشاره کرد از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که تاریخ بارها و بارها نشان داده است که رقیب رهبران از دست دادن کنترل می روند. وجود دارد یک حس است که این روند ممکن است لغزش به دور از تهمت را کنترل کند.”

جزئیات بعدی:بدون اقتصاد چین و بعد فورا رفت واز بهتر است. مفاهیم می تواند جدی تر از سرمایه گذاران متوجه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de