افراد مشهور, مشاور مالی Suze Orman نیست برای همه. او یک بار گفت MarketWatch که “مردم وجود دارد که نفرت من جرات. شما حتی نمی خواهید به دانستن چیزهایی که آنها می گویند.”

اما وجود دارد هیچ انکار که او حس مشترک تجاری مدیریت پول است طنین انداز با او اختصاص داده شده fanbase در طول سال. به تازگی با بسیاری از در که fanbase تلاش برای حرکت coronavirus همه گیر او شده است هدف قرار دادن رسانه های مدار به آدرس فقط برخی از مسائل.

در طول سی ان ان بخش که پخش شده در شنبه اورمان خواسته شده بود توسط یک بیننده چگونه به رویکرد سرمایه گذاری در بازار سهام در چهره تاریخی نوسانات.

در اینجا پاسخ او:

‘اجازه دهید فرض کنیم شما یک هشت ماه صندوق اضطراری. بیایید فرض کنیم شما هیچ بدهی کارت اعتباری. بیایید فرض کنیم که شما هنوز هم باید پول در آینده است. شما باید دلار هزینه به طور متوسط در هر ماه تنها به بازار سهام است.’

به عبارت دیگر او ارائه مشاوره به کسانی که بدون بیشتر فشار تعهدات را به یک جمع خاص از پول و سرمایه گذاری آن در هر ماه به چیزی مانند Vanguard کل بازار ETF VTI, -2.76% .

“اگر شما آن را به ماه و ماه را و شما باید حداقل سه پنج یا 10 سال یا بیشتر تا زمانی که شما نیاز به پول شما را خوشحال خواهد شد” او ادامه داد. “اگر شما نیاز به پول در عرض یک سال این پول نیست که به آن تعلق دارد در بازار سهام است. آن را در حال حاضر.”

بازگشت در اواخر ماه فوریه زمانی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55% تا به حال کاهش یافته است بیش از 1 ، 000 در یک جلسه و در ترس از آنچه coronavirus می تواند به اقتصاد ایالات متحده اورمان مطرح شده چند ابرو که او گفت: “من شادی” در مواجهه با چنین pullbacks.

او با استفاده از فرصت دوباره به او فشار مورد دلار هزینه به طور متوسط.

“بالاتر از بازار سهام بیشتر هزینه کمتر سهام پول خود اقدام به خرید کمتر پول آنها را در دراز مدت,” او گفت: CNBC. “با این شیب اگر آن را همچنان به پایین آنها فقط باید بماند و در واقع کاملا خوشحال به این دلیل که بازار هنوز هم فوق العاده بالا است.”

یک ماه و یک کشش بازار و زیان بعد نیویورک تایمز نویسنده پرفروش بازگشت به CNBC در اواخر ماه مارس به نیاز سرمایه گذاران به چوب با طرح.

“شما هرگز می دانیم پایین. شما هرگز می دانم بالا,” او گفت:. “بخت و اقبال در حال رفتن به از این زمان است. پس فقط آرام بماند. من می توانم به شما تضمین می کنند که اگر شما بماند و شما فقط با آن چوب سه سال از هم اکنون شما خواهد شد بسیار خوشحال است که شما را.”

در اینجا اورمان صحبت ثبات مالی در اخیر ظاهر در Tamron سالن نشان می دهد:

اورمان البته نه تنها در هل دادن زمان آزمایش دلار هزینه averaging رویکرد است.

برای مثال ویلیام Orth که Ameriprise ثروت خصوصی مشاور بود که رتبه شماره 2 در ایالات متحده در میان همسالان خود در سال 2019 توسط Barrons به تازگی خواست سرمایه گذاران به چوب با همان طرح است.

“اگر شما در حال حاضر در بازار در فوریه. 1 یا 1 مارس یا آوریل 1, و شما به تماشای بازار پایین و کسانی که منابع اختصاص داده شده به یک هدف بلند مدت و تحمل ریسک شما هنوز هم مناسب,” او گفت: “وجود دارد بدون نیاز به تغییر که به دلیل بازار است که در نهایت برای رفتن به عقب است.”

سهام هنوز هم به خوبی زیر این بالاترین رکورد از اوایل سال جاری اما تراشه های آبی هستند و تا حدود 28% از مارس 23 معاملاتي 18.591.93 در حالی که هر دو شاخص S&P 500 شاخص SPX -2.80% فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت COMP -3.20% به طور مشابه به خود پایین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de