بگویید: ‘ثروتمند پدر فقیر پدر” رابرت Kiyosaki: این سه سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که شما آماده برای بدترین’

“دعا برای بهترین و آماده شدن برای بدترین” می گوید: “Rich Dad, Poor Dad’ نویسنده Robert Kiyosaki, که در یک صدای جیر جیر بیش از آخر هفته چگونه او نشان می دهد انجام درست آن:

غم انگیز ارزیابی است که در خط با آنچه که او شده است گفت: در حالی که برای. به وضوح او را صعودی در پناهگاه امن قرعه کشی طلا GC00, +0.14% و نقره ای SI00, +0.67% به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز اقتصاد, اما آن را به بیت کوین BTCUSD, -0.71% او می بیند که با داشتن پتانسیل است.

خود را در چشم انداز گلگون در بیت کوین جدید نیست هر چند قیمت هدف به نظر می رسد. در یک پادکست در ماه گذشته Kiyosaki را تشویق می کردند cryptocurrency به عنوان یک شرط در برابر وضع موجود.

“دلیل من تایید بیت کوین فقط برای یک frickin’ دلیل — شما بخشی از سیستم است.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

Kiyosaki نیست و تنها با مشخصات بالا سرمایه گذار شده است که اپیلاسیون صعودی در بیت کوین به تازگی. میلیاردر پرچین-مدیر صندوق پل تودور جونز گفت: در اوایل این ماه که بیت کوین را به یاد او طلا در 1970s و ممکن است بهترین پرچین در برابر تورم در سن coronavirus.

“اگر من مجبور به پیش بینی من شرط می بندم آن خواهد بود bitcoin او گفت:” در یک توجه داشته باشید.

همانطور که برای Kiyosaki, او همچنین گفت: میلیون به علاوه پیروان در توییتر در مارس آنها باید خود قرار داده پول محرک به کار با بارگذاری بر روی طلا بیت کوین و به خصوص نقره ای.

در اینجا چگونه است که, توصیه, بازی های برگزار شده تا کنون:

بد نیست. که در آن بازار سهام می رود از اینجا خواهد شد و بدیهی است که به شدت وزن در چگونه Kiyosaki مشاوره تابه. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.25% S&P 500 SPX +0.39% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.79% تمام آینده یک هفته — در واقع این بدترین هفته برای S&P از مارس 20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>