بگویید: خارج از ضربت سخت زدن سهام و اوراق قرضه قیمت چیزی می گویند نگران کننده در مورد کوروناویروس اقتصاد

سهام ایالات متحده باید بسیج به شدت از مارس جست و خیز کردن در حالی که بازده اوراق قرضه به شدت افسرده معلق در هوا در نزدیکی تمام وقت پایین اما در اخیر تحلیل پیتر Berezin رئیس جهانی استراتژیست برای BCA تحقیقات میسازد ساده — اگر تلخ — توضیح.

Coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد به کوبیدن خیابان اصلی در حالی که ترک دیوار خیابان نسبتا صدمه ندیده Berezin می نویسد و دارایی قیمت ها منعکس کننده که دقیقا سناریو.

“اوراق قرضه و کالاهای صنعتی تمایل به منعکس کننده چشم انداز برای اقتصاد واقعی (یعنی خیابان اصلی) در حالی که سهام منعکس کننده چشم انداز به درآمد شرکت ها (به عنوان مثال وال استریت),” Berezin می نویسد. “دو اغلب با هم حرکت می کند اما گاهی اوقات می تواند در نوسان جهات مهم است.”

این است که یکی از این مناسبت است. او به عنوان یادداشت های “اقتصاد واقعی رنج می برد.” میلیون ها بیکار و آسیب پذیر ترین مردم در اقتصاد شده اند و در سخت ترین ضربه.

با وجود آن سهام می توانید نگه دارید شدیدا بالاتر است. دارایی کلاس گسترده است فقط خوب است: “فن آوری و بهداشت و درمان هستند و دو تا از بزرگترین بخش ها در S&P 500” Berezin یادداشت ها.

“سابق بهره مند است از این تغییر به سمت دیجیتال تجارت در پی این بیماری همه گیر در حالی که دومی بسیار دفاعی بخش که به دست آورده از سراسیمگی از علاقه به درمان های جدید برای این بیماری است.” سنگین وزن از تکنولوژی بیش از دیگر مورد ضرب و شتم پایین بخش ها و صنایع مانند سفر و بانک ها کمک می کند تا سرمایه گذاران جلوگیری از پریشانی وجود دارد.

مرتبط:به عنوان coronavirus انشعابات بازار به دارا و ندار, آن را می سازد سزارین

و در بخش های مختلف برخی از سنگین وزن ها در حال ساخت مانند راهزنان. سهام Amazon.com Inc AMZN, +1.71% و Home Depot, Inc. ایچ-دی +1.36% در نزدیکی اوج تمام وقت به عنوان مصرف کنندگان سرپا ایستادن پایین sprucing تا خانه های خود را و خرید اقلام به جای تجربیات آنها به طور معمول باید در ورزشگاه رستوران و مکانهای تفریحی.

چه چیزی بیشتر رشد سود شرکت از نرخ بهره پایین تر. “کاهش نرخ تنزیل افزایش ارزش فعلی جریان نقدی جریان بیشتر و بیشتر در زمان آن جریان های نقدی انتظار می رود که متوجه شدم” Berezin توضیح می دهد.

همانطور که برای اوراق قرضه بازده Berezin استدلال می کند که فوق العاده کم بازده ممکن است لزوما سیگنال ضعیف رشد اقتصادی پیش رو است. بر خلاف برخی از تحلیلگران او متقاعد شده است که در زمان رکود باعث کاهش روند بلند مدت رشد و نوشته است که “در حالی که برخی از آجر و ملات فروشگاه ها را ناپدید می شوند, این بخشی از یک دراز مدت تغییر به سمت اقتصاد دیجیتال — تغییر شده است که در بالا بردن سطح بهره وری و نه کاهش آنها.”

سرمایه گذاران اوراق قرضه در حال شرط بندی است که بانک مرکزی خواهد شد نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به سنگ پایین پایین در حالی که محرک های مالی نیز ممکن است افزایش مصرف و تقاضای شرکت ها.

و Berezin می نویسد: “حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران به امید یک نتیجه که در آن سیاست های مالی کاسته است به اندازه کافی برای در نهایت بازگرداندن اشتغال کامل در حالی که نرخ بهره پایین ماندن فراتر از آن نقطه به منظور وادار کردن بخش خصوصی به نگه داشتن هزینه: یک ترکیب پیروزی برای سهام.”

ببینید:ما در یک پارادایم جدید برای سهام این تحلیلگر معتقد; آماده به طور دائم بالاتر ارزیابی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de