بگویید: او 34 سال سن دارد و صاحب $550 میلیون ارزش اپل — پس چرا او امیدوار سهام می شود با چکش دوباره ؟

رایان کوهن نیست مانند سایر 34 ساله.

نه فقط به این دلیل او را بنیانگذار میلیاردر از حیوان خانگی آنلاین خرده فروش جویدنی CHWY, +0.59% بلکه به دلیل رویکرد منحصر به فرد برای دست زدن به همه که پول است.

سرمایه گذاری در راه اندازی دیگر? هنوز رتبهدهی نشده است هر چند او با این ایده. پرتاب آن را به برخی از بزرگ املاک و مستغلات سرمایه گذاری ؟ Nah. چوب آن را در جایی امن و لرز در ساحل ؟ سبک او نیست.

نه ثروتمند و کارآفرین که به فروش می رسد جویدنی به PetSmart در سال 2017 برای خنک $3.35 میلیارد دلار تصمیم به بازی شیر یا خط عمده ای از ثروت خود را به دو سهام: اپل AAPL +2.13% و ولز فارگو WFC -0.61% با وجود وحشی نوسانات در طول راه او چیزی را تغییر نمی دهد.

“من خوشحال هستم به اشتباه گرفته شود.’

مدیران ثروت به طور سنتی تمایل به حمایت پرتفوی سرمایه گذاری متنوع متشکل از ترکیبی از 60 درصد سهام و 40 درصد درآمد ثابت دارایی های بسته به سن. کوهن دو انبار روش بسیار غیر معمولی و حتی بد توصیه کارشناسان ممکن است استدلال می کنند.

جایی که او دریافت ایده به پرواز در چهره معمولی وال استریت حکمت ؟

“من از پدر وقتی که من 13 بود,” او گفت: MarketWatch. “او به من نشان داد یک نمودار مقايسه املاک و مستغلات به بازار سهام می گرداند و آن را واقعا آسان تصمیم گیری است. من انجام شده است در آن زمان.”

در قطعه ای برای او نوشت: Entrepreneur.com ماه گذشته کوهن توصیف اواخر خود را پدر تد کوهن به عنوان یک “موفق ظروف شیشه ای وارد کننده با بی عیب و نقص اخلاق کار” بود که علاقه مند به ساخت یک جفتک سریع و یا جمع آوری اموال مادی است.

“هر سال از طریق ضخیم و نازک او به سرمایه گذاری پس انداز خود را به بازار سهام است. به اعتقاد او پول واقعی ساخته شده بود در طول زمان در بازار نه زمان بندی بازار” کوهن نوشت. “او خریداری شرکت تراشه آبی برگزار شد و آنها را برای همیشه لطفا برای. او 20 سال سالانه بازده سهام بیش از 10 درصد است. او هرگز پول قرض گرفته شده و یا پرداخت بهره.”

کوهن با این حال اذعان می کند او یک زمان سخت پیدا کردن جایگزین های جذاب, تا زمانی که چیزی است که می آید همراه است که او واقعا معتقد است در او جهش در سر ،

سیب و کنه تمام جعبه.

“این شرکت شده است دست کم برای یک مدت زمان طولانی. اپل پادشاه جنگل. آنچه در آی فون انجام داده است برای زندگی ما غیر قابل باور است” گفت: کوهن که ادعا می گذارد به حال اپل بزرگترین فرد سهامدار. “من فقط آرزو می کنم سهام را به پایین.”

پایین ؟ بله پایین. و او آمد در اوایل این سال است. به طور موقت.

در فوریه اپل پیشی گرفته و یک رکورد بالا ساخته شده است که سهام خود را به ارزش بیش از یک و نیم میلیارد دلار است. چند هفته بعد coronavirus وحشت خرد بازار و کاهش ارزش سهام اپل با یک سوم ترک کوهن با اوج-به-تغار کاغذ دست دادن بیش از $151 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری به تنهایی.

آی فون ساز اصلاح شده است که پیش از این ماه برای اولین بار از ماه فوریه معامله شد در خاک رکورد در روز دوشنبه.

اگر این کاهش اتفاق دوباره کوهن با خوشحالی می پذیریم خواهد بود وجود دارد به حرکت شبیه چمچه زنی تا سهام است. در واقع او گفت که اگر قیمت کاهش یافت و به اندازه کافی دور او می خواهم که بدون مشکل قرار دادن کل خالص ارزش به آن است.

“شما باید به خلق و خوی. من خوشحال به اشتباه گرفته می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که در حال رشد جویدنی از هیچ چیز به خرده فروشی و نیروی سخت خود را حل و فصل و به او اعتماد به نفس در برابر غلات است. “این مهم است که به swayed روزانه سرفصل ها و نوسانات.”

که حل و فصل شده و تست شده با سرمایه گذاری خود را در ولز فارگو که نشان دهنده دیگر از نیمی از یکی-دو سرمایه گذاری دسته کوچک موسیقی جاز. بر خلاف اپل چاه نیست bounced بازگشت از آن کاهش های اخیر که به معنی کوهن چسبیده به برنامه ریزی و اضافه کردن به موقعیت خود را.

“ترمینال ارزش کسب و کار تغییر نکرده چرا که از coronavirus,” او گفت:.

در حالی که ولز فارگو است روشن خود را مورد علاقه در بانکداری فضا او را صعودی در این بخش به طور کلی. او views مالی عظیم JPMorgan Chase & Co. JPM, -0.18% و بانک مرکزی آمریکا BAC -1.50% همچنین به عنوان فوتی و فوری سرمایه گذاری است.

همانطور که برای بازار گسترده تر او می گوید: “تک بزرگترین عامل در تعیین ارزش نرخ بهره” و به عنوان طولانی به عنوان آنها پایین و یا حتی افزایش به آرامی سهام انجام خواهد شد. کمتر مخاطره آمیز جایگزین فقط کافی ندارید صعودی در این آب و هوا کوهن گفت.

بازار سهام شد و صف آرایی در روز دوشنبه با داو DJIA, +0.49%,
Nasdaq COMP +0.90% و S&P 500 SPX +0.58% همه در تلاش برای بهبود یافتن از باز کردن ضرر و زیان و گسترش تجمع اخیر از coronavirus پایین قرار داده و در بازگشت در ماه مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de