بگویید: داستان دلخراش از تازه کار گر است که متصلب $700K در بدهی: ‘سرمایه گذاری نیست ارزش از دست دادن زندگی خود را بیش از’

بازار سهام به خصوص در وضعیت فعلی خود را ،

Sullimar سرمایه تحلیلگر لایحه بروستر تحویل این پیام به دنبال در یک دلخراش توییتر TWTR, +1.12% موضوع که او در آن به اشتراک گذاشته شده یکی از اعضای خانواده غم انگیز تاخت و تاز کردن به تجارت.

در اینجا داستان کامل:

Robinhood کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات از حساب و چگونه چنین outsized زیان انباشته اما می گویند که این شرکت آگاه بود از این وضعیت است.

“همه ما در Robinhood عمیقا متاثر از شنیدن این خبر وحشتناک و ما به سهم ما همدردی با خانواده” سخنگوی گفت.

“الکس” داستان در خدمت به عنوان یک یادآوری است که معاملات سهام می تواند ویرانگر زندگی واقعی عواقب. این شاید هرگز واقعی تر از زمانی که می آید به استفاده از پول قرض گرفته شده به اهرم موقعیت خود را در بازار سهام که در آن میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% می تواند تقریبا 2000 امتیاز یک جلسه و سپس دوباره بجای اول برگشتن نزدیک به 500 امتیاز بعدی.

معامله گران بی تجربه اند ذکر شده است به عنوان یک عامل رانندگی در جهش بزرگ از بازار را در اواخر مارس پایین و نوسانات اخیر. تحلیلگر دویچه بانک Parag Thatte نشان می دهد که وال استریت حرفه ای بودن مجبور به تعقیب آماتور که در ادامه به پیشنهاد سهام.

دفعات بازدید:آن را مانند غرب وحشی با ‘شدن سریع جمعیت’ در مقابل وال استریت جوانب اما آن را بیش از حد آسان به سرزنش سرمایه گذاران خرده فروشی برای ‘حدس و گمان شایع’

CNBC جیم کرامر در روز جمعه نیز خطاب به خطرات ناشی از آب و هوای فعلی.

“آن بیش از حد آسان است و در حال حاضر همه ما را به رنج می برند به عنوان شدن سریع جمعیت می شود دمیده,” او گفت: خود را در “پول دیوانه” نشان می دهد توصیف محیط زیست در حال حاضر به عنوان یکی از “شایع حدس و گمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>