بگویید: Goldman Sachs انجام محاسبات ریاضی و ملی ماسک دستور به توقف گسترش coronavirus را یک تاثیر بزرگ در اقتصاد ایالات متحده

پوشیدن ماسک تبدیل به یک منحصر به فرد موضوع داغ در آمریکا است که می یابد خود را در تلاطم یک coronavirus بحران که به نظر می رسد به شناور خارج از کنترل ،

بررسی کنید:مراقب این 3 جدید علائم کروناویروس

با این حال گزارش های اخیر از گلدمن ساکس پروژه هایی که فقدان یک سیاست ملی الزامی به استفاده از صورت پوشش در سراسر ایالات متحده ارائه شده است ضروری, ضربه به اقتصاد داخلی است.

یک تیم از اقتصاددانان سرب توسط Jan Hatzius اقتصاددان ارشد در گلدمن باعث می شود که مورد ملی صورت-ماسک دستور می تواند تا حدی جایگزین برای تمدید مستندات به عنوان COVID-19 منقول شعله ور در تعدادی از جنوب و کشورهای غربی در ایالات متحده است که “در غیر این صورت تفریق 5 درصد از تولید ناخالص داخلی.” (نگاه کنید متصل نمودار):

Goldman خدمه اقدام به کشف ارتباط بین ماسک استفاده برای محافظت در برابر انتقال قطرات است که با تصویب در COVID-19 عفونت با این تیم به دنبال سه عنصر کلیدی:

  1. ایالات متحده منطقه ای پنل که در آن ما مربوط به نرخ رشد عفونت و مرگ و میر به مقدمه ای از دولت دستور ماسک صورت
  2. یک کشور بزرگ در سطح مقطع است که در آن ما مربوط تجمعی عفونت و مرگ و میر به تاخیر بین زمان شروع و معرفی یک ماسک صورت دستور
  3. کوچکتر در سطح کشور پنل که در آن ما مربوط به نرخ رشد عفونت و مرگ و میر به عقب مانده ماسک استفاده است.

“ما شروع به نشان می دهد که یک ملی دستور به احتمال زیاد افزایش ماسک صورت استفاده به طور معنی داری به خصوص در کشورهایی مانند فلوریدا و تگزاس که در آن ماسک باقی می ماند تا حد زیادی داوطلبانه به تاریخ” Goldman محققان نوشتن در 11 صفحه گزارش.

بخوانید:چرا بسیاری از آمریکایی ها حاضر به پوشیدن ماسک صورت? سیاست بخشی از آن است — اما تنها بخشی

داده های خود را نشان داد که کشورهایی که موفق به رسیدن به پوشش گسترده استفاده از دیدن هر دو عفونت و مرگ و میر افزایش یافته است:

Goldman گزارش می آید به عنوان فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا—ایالات متحده است که باید برای اختصاص مقدار از افزایش اخیر در ایالات متحده موارد—اعمال محدودیت های جدید و نورد بازگشایی مجدد برنامه.

در حال حاضر وجود دارد 10.4 میلیون تایید موارد COVID-19 جهان و حداقل 509,706 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده همچنان به رهبری جهان مورد شمارش 2.68 میلیون و مرگ و میر 129,545.

روز دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت که همه گیر است “و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

هنوز ماسک پوشیدن در آمریکا شده است سهل انگاری و یکنواخت نیست. هوگو Tacos, لس آنجلس, رستوران مکزیکی به طور موقت بسته درهای خود را با این ادعا که کارگران آن بودند که مورد آزار واقع شدند برای اجرای ماسک-پوشیدن پروتکل های خود را در رستوران ها.

لا به خصوص دیده است انفجار COVID-19 موارد با حدود 100,000 موارد و بیش از 3300 مرگ و میر.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش آن ماسک راهنمایی می گویند آمریکایی ها باید آنها را می پوشند در همه “تنظیمات عمومی که در اطراف افراد خارج از خانواده خود را.” آن را قبلا توصیه می شود با پوشیدن یک ماسک زمانی که در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ.

روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که قاطعانه مخالف ماسک پوشیدن با وجود عمومی-بهداشت و درمان توصیه های, باید “قرار دادن ماسک بر روی آن” در اخبار جلسه توجیهی در روز دوشنبه.

“ما می دانیم که در آن کار می کند. ما ثابت کرده ایم که آن را با این نسخهها کار در ایالت نیویورک” کومو گفت: رییس جمهور برای صدور یک فرمان اجرایی که نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

رئیس جمهور مشاهده روی ماسک استفاده دیده می شود undercutting تلاش عمومی-مقامات بهداشت به پوشیدن صورت پوشش و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به توقف تجدید حیات از عفونت است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kaleigh McEnany روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که رئیس جمهور “را تشویق می کند مردم را هر چه تصمیمی بهتر است برای ایمنی خود را, اما او به من می گویند او هیچ مشکلی با ماسک و برای انجام هر کاری خود را محلی صلاحیت درخواست از شما.”

“این انتخاب خود را به پوشیدن ماسک. این انتخاب شخصی هر فرد به عنوان اینکه آیا به پوشیدن ماسک یا نه” او گفت:.

نگرانی در مورد ظهور مجدد این بیماری نیز ایجاد تلاطم در بازارهای سهام پس از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.18%, S&P 500 شاخص SPX +0.63% و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.09% همه رسید و از اواخر مارس تا پایین در پشت امیدواریم که امریکا تا به حال بدست یک دسته از شیوع آن صعودی سرمایه گذاران گمان می تواند کمک به استوک سیتی یک اصطلاح V شکل یا تیز بهبود اقتصادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>