به همان تعداد از مردم می میرند از مرگ ناامیدی’ به عنوان در حال حاضر درگیری ها در ایالات متحده از coronavirus مطالعه جدید می یابد

در علاوه بر این به بیش از 75 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 رشد بیماری همه گیر از “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” در آمریکا نیز افزایش می یابد با توجه به همه گیر و دیگر 75,000 بیشتر مردم به احتمال زیاد مرگ ناشی از مواد مخدر یا الکل سوء استفاده و اقدام به خودکشی با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده توسط خوب بودن اعتماد و رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه.

از شنبه 8.7 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,283,929 موارد تایید شده در ایالات متحده و 78,746 مرگ و میر ناشی از آن تقریبا 26,563 بودند در ایالت نیویورک, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و 57,180 بازیافت. در سراسر جهان وجود دارد 4,020,878 مورد تأیید و 279,007 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

پیش بینی اضافی “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” طیف وسیعی از 27,644 با فرض بهبود سریع اقتصادی و کوچکترین تاثیر از بیکاری به 154,037 فرض بازیابی کند و بیشترین تاثیر را از بیکاری است. “ما می تواند جلوگیری از این مرگ و میر با در نظر گرفتن معنی و جامع عمل به عنوان یک ملت” محققان نوشت: در “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” گزارش منتشر شده در روز جمعه.

“بیشتر آمریکایی ها می تواند از دست دادن زندگی خود را برای مرگ و میر ناشی از ناامیدی و مرگ و میر ناشی از مواد مخدر و الکل و خودکشی, اگر ما چیزی انجام نمی بلافاصله” این گزارش گفت:. “مرگ و میر ناشی از یاس و ناامیدی شده اند در انتظار برای دهه گذشته و در چارچوب COVID-19 مرگ و میر ناامیدی باید به عنوان دیده می شود این بیماری همه گیر در همه گیر.”

منبع: خوب بودن اعتماد و رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها هشدار داد که تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19 بیماری ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 هستند فزاینده اقتصاد به رکود بزرگ; تاثیر فرستاده است میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% ricocheting شدید در ماه های اخیر.

“مردم در حال مرگ هستند راه های دیگر بیش از حد زمانی که شما نگاه کنید چه اتفاقی می افتد با مواد مخدر آن می رود تا زمانی که شما نگاه کنید در خودکشی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC اخبار قطع +3.40% این هفته در مورد تصمیم خود به بازگشایی اقتصاد است. (“این یک نتیجه گیری است که ما شاهد افزایش نرخ خودکشی,” کریستین موتیه از بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی به تازگی آسوشیتدپرس گفت.)

دولت فدرال باید به طور کامل حمایت و سرمایه گذاری در یک طرح برای بهبود روانی-بهداشت گفت: بنجامین میلر مدیر ارشد استراتژی افسر در خوب بودن اعتماد. “اگر ما برای قرار دادن در محل سالم جامعه در شرایط خوبی مراقبت های بهداشتی پوشش و فراگیر از سیاست های ما می تواند به بهبود سلامت روان و رفاه,” او اضافه شده است.

خوب بودن اعتماد ملی پایه اختصاص داده شده به پیشرفت های روانی و اجتماعی و سلامت معنوی از ملت است. رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه یک پژوهش مستقل واحد وابسته به آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده و کار برای بهبود فردی و سلامت جامعه با افزایش تحویل مراقبت های اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است vacillated بین غذای مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و خم به دیدگاه های مورد علاقه خود را اقتصاددانان.

MarketWatch تصویر عکس/گتی ایماژ

از دست ندهید: تخمین های جدید در coronavirus مرگ و میر را برای سرد خواندن به عنوان ایالات متحده سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله

آن مورد و آنگوس Deaton اقتصاددانان در دانشگاه پرینستون برای اولین بار وقایع این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” در میان میانسال غیر سفیدپوستان اسپانیایی از سال 1999. آنها عبارتند از: مرگ و میر بر اثر خودکشی مسمومیت با الکل استعمال بیش از حد مواد شبه افیونی و سایر مواد مخدر و سیروز کبدی. CDC تخمین آنها تقریبا دو برابر از سال 1999 به 150,000 در سال 2017.

“سارس CoV-2 است که با داشتن یک تاثیر بی سابقه ای در جهان است. هیچ کس زنده می توانید به یاد بیاورید هر گونه عفونت و یا در سراسر جهان صورت چنین قدر و مقیاس” گزارش جدید اضافه شده است. “همراه با دهها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده از ویروس COVID-19 پوشش رو به رشد شیوع بیماری و مرگ و میر ناشی از ناامیدی و تهدید را در حال حاضر مشکل مهم حتی بدتر است.”

محققان هشدار برای ماه ها و حتی سال های آینده با این استدلال اضافی برای سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و استراتژی برای مقابله با این پدیده است. “یک قابل پیشگیری با افزایش قابل اجتناب مرگ و میر ناشی از مواد مخدر و الکل و خودکشی است که جلوتر از ما اگر این کشور می کند و شروع به سرمایه گذاری در راه حل های که می تواند کمک به بهبود این کشور را در انزوا و درد و رنج” آنها نوشت.

بحث بر سر این انشعابات از یک ماه-طولانی خاموش شدن از اقتصاد آمریکا بوده است و در هر دو بار عاطفی و عاقلانه است. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای بیش از سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در ایالات متحده روی بیماری های عفونی التماس کرد با مردم به “اجتماعی فاصله است.”

منبع: خوب بودن اعتماد و رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه.

دفعات بازدید:همچنین:مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده از مواد ضد عفونی کننده برای coronavirus ‘توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن’ — بعد می گوید او صحبت شد ‘sarcastically’

بحث بر اقتصاد بقا در مقابل سلامت عمومی اورژانس برجسته و همچنین شکاف بین چپ و راست در آمریکا طیف سیاسی. چپ به طور کلی معتقد است که قوی ساختارهای اجتماعی سبب وجود یک اقتصاد قوی تر برای همه. راست سنتی به شرح زیر است این ایده که قوی سیستم اقتصادی موجب زایش قوی ساختارهای اجتماعی برای همه.

Youyang Gu یک محقق مستقل که فارغ التحصیل از موسسه تکنولوژی ماساچوست در سال 2015 پروژه های 161,727 مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی توسط Aug. 4 با حاشیه-از-خطا در محدوده 99,000 به 266,000 با در نظر گرفتن نرخ انتقال طول زمان آن طول می کشد برای بازیابی و چگونه یک فرد باقی می ماند مسری است. بیشتر بخوانید درباره مدل خود را با این نسخهها کار در اینجا. “ما در حال حاضر به احتمال زیاد تاریخ است که ایالات متحده پیشی بگیرد خاص مرگ و میر نقاط عطف” Gu گفت.

Gu گفت: این مهم در نظر گرفتن یک مدل تاریخی دقت زمانی که با استناد به پیش بینی های خود را: “یک مدل نیست بسیار مفید است اگر آن را دقیق است.” مدل او یکی از چندین ذکر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

حدود 134,000 مردم در آمریکا می میرند از COVID-19 بیش از دو برابر برآورد پنج هفته پیش از 72,000 با توجه به موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی. که طرح از نزدیک تماشا کاخ سفید می تواند به عنوان بالا به عنوان 243,000 به حساب موسسه حاشیه خطا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>