غنی در حال گرفتن غنی تر میان عملکرد بالا ETFs هم

بسیاری از سرمایه گذاران می دانید ضرب المثل قدیمی “آیا مبارزه با تغذیه است.” چگونه در مورد “آیا مبارزه با تغذیه جلو دونده?”

در هفته گذشته بانک مرکزی اعلام کرد سطح بی سابقه ای از خرید دارایی ها به تقویت بازارهای مالی پس از به بازار شوک از coronavirus همه گیر شده اند وجود دارد برخی از برندگان و بازندگان — قبل از تغذیه و حتی شروع به خرید. که تقویت بقا-of-the-اصلح روند که در حال حاضر وجود دارد در یک گوشه ای از بازار است.

از مارس 23 اعلام سرمایه گذاران را شخم زده بیش از 9 میلیارد دلار به دو تا از بزرگترین شرکت های بزرگ اوراق قرضه ارز داد و ستد وجوه است. حدود یک-سوم — $3.38 میلیارد — رفته به SPDR بلومبرگ بارکلیز عملکرد بالا پیوند ETF JNK, +0.05% در حالی که نزدیک به دو برابر این مقدار $5.8 میلیارد دلار سرازیر است به iShares iBoxx $ بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF HYG, +0.14% .

مرتبط با:سه مدیران صندوق ممکن است به زودی کنترل نزدیک به نیمی از تمام شرکت های بزرگ, رای گیری, قدرت, محققان هشدار می دهند

به عنوان نهادی سرمایه گذاران به طور فزاینده ای در آغوش ETFs با استفاده از سبدهای متنوع از اوراق بهادار به بیان نظرات خود در بخش دارایی و یا دیگر گسترده انداز آنها به دنبال به بزرگترین مایع بودجه برای انجام این کار اشاره کرد تاد Rosenbluth سر از صندوق ها و ETF پژوهش در CFRA.

“به عنوان پای بزرگتر می شود, مزایای تعلق به بازیکنان بزرگتر,” Rosenbluth گفت.

اما در مورد HYG و JNK ETFs Rosenbluth گفت: آن را “مضحک” است که JNK شده است در سمت چپ گرد و غبار. “این است که اگر سرمایه گذاران فکر تغذیه نمی خرید هر چیزی, اما HYG,” او گفت:. “در واقع, آنها به احتمال زیاد به خرید هر دو.”

شاید بزرگترین و مهم ترین دلیل که نمایش فیل در اتاق: BlackRock عظیم asset manager است که iShares’ شرکت مادر در حال اجرا است فدرال رزرو خرید اوراق قرضه برنامه. این شرکت در اواخر مارس متعهد به “درمان بلکراک حمایت ETFs در همان جای پای خنثی به عنوان شخص ثالث ETFs.”

در حالی که بسیاری از شرکت کنندگان در بازار را علنا گفت که بلکراک مشارکت ایجاد حداقل یک درک از تضاد منافع “آن را بعید است که آنها در حال رفتن به خرید فقط خود ETFs” Rosenbluth گفت.

وجود دارد مقدار زیادی به توصیه JNK و همچنین. این اتهام کمی پایین تر مدیریت هزینه از HYG: 40 اساس امتیاز به 49 اساس امتیاز. این غیر معمول نیست: همانطور که قبلا گزارش شده بزرگ بودجه محبوب توسط سرمایه گذاران نهادی مانند S&P 500 ETF اعتماد جاسوسی, +0.46% همچنین هزینه کمی بیشتر از رقبای تازه بدوران رسیده.

هر دو HYG و JNK بسیار شبیه اعتبارات به بخش های مختلف, به عنوان نشان داده شده در جدول زیر و به بخش های رتبه بندی اعتباری در مقیاس.

HYG, % JNK, %
ارتباطات 23.08 18.42
مصرف کننده غیر دوره ای 17.51 17.18
مصرف دوره ای 16.41 17.82
انرژی 9.03 11.57
کالاهای سرمایه ای 8.95 9.13
تکنولوژی 7.55 7.07
پایه صنعت 3.23 5.06
برقی 3.11 2.86
بیمه 2.37 2.78
امور مالی شرکت ها 2.3 2.34
REITs 1.42 1.46
امور مالی “سایر” 1.19 1.03
منبع: وب سایت شرکت

بیشتر, اگر چه فقط به عنوان در گوشه دیگر بازار صندوق محبوبیت به نظر می رسد یک مثال دیگر چگونه ETFs به طور فزاینده ای تقسیم دارا و ندار.

“iShares یک مجموعه گسترده تر از درآمد ثابت ETFs به طوری که آنها به درو مزایای تقاضا” برای محصولات مانند iShares iBoxx $ درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF LQD, +0.35% و iShares هسته ای ایالات متحده در مجموع پیوند ETF AGG, +0.06%, Rosenbluth گفت. “نهادی بازیکنان انتخاب به تمرکز بر روی یک خانواده است.”

ببینید:ETF بقای اصلح را نشان می دهد فقط آنچه که در بازارهای مالی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>