Red Sox باز هستند به “تغییرات” در علاوه بر این به آینده Nike swoosh در مقابل نیوجرسی.

تیم رئیس جمهور سام کندی گفت: ورزشی که این باشگاه خواهد بود صحبت کردن با MLB جدید, یکنواخت ارائه دهنده نایک در مورد راه هایی برای بهبود عملکرد خود را کلاسیک لباس. کامل تعمیرات اساسی بسیار شبیه NFL را لوس آنجلس قوچ تحت اخیرا به نظر نمی رسد به احتمال زیاد.

“ما به دنبال تغییرات که ما رفتن به جلو” کندی گفت. “[این تغییرات خواهد بود] به احتمال زیاد بشود تا ما را به یک مدرسه است که بشود با کارایی بالا. ما همیشه احترام باور نکردنی ما نگاه سنتی و احساس می کنم اما ما همیشه باز جدید و مفاهیم مختلف به عنوان زمان می رود توسط.”

Red Sox تا به حال مشابه گفتگو با Under Armour که قرار بود به بیش از MLB پوشاک از شکوه تا معامله از طریق کاهش یافت. نایک که باید امضای خود را صدای خش خش کردن در مقابل هر MLB jersey قادر به دریافت حقوق به جای.

ورزشی همچنان به تکامل و تبدیل شدن به بیشتر تنفس اتصالات و بسیار سبک وزن و به نظر می رسد بوستون می خواهد برای به دست آوردن بهترین برای بازیکنان آن است.

“من فکر می کنم ما مردمی در مالکیت طرف واقعا بیشتر متمرکز بر جا” معاون اجرایی رئیس جمهور از مشارکت Troup پارکینسون گفت. “آنها فکر می کنند که به عنوان مثال نایک را می توانید تن از فن آوری های به جا و امیدوارم به کمک عملکرد ورزشکار که اتفاق افتاده در بسکتبال و فوتبال, اما, شگفت آور, در بیس بال از آن نیست. این [بازیکنان] اگر شما به آنها صحبت آنها می گویند یکنواخت مناسب نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de