زوم تصویری Communications Inc. به دست آورد, یک محصول جدید از مؤمنان شنبه پس از کنفرانس ویدئویی شرکت در سه ماهه اول نتایج در آمد به مراتب جلوتر از انتظارات است.

حداقل سه تحلیلگران تبدیل صعودی در زوم سهام ZM, +7.58% پس از گزارش که نشان داد که این شرکت سرمایه گذاری در عجله برای کنترل از راه دور کار در پی Covid-19 بیماری همه گیر. سهام بودند تا 7.6 درصد در سه شنبه تجاری.

مشاهده بیشتر در: زوم تصویری درآمد و فروش ضربه دور انتظارات سهام افزایش نسبت به بیشتر سوابق

“ما در حال ارتقاء رتبه ما در زوم از خنثی برای خرید پس از آن گزارش آنچه که مسلما یکی از بهترین محله های قدیمی در نرم افزار سازمانی تاریخچه led با شتاب در رشد هر دو در عرض سه ماهه و برای FY21” نوشت D. A. دیویدسون, Rishi Jaluria. “این است که واقعا و بدون اغراق [که] ما می گویند این قابل توجه ترین نتایج مالی ما تا کنون دیده ام در نرم افزار و به احتمال زیاد یکی از بهترین ها در تاریخ enterprise نرم افزار.”

Jaluria صعودی است که زوم می توانید نگه دارید این حرکت زنده و حتی به عنوان مستندات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروسی سهولت و کارکنان بازگشت به فیزیکی دفاتر.

تحلیلگران اشاره کرد و دادستان جدید از موارد استفاده از زوم در آموزش و پزشکی از راه دور به عنوان دلیل خود را برای سرخ چشم انداز.

“در حالی که ما قطعا نمی خواهید به اخراج نگرانی های رقابتی به خصوص از مایکروسافت و گوگل به اعتقاد ما زوم را مقیاس پذیر تکنولوژی و سهولت استفاده را به ایجاد یک قوی خندق” او نوشت: در حالی که بالا بردن قیمت خود را به هدف 240 دلار از $150.

نظر: زوم حیرت انگیز سه ماهه نشان می دهد که از آن انتظار یک نیروی حتی کارگران پس از بازگشت به دفتر

Jaluria نوشت که زوم “است و دیگر گران ترین سهام در نرم افزار” خود را به عنوان 33x متعدد از ارزش سرمایه گذاری برای برآورد 2020 تقویم سال درآمد کمتر از Coupa Software Inc. کودتا -2.55%, Okta, Inc. OKTA, -2.26%, Shopify, Inc. فروشگاه -2.24%, و DataDog Inc. DDOG, +2.93%

بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر الکس Zukin نیز می بیند جدید به بازار فرصت های پیش رو است. این شرکت با نصب پایه 265,000 مشتریان با 10 یا بیشتر کارکنان, او پیش بینی کرد, ترک ویدئو کنفرانس شرکت کافی شانس به صلیب فروش آن زوم گوشی و زوم اتاق خدمات.

“ما اعتقاد داریم جواب این است: بله هنوز هم وجود دارد پول می شود ساخته شده در بورس” نوشت Zukin که به روز رسانی سهام به بهتر از بخش انجام دهد و رشد قیمت خود را هدف به 250 $از $125.

او گفت که زوم را ضمنی هوا خواستار تخت متوالی رشد درآمد در نیمه دوم اما این است که مدیریت مفروضات به نظر می رسد محافظه کار به عنوان شرکت انتظار دارد که بالاتر بوسیله اسباب گردنده.” ما باور نیز وجود دارد که یک مورد ساخته شده است که بوسیله اسباب گردنده در واقع می تواند در بهبود 2H داده شده زوم فن آوری های ممکن است حتی مهم تر امروز از آنها فقط سه ماه پیش” Zukin استدلال کرد.

FBN اوراق بهادار تحلیلگر Shebly Seyrafi به روز رسانی سهام و همچنین تشویق زوم را به فرصت های بازار و با این استدلال که پیش بینی برای نیمه دوم سال به نظر می رسد محافظه کار است.

“وجود دارد یک سبد stay-در-خانه سهام که باید عملکرد بهتری نسبت به بازار از Covid-19 همه گیر آغاز شد اما ما استدلال می کنند که ZM است که شاید ناب ترین اقامت در خانه انبار” نوشت Zukin که خود را مطرح امتیاز در سهام به بهتر از بخش انجام و افزایش قیمت خود را هدف به 250 $از $130.

جزئیات: خوش آمدید, cubicles? دیرین دره سیلیکون مدیر عامل شرکت می گوید coronavirus می تواند کشتن باز کردن دفتر

در حالی که بیشتر آرامش مستند محدودیت می تواند به این معنی است که بیشتر کارکنان را به دفتر بازگشت در ماه های آینده Seyrafi فکر می کند زوم باقی خواهد ماند و یک ابزار ارزشمند برای شرکت ها به عنوان بسیاری از کارگران آمده اند به درک انعطاف پذیری برای کنترل از راه دور کار می کند. او همچنین می بیند “و چند تریلیون دلاری صنایع مانند سفر کسب و کار و تجاری املاک و مستغلات” است که در آن زوم می تواند سرمایه گذاری در.

همانطور که برای زوم پیش بینی او اذعان کرد نگرانی ها در مورد افزایش بوسیله اسباب گردنده با توجه به ماهانه قرارداد که امضا کرده اند و به تازگی هر چند او ساخته شده است که زوم نیز ممکن است قادر به دیدن بهتر از متوسط درآمد به ازای هر کاربر در شش ماه گذشته از سال 2020 در صورت وجود بیشتر از یک شیفت به عقب به سمت سالانه قرارداد.

همه تحلیلگران آماده بودند به پرش بر روی ارابه موسیقی پس از نتایج. “رفتن به جلو قرار گرفتن در معرض چندگانه رشد اهرم (مشتری جدید رشد و استفاده از موارد upselling صلیب-فروش اتاق/ گوشی های بین المللی برای توسعه ، برگ ما احساس مثبت” نوشت اوپنهایمر را Ittai Kidron. “ما اعتراف ما به احتمال زیاد از دست رفته یک نقطه ورود در اوایل این سال باقی می ماند و انجام تاریخ بر گذاری است.”

از 31 تحلیلگران دنبال FactSet که پوشش زوم سهام, 14 در حال حاضر نرخ آن در خرید 12 رای آن را نگه دارید و پنج رای شرکت فروش با قیمت متوسط هدف از $197.52 در زیر آن چهار سطح تجاری در اطراف $221.

زوم سهام اضافه شده اند 62 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX +1.36% افزایش یافته است 10 ٪ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net