L Brands, Inc. سهام افزایش یافت و بیش از 34.1 درصد در معاملات روز شنبه پس از شرکت recommitted به جدا کردن راز ویکتوریا و حمام و بدن با این نسخهها کار به صورت مستقل شرکت.

در بعد از ساعات روز شنبه این شرکت نیز گفت: این امر کاهش یافته و در آن دفتر مرکزی شرکت 15 ٪ یا 850 کارگران; انتظار 400 میلیون دلار سالانه کاهش هزینه و در حال کار برای کاهش زیان عملیاتی خارج از کشور از طریق اجاره مذاکرات و تاکتیک های دیگر.

L مارک پوند +34.10% به نگاهی اولیه درآمد سه ماهه دوم با فروش در داخل و بدن کار می کند انتظار می رود به افزایش 10% و راز ویکتوریا فروش می رود به سقوط 40 درصد است. کل خالص فروش انتظار می رود به پایین 20 درصد سال بیش از سال, بهتر است از شرکت و خیابان رود.

این FactSet اجماع است که برای سه ماهه دوم فروش $2.14 میلیارد و پایین 26.4% در مقابل 2019. L مارک های برنامه ریزی شده است برای اعلام درآمد سه ماهه دوم در اوت 19.

جزئیات: هدف مذاکرات کریسمس در ماه جولای با خرید تعطیلات اعلام

L برندها به حال تعادل نقدی بیشتر از $2.5 میلیارد به تاریخ 24 جولای با هیچ چیز کشیده شده از آن 1 میلیارد دلار دارایی-حمایت تسهیلات وام.

“که توسط قوی, نتایج, Bath & Body Works همچنان یکی از بهترین داستان ها در مصرف کننده/ خرده فروشی” نوشت KeyBanc بازار سرمایه تحلیلگران توجه داشته باشید. “بر خلاف در آغاز همه گیر (زمانی که صابون و عفونی بهتر), Bath & Body Works’ فروش قوی نتایج جستجو در حال هدایت می شود در سراسر آن محصول مجموعه.”

KeyBanc نرخ L مارک سهام اضافه وزن و افزایش قیمت آن هدف توسط $3 $28.

جی پی مورگان رشد کرده است خوش بین است. تحلیلگران وجود دارد به روز رسانی L برندها به اضافه وزن از خنثی و افزایش قیمت آنها هدف به 32 $از $14.

“[W]e دیدن بدن آثار مفهوم (متشکل > 80 درصد از تثبیت L مارک EBITDA) تقویت چند سال پست COVID-19 با شتاب بهداشت و زیبایی و خانه روند و نوجوانان عامل حاشیه رانندگی پایدار دو رقمی stand-alone پایین رشد پروفایل” جی پی مورگان گفت.

L مارک توافق کرده که با خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران به فروش 55 درصد سهام در راز ویکتوریا. این طرح به چرخش راز ویکتوریا و اجرا حمام و بدن با این نسخهها کار به عنوان یک جداگانه عمومی-داد و ستد شرکت.

پس از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس توافق با چنار از هم جدا افتاد.

ببینید:Ann Taylor پدر و مادر می پیوندد دیگر خرده فروشان است که به تازگی برای ورشکستگی زمینه. در اینجا چند چیز مشترک.

تحلیلگران در MKM همکاران می گویند آخرین اطلاعیه نشان می دهد که کار بدن است “در میان قوی ترین در بخش خرده فروشی آن را به عنوان سود حاصل از قدرت آن ها در یک COVID محیط زیست است.”

تحلیلگران در حال “تشویق” پیشرفت در راز ویکتوریا را fundamentals.

هنوز MKM نرخ L مارک سهام خنثی است. تحلیلگران خود را مطرح برآورد ارزش منصفانه به 22 دلار از $11.

“آنچه ما را نگه می دارد در حاشیه است که هنوز برآمدگی پاک, victoria’s Secret جدایی در یک رابطه جنسی خشن خرده فروشی چشم انداز و در پرتو این برآمدگی از همه گیر” MKM را روشنک مایر نوشت.

“در حالی که ما ممکن است بیشتر تشویق می شوند که چرخ در حال حرکت هستند برای جدایی نادر از سیمین با L مارک های به احتمال زیاد به استخدام مشاوران (ایده آل) پیدا کردن یک خریدار برای راز ویکتوریا یک معامله ممکن است بعید است تا سال آینده که بدان معنی است که هنوز هم وجود دارد یک “به من نشان بده’ عنصر در 4Q قرار می دهد و حمام و بدن با این نسخهها کار در قلاب برای هر وخامت شدید victoria’s Secret عملکرد باید همه گیر بدتر در 2H.”

Wedbush تحلیلگران نیز با احتیاط در مورد چرخش در راز ویکتوریا.

از دست ندهید:macy’s, kohl’s رنج می برند به عنوان مارک های رقبا و تجارت الکترونیکی گام در به جای فروشگاه

“مدیریت موجودی لازم است با توجه به زمان سلامت, کسب و کار” تحلیلگران رهبری جن ردینگ گفت. “هنوز محصول و تصویربرداری نیاز به احیای به ارائه بنزین به صورت لازم آتش سوزی به دلیل در ویکی است.”

Wedbush نرخ L مارک سهام خنثی با 20 دلار قیمت هدف از $12.

L مارک سهام بسیج 42 درصد در سال به تاریخ در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.83% است 0.4% برای دوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de