رتبه بندی بازی: Popeyes ‘ایمنی’ به کروناویروس به عنوان رستوران برندها بازگشایی اتاق ناهارخوری

رستوران مارک های بین المللی وارز. اعلام کرده است برنامه های خود را برای بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر نمونه کارها خود را از فست فود های زنجیره ای از جمله Popeyes لوئیزیانا که به سختی از دست داد حرکت با وجود گسترش COVID-19 و تنظیم شده است برای بازیابی قوی به گفته تحلیلگران.

در نامه سرگشاده ای از رستوران برندها QSR, +0.80% مدیر اجرایی خوزه Cil این شرکت گفت: اکریلیک سپر و تماس خدمات در محل قرار داده است در آن رستوران رومیز علامت مشخص میسازد که جداول کنار گذاشته شده است برای اجتماعی فاصله اهداف خود و خدمت نوشابه چشمه شده است خاموش است.

KeyBanc بازار سرمایه تحلیلگران انتظار می رود تقاضا برای Popeyes وعده های غذایی مرغ به قوی.

“‘V شکل’ بازیابی در Popeyes غیر منتظره بود و ما همچنان سر در گم با عملکرد قوی و پایداری اخیر روند” نوشت: تحلیلگران به رهبری اریک گونزالس. “ما اعتقاد داریم که زنجیره ای قابل توجه عملکرد در طول این بحران تنها افزایش خواهد یافت تقاضا برای این نام تجاری توسط مصرف کنندگان و در franchising جامعه و حمایت از تسریع واحد رشد در سال پیش رو است.”

جزئیات: Dunkin’, استارباکس, Chipotle و دیگر رستوران های زنجیره ای دیده می شود کسب و کار تغییر به زمان های مختلف روز با توجه به کروناویروس

رستوران برندها که نمونه کارها شامل برگر کینگ و تیم هورتون, گزارش های درآمدی در مارس 1. درآمد خالص بالغ بر $144.0 میلیون یا 48 سنت در هر سهم از 135 میلیون دلار یا 53 سنت در هر سهم در سال گذشته است. درآمد $بود 1.225 میلیارد دلار از $1.266 میلیارد دلار در سال 2019. این FactSet اجماع بود برای EPS 50 سنت و درآمد حاصل از $1.234 میلیارد دلار است.

سیستم گسترده فروش در Popeyes شد تا 32.3 درصد برای سه ماهه انداختن در برگر کینگ و Tim Hortons, 3% و 9.9 درصد بود.

و همان رستوران فروش شد تا 26.2 درصد در Popeyes در حالی که پایین 3.7% در برگر کینگ و 10.3% در Tim Hortons.

همان رستوران فروش شد تا در اواسط 30 درصد در محدوده بهمن و چند هفته در ماه مارس Cil گفت. همان رستوران فروش کاهش یافته و به تخت در دو هفته گذشته از ماه.

“Popeyes موفقیت سال گذشته بر خلاف هر چیزی که هر یک از ما را دیده اند در حرفه ما اما انعطاف پذیری آن در برابر COVID-19 با اتاق ناهار خوری بسته در سراسر کشور شده است به همان اندازه قابل توجه” Cil گفت: درآمد تماس با توجه به FactSet transcript.

“ما ساخته شده بسیاری از تنظیمات مهم در Popeyes از آنجا که گسترش جهانی COVID-19 نورد از روش های تماس با ما در drive-thru و قرار دادن منابع اضافی در پشت تحویل و همراه با نظم و وانت.”

KeyBanc تحلیلگران می گویند که آنها در حال صعودی مورد Popeyes برای مدت طولانی هر چند زنجیره ای دریافت نمی کند با توجه به همان اندازه به عنوان آن را باید به خاطر آن بسیار کوچکتر از دیگران در رستوران مارک های نمونه کارها.

همچنین:Chipotle ادامه خواهد داد برای سرمایه گذاری میلیون ها نفر در آن کسب و کار دیجیتالی با وجود عدم اطمینان از COVID-19

در پایان سه ماهه اول وجود دارد 3,336 Popeyes رستوران 18,848 برگر کینگ مکان و 4,925 Tim Hortons.

KeyBanc نرخ رستوران مارک اضافه وزن با 54 دلار قیمت هدف.

“Popeyes اما سیستم ایمنی بدن به COVID” نوشت Stifel تحلیلگران رهبری Chris O’Cull. ساندویچ مرغ باقی می ماند ستاره در Popeyes اما موارد دیگر در منو از جمله استخوان در مرغ و غذاهای دریایی نیز رشد داشته است.

“سه ماهه به تاریخ برگر کینگ دیدم یک نرخ بازیابی شبیه به سرویس سریع-رستوران برگر همسالان در حالی که Popeyes به مبارزه طلبیده گرانش ملی مستند و بازگشت به قبل از COVID comp رشد در ماه آوریل” Stifel گفت. “ما اعتقاد داریم که انعطاف پذیری Popeyes فروش را تنها در خدمت به سرعت بخشیدن در راستای چشم انداز توسعه.”

Stifel نرخ رستوران برندها سهام نگه دارید و با یک $53 قیمت هدف.

تماشا کنید:چگونه به انتخاب رستوران سهام است که می تواند زنده ماندن بحران بلندی

رستوران برندها سهام سقوط نزدیک به 24 درصد بیش از سال گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.39% تقریبا سربه برای دوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de