رتبه بندی بازی: نایک خطوط تا 40 افراد خارج از فروشگاه در آتلانتا مرکز بیش از آخر هفته تحلیلگران می گویند

خرید در بازار ممکن است متفاوت امروزه اما متوقف نمی مصرف کنندگان از پوشش تا به خرید آخرین دنده در یک Nike, Inc. فروشگاه در آتلانتا با توجه به ریموند جیمز تحلیلگران گفت که آنها کشف ده ها تن از مردم صف در یک مرکز خرید در حال انتظار بیش از آخر هفته.

گرجستان شروع به بازگشایی کسب و کار از جمله ورزشگاه و تو سرو در اواخر ماه آوریل است. ریموند جیمز خود را به روز رسانی کانال چک در لنکس پلازا مرکز خرید یکی از بزرگترین در ایالات متحده به گفته تحلیلگران در هفته دوم از بازگشایی.

“نایک تا به حال یک خط ~40 نفر در هر دو روز جمعه و شنبه” تحلیلگران رهبری متی McClintock نوشت. “فروشگاه شد در حال اجرا در ظرفیت های (50 نفر آن را به نظر می رسد) و بیش از 15 نفر چک کردن در هر دو روز و در زمان های مختلف (ثبت نام به همان اندازه کفش و پوشاک).”

ببینید:هدف افزایش آنلاین رشد نشان می دهد ترس خریداران ممکن است بازگشت زمانی که مراکز و فروشگاه های بازگشایی

نایک NKE, +4.65% به یک کسب و کار به روز رسانی اواخر روز پنجشنبه گذشته گفت که فقط 5% از فروشگاه در آمریکای شمالی باز هستند. در سراسر چین و کره جنوبی از شرکت فروشگاه ها و 95 درصد از شرکای آن در حال حاضر باز هر چند برخی از آنها عامل در کاهش ساعت.

وجود داشته است نگرانی هایی است که حتی اگر بازگشایی فروشگاه در ایالات متحده, خریداران خواهد بود عصبی در مورد بازگشت به آنها را. به فریب مصرف کنندگان پشت فروشگاه ها تاکید کرده اند که مطابق با فرآیندهای آنها را اجرا کرده ایم و اجتماعی-فاصله اقدامات و سایر اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آجر و ملات و مکان است.

برای مثال بهترین خرید شرکت. Inc. BBY, +10.87% گفته است که مشتریان را به یک قرار ملاقات در فروشگاه خدمات.

بخوانید:بهترین خرید فروشگاه بازگشایی استراتژی به هر مشتری یک سرویس

ریموند جیمز متوجه بازار-افزایش ترافیک در این آخر هفته در مقابل این آخر هفته قبل با حدود نیمی از ترافیک روز جمعه در مقایسه با قبل از coronavirus-pandemic جمعه. حدود 45% از فروشگاه ها باز بود و حدود 40 درصد از رستوران بودند که عامل و بویراحمد گفت: برخی با این گزینه به ناهار خوردن در.

“ما مشاهده شده است که اجتماعی-فاصله دستورالعمل بدون تغییر باقی مانده از قبل از هفته (با استفاده از نشانگر در طبقه ظرفیت محدود همه کارکنان با پوشیدن ماسک) در حالی که کمی بیش از نیمی از مشتریان منتخب به پوشیدن ماسک (این مورد در خط به هفته گذشته),” توجه داشته باشید گفت.

نگاه کنید به:باغ زیتون پدر و مادر بازگشایی شد تقریبا همه از آن اتاق ناهار خوری در گرجستان است. در اینجا جدید COVID-19 قوانین

تحلیلگران توجه داشته باشید که اکثر اتصالات اتاق بسته شد و هر دو شرکت اپل است. AAPL +2.35% و شرکت مایکروسافت MSFT, +0.95% فروشگاه ها بسته شد. ریموند جیمز نشان می دهد که می تواند مشتریان به عنوان بهترین خرید به جای.

“ورزشی خرده فروشی یکی از قوی ترین سطل خرده فروشان در حال حاضر رسیدن به بالای 50 درصد از ترافیک عادی سطح” تحلیلگران گفت.

Lululemon Athletica, Inc. لولو +3.46%, Under Armour, Inc. UA, +5.64% UAA, +6.74% و Adidas AG تبلیغات +1.67% ADDYY, +8.39% فروشگاه بسته شد که بدان معنی است که این شرکت ها شده اند می تواند از دست رفته فروش بالقوه ریموند جیمز نوشت.

ببینید:Under Armour سهام جهش پس از آلیانز را Mohamed El-Erian به نام سرب مستقل هیئت مدیره و مدیر

ریموند جیمز نیز گفت: نوجوان گرا خرده فروشان مانند برای همیشه لطفا برای 21 و American Eagle Outfitters, Inc. AEO, +8.95%, مشغول بودند.

Foot Locker, Inc. FL +6.21% باز بود و علاوه بر این برای رسیدن به حداکثر ظرفیت 15 مشتریان در فروشگاه 20 نفر صف خارج در روز جمعه و 35 ایستاده در خط در روز شنبه.

“با وجود حداقل فعالیت های تبلیغاتی به طور کلی ما شاهد قوی تبدیل در سراسر ورزشی خرده فروشان به خصوص برای حق بیمه مبتنی بر کفش” توجه داشته باشید گفت. “این نشان می دهد مصرف کنندگان مایل و قادر به بازگشت به مراکز برای این محصولات است. در بهترین سناریو مورد انتظار ما فیزیکی ورزشی, ترافیک پا می reaccelerate به flattish نرخ رشد 3Q20 (این همزمان با آشکار جدول زمانی در چین در هر Nike).”

ریموند جیمز نرخ نایک بازار سهام انجام دهد.

در حالی که برجسته لحن مثبت از کسب و کار به روز رسانی Stifel تحلیلگران احتیاط با استفاده از چین به عنوان یک بازیابی الگو از آنجا که این منطقه دارای یک قوی تر کسب و کار دیجیتال و بسیاری از مناطق در حال حاضر عقب چین در کسب و کار خود را بازیابی.

از دست ندهید: J. C. Penney را به حداقل 25% از فروشگاه های آن, تحلیلگران می گویند

“در حالی که ما همچنان برای مشاهده نایک به عنوان استراتژیک مزایای نسبت به رقبا در برابر COVID-19 افت ما باقی می ماند و راحت با FY4Q شماره های زیر اجماع” Stifel نوشت.

تحلیلگران وجود دارد نرخ سهام Nike خرید با 90 دلار قیمت هدف ذکر است که این شرکت دارای ویژگی های, از جمله, در, دیجیتال است که آن را “منحصر به فرد قرار به اجرای مستقیم مدل.”

این FactSet اجماع است برای چهارم-مالی-درآمد سه ماهه به ازای هر سهم 16 سنت کاهش 62 سنت در سال گذشته و فروش $7.87 میلیارد دلار را از $10.18 میلیارد دلار در سال 2019.

نایک برنامه ریزی شده است که اعلام آن در سه ماهه چهارم درآمد در 4 ژوئن.

BMO تحقیقات حقوق صاحبان سهام نرخ نایک بهتر با $87 قیمت هدف.

“ما انتظار داریم نایک را احساس دررفتگی انتظار می رود به احساس در سراسر خرده فروشی; اما ما همچنین بر این باورند بهتر است واقع برای گرفتن سهم از طریق ویران کردن” تحلیلگران رهبری شمعون Siegel نوشت.

نایک سهام بسته به 4.7% در روز دوشنبه به دست آورده و 7.7 درصد بیش از سال گذشته است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.85% پایین است 4.5% برای 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de