شخصی از داستان پشت گرامی یانکی ها یادگاری

گاهی اوقات حتی پس از 31 سال از گفتن داستان شما هنوز هم می تواند شگفت زده می شود چیزهایی که آمار خوانندگان فقط در راه حق. من نوشت: یک ستون که زد در روز یکشنبه پست در مورد پدر من شکست به پیروزی در بحث با مادرم در مورد خرید یک صندلی از استادیوم یانکی زمانی که آنها در دسترس برای شاهزاده مجموع $7.50 (به علاوه پنج خالی بسته سیگار وینستون) از Korvette فروشگاه در سراسر نیویورک و نیوجرسی.

برای من این یک فرصت خوب به یاد داشته باشید هر دو از اواخر من پدر و مادر با یک داستان است که همیشه یکی از موارد مورد علاقه من از دوران کودکی است. اما برای بسیاری از شما آن را نیز برانگیخته چیزی. پاسخ بوده است طاقت فرسا و بیش از یک کمی احساسی و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از آنها را با شما. عذر خواهی صورت نمی, از جمله هر یک; من از ترس ما ممکن است اجرا از پهنای باند اگر ما سعی.

و با تشکر از همه شما برای به اشتراک گذاری …

ویلیام Gillick پدربزرگ آرتی McGovern, آموزش, دخترک معصوم, اموزش قبل و در طول افسانه 1927 فصل در McGovern بدنسازی در نزدیکی وال استریت تا زمانی که برادر خود را در قانون خریداری یک جفت از صندلی در Korvette در گلن یارو جاده او با خوشحالی می پذیریم و به سرعت مورد قبول یکی از آنها است. آن را در حال حاضر نشسته در نوار ورزشی در خانه اش در شرق امهرست در نزدیکی بوفالو.

“من فقط از آن استفاده کنید زمانی که یانکی ها در پلی آف,” او می گوید. “من قطعا امیدوارم که من یک شانس برای استفاده از صندلی های این سال است.”

چیزی که در مورد صندلی که شما می توانید تنها اشاره ای به دنبال در تصاویر است که چقدر سنگین هستند. لعن کوشک مثلا انجام دو در اطراف از محل اقامت به محل اقامت 46 سال تا کنون پس از پدرش خریداری دو در وست همپستید محل آورده و آنها را به خانه به میدان فرانکلین.

“فلز پایه شوخی نیست,” Len می گوید و جوک “اگر من تا به حال به آنها حرکت می کند در حال حاضر من به درخواست بچه های من.”

جان Innocenti احساس کوشک را درد.

“من در استادیوم یانکی صندلی نشسته در دن/در آپولو بیچ فلوریدا.,” او می گوید:. “من schlepped آن در د از ورزشگاه به غرب خیابان 4 ایستگاه مترو و سپس آن را به خانه راه می رفت. آغوش من کشته من برای یک هفته به دلیل قاب آهن خیلی سنگین است.”

برخی از مردمی که خود این مقدس آثار نیست باید صبر کنید برای Korvette را برای قرار دادن آنها را در فروش و نمی باید از طریق پنج بسته وینستون بخاری برای بستن معامله. برخی از آنها در میان 32,238 طرفداران در دست در سپتامبر. 30 سال 1973 زمانی که یانکی ها از دست داده به ببر در آخرین بازی در اصلی ورزشگاه.

بسیاری از — اگر نه همه — از امنیت مردمی نگاه راه دیگر در بازی تا پایان زمانی که در یک زمان قبل از یادگاری مزیت یانکی ها شد بیش از خوشحال به طرفداران خود مسافت های آشغال خود را دور.

Yankees
مایکل هس را در استادیوم یانکی صندلی.مایکل هس

“من یکی از طرفداران آورده است که ابزار برای آن بازی می گوید:” جری Sella آورده است که فرزندان خود را با او “اما usher ما در بخش 8 نیم اشکوب جعبه 38 بود. به عنوان بازی کشید به نزدیک او پرسید: اگر من می خواستم صفحه مارک جعبه. من گفتم بله و او آن را با راننده پیچ و آن را به من داد برای هزینه های کوچک از $2. من آن را نشسته در مقابل من به عنوان من نوع.”

می گوید جیمز Nollet “من می دانم که یک فروشنده که مشغول به کار نهایی بازی در استادیوم قدیمی. او بیش از حد آماده آمد با یک آچار. او راه می رفت خاموش با ورق, ‘نیم اشکوب بخش 36 وارد سیستم شوید.’ “

مایکل هس بهترین سعی خود را برای دریافت آنچه او می تواند. او گرفته بودم با اتوبوس و مترو از رودخانه مروارید به بازی آورده و یک آچار با او.

“من به یاد داشته باشید در تلاش برای گرفتن یک مترو نشانه هایی گفت: “استادیوم یانکی’ در آن” او می گوید: “اما آن را به سرقت رفته بود از من بسیار قدیمی تر از پسران است. مردم پریدن بیش از این امتیازات می ایستد در تلاش برای گرفتن همه چیز. من سعی کردم به unbolt صندلی فایده ای نداشت. من به پایان رسید تا شکستن صندلی و حمل قطعات از آنها را به خانه.”

اما باب Mangels به خاطر چند نه کاملا به عنوان طرفداران خوش شانس بیش از حد: “من دیدم مردم در تلاش برای به کرسی, اما آنها متوقف شد به عنوان ورزشگاه های امنیتی به حال مردم اضافه کردن صندلی به نصب شمع در سمت راست میدان.” Mangels بعد splurged برای $15 جعبه صندلی او را برداشت تا در ورزشگاه یک نی نی با کیفیت بالاتر از این جایگاه کرسی Korvette به فروش می رسد.

هنوز هم احساسات مردمی بیشتر می خواستم برای به اشتراک گذاشتن چقدر ارزشمند این سکولار آثار واقعا به آنها چگونه به دقت از آنها مراقبت به آنها را از طریق سال, چگونه با معنی آنها در یک سطح معنوی.

“خوب من یکی از آنهایی که خوش شانس که زد به Korvette با کارتن خالی از Winstons (من انداخت دور سیگار) به اعتبار خرید من از دو صندلی می گوید:” مایک Witkes که به یک, به یک دوست — که بعدها آن را انداخت دور (برخی از دوستان!). “دیگر همراه با یک صفحه فلزی است که می گوید: “این خانه که روت ساخته شده است’ با افتخار نشسته در من یانکی اتاق به عنوان مرکز قطعه ای از همه من یادگاری.”

زمان ریچارد Breest رو به Korvette را در غرب Islip موجودی پایین بود چند صندلی شکسته و اسلب bleacher صندلی. او تصمیم گرفتند برای حقه.

“پدر من سمان آن را در زیر یک درخت که در آن ماند برای حدود 20 سال است,” او می گوید. “من در حال حاضر در آن جمع دور در تیر ریختم. از یانکی ها سوغاتی من bleacher صندلی از اصلی ورزشگاه مورد علاقه من است.”

چمن شد ثانویه هدف برای بسیاری از طرفداران. هس به یاد “من یک تکه بزرگ از چمن آن را آورده و رشد آن در حیاط است. من حتی طناب آن را به طوری که هیچ کس هرگز اشتباه ما خانه چمن از چمن Yankees نوابغ تا به حال یک بار شده است.”

جیمز Sella پسران مشابه الهام: “ما راه ما راه می رفت در این زمینه و پسران پاره پاره کردن یک فوت مربع از چمن. ما تا به حال که ما در حیاط جلویی برای سال های سال متاسفانه ما تا به حال برای دریافت جدید sod.”

(و البته این همه چیز را محدود به طرفداران یانکی ها. به عنوان Vinny Mooney به یاد می آورد “خانواده من بزرگ شدم در واشنگتن ارتفاعات. عموی من نقل مکان کرد و در نهایت به سیرویلل, N. J., اما در زمان یک نوار زیادی از چمن از خود پس از بازی در این پولو زمینه یک روز کاشتن آن در چمن خود را به پایین وجود دارد.)

غالبا هر چند این صندلی. هس قادر به خرید چند سال بعد برای $50. آنها شنبه در ذخیره سازی در حالی که هس به طور مداوم گفتن هر کسی که گوش که یک روز او می خواهم بازگرداندن آنها به اصلی خود را به شکوه و عظمت.

“و سپس” او می گوید: “یکی از دوستانم که زندگی در خیابان آنقدر خسته بود از من گفتن او را که او آمد به خانه من با یک ماموریت برای دریافت آن قطعه و بازگرداندن آنها برای من — رایگان — و بنابراین این یک sandhog تجارت redid همه چیز برای من است. آنها در حال حاضر به نشستن در زیرزمین برای همه برای دیدن و برای من به یاد داشته باشید آن روز تابستان زمانی که من 15.”

علامت واندن می داند. خانواده اش نجومی بلیط و یانکی ها دعوت آنها را به خود کرسی خانه. واندن و پدرش, پر, شش تن از آنها در خانواده استیشن واگن.

“پدر من نصب آنها بر روی عرشه عقب در ننوت,” او می گوید. “پدر و مادر من تا به حال شش فرزند و پدر من قرار داده حکاکی پلاک اسم بر روی هر صندلی. به عنوان ما ازدواج کردم و تا به حال کودکان بیشتر پلاک اضافه شد برای هر صندلی است. خواهر من خریداری خانه از پدر و مادر من سال پیش. او نقل مکان کرد به کارولینای شمالی در سال گذشته و من در زمان کرسی و باید آنها را بر روی عرشه در وارویک n. y.”

مارتین Carus در واقع یک بازی دوستانه را برای همکار خود را هنردوستان: “اگر شما درایو تنگه جاده در مرز اجواتر و Cliffside Park, N. J., و نگاه خود را به سمت راست در دوم ساختمان شما را ببینید و سپس رفتن آهسته تعداد تا 13 طبقه در تراس شما دو ورزشگاه صندلی. دو هفته از فردا من خواهد بود آنجا نشسته و من با تکان دادن.”

اندی کلاین خوشبخت تر از بسیاری از. او را دیدم جیم Bouton را شبانه ورزشی گزارش کانال 7 زنده از ورزشگاه نشان دادن برخی از خرده ریز که رفته بود بلامعارض. مادر خود را از Amityville به برانکس برای او بهترین هدیه تولد تا کنون: یک صندلی و یک پشته استفاده نشده حذفی بلیط مستراح علائم و 30-حیاط-خط نشانگر.

“من می دانم که بسیاری از مردم refinished صندلی اما من چپ معدن در شرایط اولیه خود,” او می گوید. “شما می توانید رنگ های مختلف, رنگ, از, بیش از سال است. حیاط-خط نشانگر هنوز گل خشک شده در آن است.”

البته وجود دارد بسیاری از مردم که تا به حال تجربه ای مشابه من: آنها هرگز به آنچه آنها می خواستند برای هر تعداد از دلایل. برای من, آن مادر outfoxing پدر, به طور معمول, در درون خانواده بحث است.

Yankees
لعن کوشک را در استادیوم یانکی صندلیلن کوشک

برای استیو Giegerich او خاموش کردم یک روز در 161st خیابان مترو متوقف و تا به حال یک نگاه در داخل سایت ساخت و ساز.

“و هر چیزی که من می خواستم در دسترس بود به من. نگهبان گفت: “بسیاری از شما بچه ها کمک کرده اند خود را” — من فرض او فکر می کردم بخشی از خدمه. اما چه کسی به جهنم می خواستم که ناخواسته و چگونه می توانم آن را در ال به هر حال است؟”

برای باب Blashka: “پدرم یک جوان حسابدار مشغول به کار در املاک و مستغلات زمینه است. او می شود یک کار با Kratter توسعه این شرکت است که می زند Ebbets Field. ما زندگی در یک خانه کوچک دو اتاق خوابه آپارتمان در Bed-Stuy. پدر و ارائه شد به عنوان بسیاری از صندلی به عنوان او می تواند و … شما آن را حدس زده. او در زمان هیچ کدام. آپارتمان خیلی کوچک بود.”

برای استیو Biegelsen یک داجرز فن و بروکلین, مادری او را دیدم در این مقاله که پیر Ebbets Field کرسی قرار بود برای $2.50 و $5.

“من برادر من به من را به Ebbets Field بنابراین من می تواند خرید یک” Biegelsen گفت. او گفت: “هیچ و مادر هرگز اجازه بدهید ما نگه داشتن آنها را در ما دو خوابه آپارتمان. پسر من آرزو می کنم او گفت: بله.”

برای کسانی که پاداش بسیاری شده اند. بسیاری از کسانی که صندلی در وضعیت خوب, می تواند واکشی بیش از 3000 $-$5,000. که حتی نمی خواهد رخ می دهد به موارد بسیاری از صاحبان. سرمایه گذاری فیزیکی است نه مالی.

“اگر من برنده لوتو و خرید به اندازه کافی بزرگ خانه” لن کوشک می گوید. “من می خواهم به خرید یک طناب مخملی مانند آنهایی که آنها را در موزه ها و قرار دادن آن در اطراف صندلی.”

“دیگر از خانواده من می گوید:” جان Innocenti “آن است که من باارزش ترین میدان رو در اختیار. من یک بار ارائه شد حرکت صندلی از یک حرکت شرکت صاحب هنگامی که ما نقل مکان کرد و از ویرجینیا است. پسر من در حال حاضر ادعا کرد آن زمانی که من بمیرم.”

می گوید مایک Witkes: “من نه فروش من خاطرات دوران کودکی در هر زمان به زودی — اجازه دهید من چهار بچه و 10 نوه مبارزه با بیش از آنها را زمانی که من رفته ام!”

ما شروع به این کار با ویلیام Gillick, و اجازه دهید آن را به پایان را با او بیش از حد از او توضیح می دهد و همچنین هر کسی می تواند که چرا این ممکن است تحت تاثیر خوانندگان مانند او به عنوان آن بود: “شما به ما چیزی در مورد خنده. ما می تواند استفاده بیشتر از آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>