همه گیر مادران ارائه می دهد چیزی است که آنها هرگز دوباره

این روز مادر, آن را آسان برای دیدن آنچه که همه گیر شده. آن را سخت تر به نقطه هدیه ای را ارائه می دهد چرا که ما به قطع از طریق خستگی های کج خلق خواهر و برادر جنگ و مدرسه در منزل به آن را دریافت.

زمان.

پدر و مادر با فرزندان کسانی که با آنهایی که کمی وجود دارد هرگز به اندازه کافی از آن است. چشمک زدن و با آنها رشد کرده است. بی امان رسوخ به بستر خود آرام خود را در زمان حمام خود را سفرهای بیش زودتر از شما فکر می کنم. یک روز بچه ها خواهد رفت.

و بسیاری از آنها تا زمانی که این بیماری همه گیر به طور ناگهانی به ارمغان آورد آنها را دوباره به خانه.

“ما به آنها را در راه است که احتمالا ما هرگز به آنها را دوباره در زندگی ما گفت:” نانسی Colier یک روان درمانگر و ادیان وزیر. “چیزی باور نکردنی در مورد این واقعیت است که آنها نمی تواند در هر نقطه. آنها در اینجا. و بنابراین ما می باشد.”

همه گیر شده والدین رنج می برند و نه توزیع آن به همان اندازه است. پدر و مادر از کودکان تک مامان از رنگ بچه که امن نیست در خانه های خود که فاقد فضایی که از دست داده ایم حقوق خط مقدم بچه – پيامد گرفتگی بیشتر از هر پوشش نقره ای.

اما برای بسیاری از مادران ممتاز به اندازه کافی از آسیب در کودکان این بیماری همه گیر را فراهم می کند فرصتی برای شاهد نقاط عطف که در غیر این صورت از دست رفته شده است. به نزدیک و در حال حاضر در راه غیر ممکن است که هر کس در حرکت است ، به درمان و ارتباط مجدد با کودکان ما با اکراه و لزوما اجازه رفتن راه خود را.

در میان درد و رنج وجود دارد فرصت است.

تحلیل: چرا مادران آمریکایی به طور جدی مبارزه

“وجود دارد هیچ شک چقدر دشوار است به خواسته می شود به معلمان خود, دوستان خود را, پدر و مادر خود و هر چیز دیگری به بازی تمام نقش های این روستا است که قرار است به بازی” Colier گفت. “اما اگر ما به طور کامل در این لحظه در حال حاضر … پس از آن وجود دارد یک فرصت برای استفاده از این زمان برای فرزندان ما است.”

روزها شادی های ساده

مادران با کودکان خردسال ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به خصوص به نقطه برکت و رحمت است. کوچکترین در میان ما نمی تواند درک این دنیای جدید پدر و مادر خود غم و اندوه و یا چه چیزی از آنها انتظار می رود به طوری که ما ممکن است آن را تحمل.

کار مادران شنیدن گریه نوزادان ، کودکان نوپا ذوب پایین پیش دبستانی التماس برای جلب توجه. اقامت در خانه مادران هیچ بازی تاریخ را به نگاه به جلو به هیچ پارک که در آن به بازدم هیچ errands برای اجرا به فرار از خانه محدود هرج و مرج.

Jerusha Basinger خانه با او 21-ماه-پیر دختر و 4 پسر. او به تازگی پذیرفته شده و تمام وقت موقعیت فروش مجموعه ای برای شروع در پایان ماه مارس, اما به همه گیر تاخیر او شروع تاریخ. بودن cooped با دو کودکان نوپا او گفت: هرج و مرج است.

وجود دارد که آرد آنها پنهانی باز برای استفاده از “برف.” رنگ که همیشه کت و دیوار و کف به جای کاغذ و بوم. خسته کننده ترین برای Basinger است ثابت پرده برداشتن از کاغذ توالت او صرف ساعت ردیابی کردن.

و در عین حال او سپاسگزار برای این زمان. بچه ها او را در حال تقویت خود پیوند خواهر و برادر. بیشتر متمرکز زمان با او و شوهرش است که کار از خانه را تولید کرده است یک تغییر مشخص در کودکان واژگان. آنها طبخ با هم به عنوان یک خانواده و جنبه های مکرر در نزدیکی مسیرهای پیاده روی. لذت های ساده هستند.

“زندگی ما بودند بیش از حد گیج کننده قبل از اینکه همیشه در تلاش به تناسب در هر رویداد اجتماعی و فعالیت” Basinger گفت. “من کمتر تاکید کرد در مورد اینکه در جایی در زمان پنج بار در روز و زمان من با آنها احساس واقعی تر و طبیعی است. من بیشتر با تمرکز بر لحظه تنها بودن با آنها و دیدن که در آن روز به ما طول می کشد.”

ربکا Dethman است که مدیر برنامه های عملی برنامه پرستاری در دنور شده است و کار از خانه از ماه مارس با او 4 ساله و 6 ساله به دختر. او گفت: این بار با فرزندان خود کمک کرده است تا او را به می دانم که آنها را نزدیک تر – چه آنها مانند آنچه در آنها نیست که در آن آنها نیاز دارید بیشتر.

“معمولا ما وظیفه همه چیز است. ما وظیفه آموزش و پرورش ما وظیفه از برخی از آنها تعامل اجتماعی است. این بار اجازه داده است من برای رسیدن به می دانم که بچه های من کمی بهتر است,” او گفت:. “من یاد گرفتم که من دختر کوچک را دوست دارد چیزهای کوچک. او خوشحال پولی جیب. من هرگز نمی دانستند.”

محروم از حواس او را پرت

فعالیت های بین رفته اند. هیچ گردش به سینما, جشن تولد و یا گزاف گویی خانه. شنا چوگان سرپهن و باله ها متوقف شد. وجود دارد هیچ حوادث دیدنی به فریب به صرف وقت با ما. این یک بازگشت به ساده بازی به قلعه ها و هنر ها و بازی ها از 20 سوال است. به دستمالی کردن و اونو دوچرخه سواری و پیاده روی های طولانی.

Colier که 17 ساله و 9 ساله می گوید: همه گیر نشان داده که با هم می تواند به اندازه کافی.

“ما با 30 دقیقه تمرین ab با هم در وسط روز” Colier گفت: از او نوجوان است. “ما قرار داده ما تمرین مسائل و ما برخی از شنیع چیزی که وحشتناک ما خندید کل زمان … ما صرف 30 دقیقه در همان محل هم با او مایل به آن وجود دارد و من مایل به آن وجود دارد.”

ملیسا McCool اعتراف می کند که با وجود مشکلات او را با محبت در این زمان با سه تا از بچه ها در سنین 19 و 17 و 13.

“من 19 ساله به من گفت:” این تقریبا مثل شما این اسکریپت. این است رویای خود را به حقیقت می پیوندند. همه ما با هیچ چیز را به انجام” McCool گفت.

McCool, یک روان درمانگر و صاحب کسب و کار کوچک گفت: این احساس به عنوان اینکه این بیماری همه گیر است که اجازه می دهد او را برای زمان از دست رفته. او احساس گناه زمانی که او رفت و برگشت به محل کار هنگامی که کودکان خود را جوان بودند. در زمان او حرفه ای بود, انعطاف پذیر, آنها نوجوانان و دوسوگرا در مورد صرف وقت با او است.

McCool همچنان به کار در طول همه گیر اما او دیگر رفت و آمد هیچ درگیری های اجتماعی و بچه ها هیچ فعالیت است. قرنطینه, او گفت:, اجازه داده است او را با کودکان خود را با وقفه کمتری. در حال حاضر آن را تخته, بازی, فیلم, شب, پخت و صحبت کردن است.

“من فکر می کنم آن را شفا” او گفت:. “این تقریبا مانند گرفتن یک ازنو.”

اتصال مجدد در غم و اندوه

Rori Tamagna خانواده به تازگی دچار عمیقی از دست دادن. در آوریل پدر او در قانون درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19. مرگ او, او گفت:, او ساخته شده و حتی بیشتر خدا را شکر برای این لحظات با کودکان خود.

“ما نمی توانید به سوگواری پدر من در از دست دادن درستی … اما هنوز هم من قادر به دیدن این که وقت گرانبها,” او گفت:.

Tamagna یک معلم مهد کودک و مشاور شیردهی زندگی می کند که در نیو راشل, New York, پنج, کودکان در محدوده سنی 7 تا 17. همه گیر او می گوید: اجازه خانواده اش به اتصال در راه های جدید است.

شوهر او را گرفته بر نقش خانواده باربر. کودکان نان برای مادر بزرگ خود را که عزادار از دست دادن شوهرش. او فرزند ارشد او را طول می کشد 12 سال را در محاسبه مساحت ماجراهای که او می گوید هرگز اتفاق افتاده است تحت شرایط مختلف. او جوانترین پر رونق است میان توجه از مدرسه در منزل. تمام خانواده در حال حاضر نشسته است را به شام تازگی.

“به عنوان یک خانواده هفت نفره با دو کار پدر و مادر و پنج فعال کودکان و نوجوانان ما هرگز خانه,” او گفت:. “این بار یک هدیه است و من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به عقب نگاه کنید و واقعا از دست آن را به عنوان سخت به عنوان آن است.”

یک درس در کاهش

همه گیر کاهش پیدا کرده است و هر کس پایین. بسیاری از ما درک نمی کنند که چگونه سریع و به طور مداوم ما در حال حرکت بودند تا به ما آموزش داده شد به هنوز هم می شود. برخی از مادران امید به نگه داشتن به آن است.

“معمولا آن را بدون توقف 24/7,” McCool گفت. “شما مشغول, مشغول, مشغول, در حال اجرا در اطراف مانند یک دمدمی مزاجی و به طور ناگهانی آن را فقط متوقف شده است. هیچ کس انتظار دارد که هر چیزی را از هر کسی و هر کس در این قایق بنابراین شما فقط می توانید نوع بود که شما و بچه ها. … من عاشق بنابراین بسیاری از جنبه های قرنطینه شیوه زندگی است. ما فقط باید به شکل از آنچه که به نظر می رسد در ‘زندگی به طور منظم.'”

این بیماری همه گیر است و تا حد زیادی تعریف شده توسط سختی. و این درست است که همه مادران نیاز و شایسته زمان دور از فرزندان خود را. مقدار زیادی از ما خواهد بود خوشحال به ترک خانه های ما برای روز مادر صبحانه و هیچ شرم و یا گناه در آن است. اما در این زمان فوق العاده ای در صورت عدم وجود گزینه های بسیاری از مادران در حال پیدا کردن راه هایی برای سپاسگزار باشد.

این بیماری همه گیر است محرم هر کس از چیزی. حداقل آن را می توانید انجام دهید این است که استطاعت ما وقت اضافی با مردم ما بیشتر گرامی.

“این فرصت را به انجام آن چیزهایی است که وجود دارد هرگز زمان در زندگی به انجام” Colier گفت. “بسیاری از ما به ما deathbeds و بگو چرا من فقط بازی که بازی احمقانه با او؟’ در اینجا لحظه ای است.”

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

  • درس عشق mortifying مادر
  • بزرگ جهان, کوچک, دختر, حقایق سخت
  • چگونه ما به coronavirus بحران خواهد بود تعریف

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>