ناآرامی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در این هفته فقط آخرین جلوه ای از مبارزه است که ادامه خواهد داد تا زمانی که این شکاف ثروت بین مردم سفید و سیاه مردم است خطاب, سیاه اقتصاددانان گفت.

چه شکاف ثروت? این استارک تقسیم بین چقدر سرمایه مردم سفید و سیاه و سفید کنترل مردم.

با یک برآورد معمولی سفید خانواده ثروت $171,000. این است که نزدیک به ده بار بیشتر از $17,150 به طور متوسط سیاه و سفید ،

قرار دادن یکی دیگر از راه های معمولی سیاه و سفید خانواده باقی می ماند فقیرتر از 80 درصد از سفید خانوار.

این خیره کننده شکاف ثروت بین نژادها پافشاری کرده است در زمان های خوب و بد گذشته 70 سال است. آن را بهتر است پس از دوران حقوق مدنی قانون تصویب شد در 1960s و یا در طول دولت اوباما.

و آن را ادامه خواهد داد به سوخت ناآرامی اقتصاددانان گفت.

“تا زمانی که ما نژادی شکاف ثروت ما در حال رفتن به یک مشکل با نژاد گفت:” پاتریک, لب گنده, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی فلوریدا.

“این شکاف ثروت است یکی از دلایل وجود دارد تظاهرات امروز” گفت: Linwood Tauheed, یک استاد اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی و رئیس جمهور از اقتصاد ملی انجمن.

“من لزوما می خواهید به استفاده از فاز آن نی که شکست شتر به عقب…اما ما تعداد زیادی از شواهد که این سیستم اقتصادی است نه بهره اکثریت جمعیت,” او گفت:.

“آمریکایی های آفریقایی تبار ناراضی هستند با راه چیزهایی — که برای ما جدید— اما در حال حاضر شما در پیدا کردن جوان کالج دانش آموزان نسبت به آینده خود.”

ببینید: معترضان حمایت فلوید, سیاه زندگی ماده در 3 قاره

این COVID-19 همه گیر است بر این واقعیت است که آفریقایی-آمریکایی به عدم درآمد برای خرید لازم است مراقبت های بهداشتی مواد غذایی و دارو رنج می برند و در تعداد بیشتری از سفید آمریکایی است.

از دهه 1960 شکاف ثروت نادیده گرفته شده اقتصاد حرفه ای, سیاه اقتصاددانان می گویند.

برای سال سیاه اقتصاددانان تلاش در آمریکا, اقتصاد, انجمن حتی این موضوع را مطالعه ثروت اختلاف بین نژادها, سیاه اقتصاددانان گفت. دانشگاهها و فکر می کنم تانک نیز را پشتیبانی نمی کند و کار.

سیاه اقتصاددانان تشکیل خود انجمن ملی اقتصاد, انجمن در سال 1969 به بررسی وضعیت اقتصادی از آمریکایی های سیاه و سفید.

“این بسیار دشوار است برای یک اقتصاددان به ارائه یک مقاله در یک AEA کنفرانس بود که سوال که آیا اقتصاددانان جریان اصلی بودند درک اقتصادی اختلاف بین سفید و سیاه و سفید جامعه” Tauheed گفت.

اصطلاح “جریان اصلی” اقتصاددانان واقعا علاقه مند به بهره وری بیشتر. “دستمزد فاصله یک سوال از سهام و یا چگونه به گسترش پای گفت:” کارل Boulware استاد اقتصاد در دانشگاه Wesleyan. “بهترین راه برای فکر می کنم از ثروت است به فکر می کنم از آن به عنوان قدرت” او گفت:.

در بیانیه ای به عضویت در جمعه سابق رئیس فدرال ریزرو که رئیس جمهور AEA گفت: سازمان “فقط شروع به درک نژادپرستی و تاثیر آن بر حرفه ما و رشته ما.”

ثروت شکاف از سال 1989

علل

سیاه اقتصاددانان می گویند یکی از تاریخی علت دستمزد فاصله برده است.

“من نمی خواهم به کسی توهین و نمی خواهید به برچسب رادیکال اما شکاف ثروت ریشه در شروع امریکا گفت:” ساموئل مایرز یک اقتصاددان در دانشگاه مینه سوتا است.

JIm Crow قوانین در جای خود قرار داده و در مدت کوتاهی پس از جنگ نیز نگهداری سیاه مردم فقیر.

اخیر و پیچیده باعث شد سیستمیک خروج مردم از بازار مسکن ایالات متحده در آغاز سال 1920. مسکن یکی از موتورهای اصلی از انباشته شدن ثروت در امریکا است.

پیمان محدود قرار داده بودند در خانه های که محدود که در آن مردم زندگی می گفت Tauheed. این میثاق همراه با تبعیض آمیز سیاست های اعتباری نگه داشته و مردم سیاه و سفید از ساختمان ثروت است.

در همان زمان سیاست های دولت در محل قرار داده شد برای کمک به سفید پوستان برای ایجاد ثروت از طریق مسکن.

برای مثال در مینیاپولیس که در آن زمان تظاهرات شروع شد و پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت توسط پلیس سفید آمریکایی ها برای اولین بار سود از حیاط عمل می کنند.

سپس سفید سربازان آمدن به خانه از جنگ جهانی دوم داده شد وام های ارزان قیمت برای خرید خانه در حومه های اطراف آن. این محله بودند از حد به مردم گفت: مایرز.

و تنها مرفه جامعه سیاه و سفید در این شهرستان به زمین خاک یکسان برای ساخت یک بزرگراه به, St. Paul او اضافه شده است.

“احساس من این است تا زمانی که و مگر اینکه مردم سفید اذعان کرد که ثروت خود را به منابع و در نتیجه شکاف ثروت است منتسب به ناخواسته موجب استحقاق از سیاست های عمومی پس از آن ما در حال رفتن به حتی یک مکالمه” در مورد راه حل به شکاف ثروت استاد مایرز گفت.

راه حل

سیاه اقتصاددانان فکر می کنم که غرامت — مستقیم پرداخت به بازماندگان از بردگان سابق — خواهد باریک شکاف ثروت.

اما آنها تحت هیچ توهم که این سیاست می تواند به راحتی تبدیل شدن به قانون به عنوان سیاه را تا 12 درصد از جمعیت.

غرامت “به اجرا درگیری با آمریکا اساطیر چگونه شما جلوتر که می گوید که این همه تلاش فردی گفت:” استاد ماسون از ایالت فلوریدا.

سناتور. Cory Booker, سیاه سناتور ایالات متحده از نیوجرسی تحت فشار قرار دادند برای “کودک اوراق قرضه” در طول اجرای کوتاه برای ریاست جمهوری سال گذشته است. حساب های ارائه شده در هنگام تولد خواهد بود کشت با 1000 $و دریافت تا به 2000 $اضافی در هر سال بسته به درآمد خانواده. آنها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که کودک به سن 18 با بودجه محدود برای پرداخت, کالج, یک خانه و یا برای شروع یک کسب و کار است.

این ایده است که مسابقه خنثی و سفید پوستان فقیر خواهد بهره مندی بیشتر از این برنامه استاد مایرز اشاره کرد.

“من واقعا فکر می کنم در تحلیل نهایی کودک اوراق قرضه به طور چشمگیری محدود کردن شکاف ثروت اما من واقعا خوشحال اگر من اشتباه می کنم” مایرز گفت.

همچنین نگاه کنید:, سیاه, آمریکایی, خود, زندگی و معیشت در خط رنج می برند بیشتر از همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de