اوباما, Beyoncé و دیگر ستاره سلام جوان معترضان در یوتیوب مراسم فارغ التحصیلی

باراک و میشل اوباما و تن از بزرگ نام مشاهیر معلوم یکشنبه عملا سلام کلاس دبیرستان از سال 2020 است.

هر چند چندین سخنرانی در یوتیوب را “عزیز کلاس 2020” livestream فیلم برداری شد قبل از سیاه زندگی مسائل تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت یک تعداد انگشت شماری از مشاهیر متمرکز در ستایش فعالان جوان برای نقش خود را در فشار برای تغییر.

Lizzo باز با یک فلوت تفسیر “پمپ و شرایط” همراه با ارکستر فیلارمونیک نیویورک به عنوان تصاویر را بر روی صفحه نمایش سبز پشت سر او نمایش داده می شود تصاویر از Black Lives Matter تظاهرات.

Alicia Keys ستایش نسل جوان برای “الهام بخش جهان را ببینید ما جمعی بشریت” از طریق تظاهرات با دعوت از همه برای “همدردی با کسانی که به نظر می رسد مختلف در سطح.”

“در حال حاضر آن را ممکن است احساس وجود دارد مقدار زیادی برای جشن گرفتن و این خوب,” او گفت:. “شما در حال فکر کردن در مورد وقت خود را در مدرسه. شما در حال فکر کردن در مورد راهپیمایی و اعتراض و مطمئن شوید که صدای شما شنیده میشوند. … شما در حال گرفتن خود را از اندوه و خشم و انزجار خود را و تبدیل آن به عمل است.

“من شما را ببینید. شما در حال توقف,” او گفت: فارغ التحصیلان.

در اینجا فارغ التحصیلی ویژه برجسته:

باراک و میشل اوباما تبریک گفت دانش آموزان خود را ‘سفر طولانی’

کنند به نظر می رسد با هم در یک تصویری از خود را در خانه جشن “روز بزرگ برای همه شما” به عنوان بانوی اول سابق آن قرار داده است.

اوباما تبریک گفت دانش آموزان نه فقط خود را تکمیل دانشگاهی, سفر, اما انجام این کار در حالی که بدانند چگونه به حمایت از معلمان خود و دوستان و خانواده از طریق بی سابقه شرایطی. و بالاتر از همه آنها توصیه فارغ التحصیلان را به مطمئن شوید که به درستی موفقیت های خود را جشن می گیرند و برای تشکر از پدر و مادر خود را برای کمک به آنها موفق شوند.

“امروز اوج یک سفر طولانی” باراک گفت. “فقط به عنوان شما گرد شد نهایی به نوبه خود جهان انداخت یک بیماری همه گیر راه خود را. … که مقدار زیادی برای پرسیدن از کسی اما با وجود همه این است که در اینجا به شما هستند.”

میشل اوباما پیوست livestream بعدا دوباره برای رسیدگی به اعتراضات در آمریکا خواستار توجه به این کشور سابقه ای طولانی در نژاد پرستی و دعوت از فارغ التحصیلان به تشویق همسالان خود به رای و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود را در انتخابات محلی است.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر نتیجه مستقیم از دهه unaddressed تعصب و نابرابری” او گفت:. “برای بیش از حد بسیاری از مردم در این کشور مهم نیست که چقدر سخت کار می کنند وجود دارد موانع ساختاری برای آنها که فقط جاده ها طولانی تر و rockier. … اگر شما حتی نمی توانید رویکرد پلیس و بدون ترس برای زندگی خود را به خوبی پس چگونه انجام شما حتی شروع به نمودار خود را دوره؟”

او افزود: بعد از آن: “نه تنها شما می توانید انجام دهید بهتر از کسانی که قبل از شما, اما شما خواهد شد.”

‘فارغ التحصیل با هم: 4 لحظات به یاد ماندنی از مجازی فارغ التحصیلی دبیرستان های باراک اوباما

Beyoncé گفت grads ‘تغییر با شما شروع می شود’

Beyoncé بیش از حد ستایش افراد جوان برای نقش خود را در بالا بردن صدای خود را در پاسخ به Floyd مرگ و خواهان سیاه زن صدای در صنعت موسیقی.

“شما باید در اینجا وارد در وسط یک بحران جهانی یک نژادی همه گیر و در سراسر جهان بیان خشم در بی معنی کشتن دیگری غیر مسلح سیاه انسان است. و شما هنوز هم از آن ساخته شده,” او گفت:. “با تشکر از شما برای استفاده از صدای جمعی در اجازه دادن به جهان می دانم که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

موسیقی آیکون افزود: “ما دیده ایم که ما دسته جمعی قلب که به اقدام مثبت می توانید شروع به چرخ ها را تغییر دهید. تغییر واقعی را آغاز کرده است با شما. … خود را queerness زیبا است. خود را به سیاهی است. خود شفقت خود را درک مبارزه خود را برای افرادی که ممکن است متفاوت از شما است.”

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

Condoleezza Rice, Jenna بوش استناد شور زندگی, قوانین

رایس وزیر سابق امور خارجه صحبت کرد در طول “به چالش کشیدن و گاهی غم انگیز و بی سابقه در برابر.”

اما او خواست جوانان را به نگاه به جلو به آینده ای روشن تر. پس از در حال رشد در آلاباما در Jim Crow عصر با آرزوی تبدیل شدن به یک پیانیست برنج صحبت در مورد پیدا کردن شور و شوق با وجود هر شرایطی.

“من درخواست شما: اجازه ندهید کسی به شما بگوید که شما که شما نمی توانید پرشور در مورد چیزی به دلیل رنگ پوست یا جنسیت خود و یا شرایطی که از آن شما آمد” گفت: برنج. “این است که شور و شوق خود را برای آن کار می کنند, در آغوش این و آن خواهد پرداخت سود سهام در زندگی است.”

برنج گفت: باید “ایمان به آینده بهتر خواهد بود, که در آن ما هستند.”

بوش استناد پدر بزرگ او, رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش بود که یک لیست از قوانین در زندگی است که شامل “دریافت نمی هنگامی که عمر طول می کشد به نوبه خود بد نیست سرزنش دیگران برای خود موانع” و “را به عنوان شما موفق باشید نوع به مردم در طول راه.”

“Class از سال 2020 ایجاد فهرست خود را از قوانین” بوش گفت: “جهان بهتر خواهد بود چون از شما.”

تیلور سویفت, جاستین تیمبرلیک, لیزا Koshy, Stephen Colbert, جیمی کیمل و Shawn Mendes نیز در تبریک می گویم. دیگر مهمانان طعنه به پیوستن به بعد در پخش عبارتند از جنیفر لوپز, Malala Yousafzai, Missy Elliott, Tom Hanks, BTS, Michael B. Jordan بازیگران “Schitt را نهر” Billie Eilish, کتی پری و جان Mulaney.

پخش در نظر گرفته شده بود به فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان مناسب sendoff از آنجا که بسیاری از مراسم فارغ التحصیلی در سراسر کشور بوده است با تاخیر و یا لغو توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“عزیز کلاس 2020” تعیین شده بود به livestream شنبه اما سازمان تحت فشار قرار دادند آن را یک روز پس از آن نمی تضاد با فلوید یادبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de