شماره یک: شماره 1 چیزی که آمریکایی ها خود را صرف محرک چک در — حتی بیشتر از خرید در Costco خارج شده و هدف

نزدیک به یک سوم (30%) از افراد گفت: آنها با استفاده از خود محرک چک به پرداخت صورتحساب بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده در این هفته یکی دیگر از نشانه آن است که آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار ویژه با بیش از 38 میلیون نفر برای پر کردن بیکاری از اواسط ماه مارس.

صورتحساب آن — از جمله برای تلفن های همراه, نرم افزار, کابل تلویزیون و اجاره — آیا اولویت شماره 1 حتی بیشتر از خرید ملزومات و “کمک هزینه” در پوشاک, تلویزیون, بازی های ویدئویی لوازم ورزشی و اسباب بازی در خارج WMT, -0.52%,
Costco هزینه +0.15% و هدف TGT, -1.00%.

‘آمریکایی ها با استفاده از این بودجه برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را’

“این هشدار را نگاه کنید که چگونه بسیاری از آمریکایی ها با استفاده از این بودجه برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و پرداخت هزینه برای ضرورت توجه به دولت فدرال ارائه نشده وضوح در مورد دور دیگری از محرک های پرداخت ارائه شده در آینده نزدیک” با توجه به نظر سنجی YouGov.

“آمریکایی ها آگاه هستند از چه تیره و تار آینده نزدیک می شود و آنها در زمان این فرصت را به استفاده از محرک بودجه برای کمک به آنها آماده شدن برای آن است. با پرداخت بدهی مصرف کنندگان آزاد کردن برخی از اعتباری به طوری که آنها می تواند به نوبه خود به آن باید از آنها پیدا کردن خود را از یک شغل در آینده نزدیک” در این گزارش اضافه شده است.

بیش از 130 میلیون محرک چک پیچ در پیچ راه خود را به خانواده ها. آنها بخش مهمی از دولت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند اما بسیاری از furloughed و گذاشته شدن کارگران می گویند حداکثر 1200 دلار پرداخت کافی نیست برای دیدن آنها را از طریق دیگری و شاید بزرگتر رکود اقتصادی ،

برخی از 2.4 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته اما واقعی تعداد تقریبا 1 میلیون بالاتر از جمله فدرال جدید برنامه تسکین; 35.5 میلیون نفر را برای اعمال منافع خود را از طریق متحده از اواسط ماه مارس زمانی که همه گیر ناشی از آتن آغاز شد.

حدود 8.1 میلیون ادعاهای جدید واصل شده اند را از طریق برنامه فدرال ساخته شده است که خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل مانند نویسندگان و یا بارگذاری UBER +1.66% رانندگان واجد شرایط برای اولین بار. کل ادعاهای جدید از اواسط ماه مارس به مقدار نزدیک به 44 میلیون.

“من هرگز به همسر من, $1200 ضربه او محرک را بررسی کنید. او را یک زن و شوهر از صد دلار به خرید بروید.’ چه چیزی اشتباه است ؟

شوهرم حاضر به من بدهد من محرک را بررسی کنید. او می گوید که من آن را سزاوار نیست چون من نمی کسب آن است. چه می توانم انجام دهم ؟

به عنوان متحده تحمیل stay-at-home سفارشات نرخ بیکاری در 43 ایالت رکورد جدید بر اساس سوابق قصد بازگشت به سال 1976. در نوادا که در آن بیکاری آمار 28.2 درصد و هاوایی که در آن آن را به 22.3 درصد نرخ بیکاری بیش قبلی اوج بیش از 10 درصد است.

تنها کشوری که بیکاری در صدر 20 درصد بود میشیگان (22.7%). خودکار گیاهان وجود دارد را آغاز کرده اند برای بازگشایی, اما به دليل کمبود قطعات. کانکتیکات تا به حال بالاترین نرخ بیکاری (7.9%). نرخ بیکاری در هفت ایالت دیگر بود زیر 10%.

پژوهش های قبلی پشتیبانی از آخرین نظرسنجی یافته است. به عنوان یک آمریکایی خود را دریافت کرده اند $1,200 محرک چک, بسیاری از را آن را مورد استفاده برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی در جدول با توجه به تحقیقات جدید توسط یک تیم از اقتصاددانان.

‘افراد با ابتلا به اجاره و پرداخت صورتحساب.’

“با توجه به اندازه 2020 محرک چک ما ممکن است انتظار می رود اثرات زیادی در دسته بندی های مانند خودرو هزینه های الکترونیک, لوازم و مبلمان خانه” نوشته اقتصاددانان از دانشگاه کلمبیا دانشگاه, دانشگاه شیکاگو و دانشگاه جنوب دانمارک.

“به جای آن به نظر می رسد که افراد با ابتلا به اجاره و پرداخت صورتحساب و همچنین درگیر شدن در هزینه های مواد غذایی و مراقبت های شخصی و nondurables” آن گفت:. این پژوهش تجزیه و تحلیل هزینه و صرفه جویی در عادات بیش از 1600 نفر که خود محرک چک مارس 21.

مطالعه توزیع شده در این هفته توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی فراهم می کند و دیگری نگاه کنید که چگونه coronavirus شیوع و عواقب اقتصادی آن به طور ناگهانی به سمت چپ بسیاری از خانواده های آمریکایی بسته های پول — به خصوص کسانی که درآمد پایین.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -0.03% و S&P 500 SPX +0.23% به پایان رسید گسترده, تخت, در روز جمعه پیش از روز یادبود آخر هفته طولانی. شاخص سهام هفته گذشته به پایان رسید با منافع قوی به عنوان بازارهای باقی مانده امیدوار کوتاه مدت تاثیر coronavirus بر درآمد شرکت ها.

(اندرو Keshner و سیلویا Ascarelli کمک به این داستان است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>