شماره یک: تنوع? تقریبا نیمی از وارن بافت در برکشایر هاتاوی نمونه کارها شامل یک انبار

وارن بافت یک بار گفت که “تنوع حفاظت در برابر جهل. آن را حس می کند کمی اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.” غذای آماده: بار کردن در مورد آنچه شما می دانید.

حتی اگر آن را یک فناوری, سهام, ظاهرا.

اخیر زیرچشمی نگاه کردن به او برکشایر هاتاوی BRK.یک -0.87% BRK.ب -0.85% نمونه کارها تأکید می کند که او را پس از خود و مشاوره با توجه به چه مقدار سهام برکشایر انباشته شده در اپل AAPL -0.31% AAPL -0.31%.

بافت با تشکر از اپل ستارگان, اجرا, در حال حاضر دارای بیش از $91 میلیارد دلار از آی فون ساز که شامل 43 درصد از کل برکشایر پای با توجه به آمار و ارقام ذکر شده توسط احمق لباس رنگارنگ دلقک ها.

به عنوان گزارش با اشاره به وجود 46 اوراق بهادار در سبد و اگر شما اضافه شده همه آنها را با هم—و نه از جمله شماره 2 برگزاری, بانک مرکزی آمریکا, BAC -2.74% — آنها هنوز هم نمی به مقدار سیب خطر است که نشان میدهد که چقدر بزرگ با تکنولوژی نام گام تجمع اخیر.

جزئیات:او 34 سال سن دارد و صاحب $550 میلیون ارزش اپل

در اوایل این سال بافت توضیح داد: به CNBC چقدر مهم کوپرتینو کالیفرنیا.-بر اساس تکنولوژی کرگدن است به برکشایر.

“من فکر نمی کنم از اپل به عنوان یک سهام. من فکر می کنم از آن به عنوان سوم ما کسب و کار” بافت گفت: با اشاره به تماما متعلق به شرکت تابعه Geico و BNSF. “این احتمالا بهترین کسب و کار من می دانم در جهان است.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

بافت اپل موقعیت بود dinged کمی در روز سه شنبه جلسه معاملاتی اما هنوز هم عملکرد بهتری نسبت به بازار گسترده تر به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.51%, S&P 500 SPX -1.08% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP -0.86% همه بسته و محکم پایین تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de